Алина-1240• 20 сентября в 14:55

Где можно купить трусы недельки? Хб, на месячные и всякое такое

Чтоб не пострепались после первой стирки
Ann1380• 20 сентября в 14:55
на ВС заказываю, норм трусы.
автор Алина-1240 • 20 сентября в 14:56
Ответ дляAnn1380
на ВС заказываю, норм трусы.
Я донеллы 2 пачки заказала, шлак, все разлезлись((((
галлея• 20 сентября в 14:57
Ответ дляАлина-1240
не может быть..хорошо носятся..
Ann1380• 20 сентября в 14:57
Ответ дляАлина-1240
На нексте закажите, в М&S через байера.
Ann1380• 20 сентября в 14:58
Ответ длягаллея
не может быть..хорошо носятся..
мне тоже они не понравились, разлазятся, стираю на 40° всегда.
Letruaa• 20 сентября в 15:00
Пошукайте у тій горі свого хламу, там точно є
ok1904• 20 сентября в 15:01
Ответ дляАлина-1240
Вони не якісні.
Pole• 20 сентября в 15:04
Беру в Сінсей мультипаки по акційній ціні. Не шкода викинути, якщо що.
Згадала, ще Вайкікі.
автор Алина-1240 • 20 сентября в 15:04
Ответ дляPole
Згадала, ще Вайкікі.
Там есть пачечками? Чего то только детские видела, или я такая внимательная
Чомучка• 20 сентября в 15:06
А який тиск, Аліна?
Pole• 20 сентября в 15:06
Ответ дляАлина-1240
Є, звісно, я зараз часто через додаток замовляю, там вибір більше. Плюс щодня якісь акції. То я і собі, і доньці замовляю.
автор Алина-1240 • 20 сентября в 15:07
Ответ дляPole
Надо пошерстить
автор Алина-1240 • 20 сентября в 15:07
Ответ дляЧомучка
А який тиск, Аліна?
Там знаю
ok1904• 20 сентября в 15:07
Пишу Тм які не розлазяться anttifu, aonidaisi, dyana, beisdanna. Можна ще sevim,але мені не дуже.
Чомучка• 20 сентября в 15:08
Ответ дляАлина-1240
Там знаю
Ну вночі ж знали. Як це ви на форум прийшли без замірів тиску?
автор Алина-1240 • 20 сентября в 15:08
Ответ дляok1904
А где вы их заказываете? Таких не видела нигде
Oksana0612• 20 сентября в 15:09
C&A
автор Алина-1240 • 20 сентября в 15:12
Ответ дляPole
О, а кстати, есть на киевской секонд где то? Надо полотенец на мойку окон и уборку набрать. Тот у больнички закрыли
ElenaMari• 20 сентября в 15:13
Автор на тему для месячных уймо трусов которые не протекают и х б набрала в этом году еще не разлезлись как Донелла одноразовая , вс взяла это такое г валяется денег стоит не мало пишут хб а там и в помине хб нет
ok1904• 20 сентября в 15:14
Ответ дляАлина-1240
На розкладках. Багато моделей, різні посадки. Я колись теж замовляла, навіть з-за кордону, виловлювала знижки, бо донелла зіпсувалися дааавно, поки не наткнулася на anttifu(терміново треба були нові червоні труси, купувала ніглядя) і я ті труси носила і носила, поки не набридли самі по собі, потім гляну етикетку
ElenaMari• 20 сентября в 15:14
Ответ дляok1904
Антиффу класс война началась в Кишиневе купила до сих пор живы и целы
ok1904• 20 сентября в 15:17
Ответ дляElenaMari
Та в нас їх теж повно моделей різних. Dyana допустім я купувала в Трускавці рік назад, нічого їм не сталося за рік . Beisdanna теж куплена там, ношу.
ok1904• 20 сентября в 15:18
Ответ дляElenaMari
Sevim не погані, але дорожчі, по якості як dyana
D A M I A N I• 20 сентября в 15:27
Tezenis, Резервед, Сінсей(якість не супер, але за таку ціну не шкода постійно на нові міняти) на щодень.
Tina0506• 20 сентября в 15:43
Я николетта взяла. За полгода не разлезлись
Леска• 20 сентября в 16:22
Anrifu та aonidaisi купую хб на базарі/ переході метро. Класні трусы
Mark Spencer хороші, витривалість жо прання, але не подобається трикотаж так, не еластичний
Pole• 20 сентября в 17:38
Ответ дляАлина-1240
От як раз під Сінсеєм на П.Корнелюка/Станіславського є якийсь секонд.