Ненька наша• 20 сентября в 19:43

ОК в 14 років

У доньки дуже болючі місячні( Були у гінеколога - УЗД, аналізи, гормони все в порядку. Діагноз - дисменорея тяжкого ступеню. Спробували різні знеболюючі - не дуже допомагає. В результаті гінеколог радить спробувати протизаплідні. Я вагаюсь( з одного боку розумію, що їх і при акне прописують, з іншого не знаю, не хочеться якось дитині давати. Хоча певні проблеми з акне в неї теж є. І ще момент - вона нещодавно тільки припинила приймати антидепресанти (більше року приймала), тому вирівняти настрій в ПМС - така собі підтримуюча історія, щоб зменшити вірогідність рецидиву - теж непоганий варіант.
Словом, аргументів крім "не хотілось би" не маю. Поговоріть зі мною, хто стикався
БершкомангоЗар• 20 сентября в 21:05
Ответ дляНенька наша
Подумала, що я ж можу поговорити з її психіатром, єдине що запис за місяць буде. Може вона щось порадить по ОК
Похожая ситуация. У дочки болезненная менструация, недавно врач назначил Дюфастон. В первые дни цикла - Нимесил.
АД принимает паралельно, уже больше года.
Морковна• 20 сентября в 21:14
Я пила КОК больше 10 лет после удаления кисты с 18 лет с резекцией яичника. От акне они мне не очень помогли, но цикл выровняли, кисты не формировались, месячные как по часам 3 дня минимальные, никакого ПМС. Никаких суицидальных мыслей, депрессии и плаксивости у меня на было, с настроением тоже проблем не было. Первый раз про это прочитала сейчас в этой теме. Вам нужно консультироваться с врачами, желательно хорошими и несколькими
постою_послушаю• 20 сентября в 21:30
Ответ дляБезлім на все
ОК не лікують, тільки маскують.
І депресія - одна з побічних дій ОК. У мене до суїцидальних думок доходило, постійно настрій був пригнічений. Добре, що через пару тижнів після відміни ОК це пройшло.
Ну в данном случае лечить, вроде, нечего. Просто такой вот короткий цикл. А выравнивают его с целью недопустить анемию от такой частой потери крови.
Про депрессию согласна, есть такой побочный эффект у них
постою_послушаю• 20 сентября в 21:33
Ответ дляЧарочка діда
У моей тоже короткий цикл(, только собираемся к врачу. Но болей нет. Так не хочется на гормоны садить.
Вы в Украине? Отпишитесь, пожалуйста, что вам скажут, может анализы какие-то назначат. Мы в Канаде, здесь на всё ответ простой- парацетамол, ОК, и т.д.
Nathalie27• 20 сентября в 21:57
Ответ дляБезлім на все
Я колись пила ОК з метою контрацепції. З моїх 20 до 22 років.
Кровотечі відміни були такі самі болючі, як і звичайні місячні.

Трохи кращало від спорту (плавання, танці). Тобто якщо цикл перед місячними я пару разів на тиждень щось таке робила, то наступні проходили легше.
Із знеболюючих найкраще діяла банальна но-шпа, одна таблетка рівно тоді, коли починало боліти.
Сестра) я думала, мені одній допомагає спорт для знеболювання під час КД.

І на КОК болі лишились(
Сама не знаю• 22 сентября в 00:52
Харчування передивитися!!
Задайте питання у віконце Оксані ось інста
Сама не знаю• 22 сентября в 00:54
Ответ дляPrervana
Я была ненамного старше, когда начала принимать КОК. Только положительные ощущения, ничего не могу сказать плохого. Ни прыщей, ни скачков веса, ничего. Бросила пить года в 34 кажется. Они меня перестали брать) нужно было увеличивать дозу, я решила не продолжать. 41, полет нормальный. Никаких спецэффектов
А ви вагітніли? На одних і тих же ок усе життя?
Як у вас з грудьми? Бо часто на груди побічки є, кажуть(
Сама не знаю• 22 сентября в 00:56
Ответ дляНенька наша
моя на 2-3 майже кожен цикл випадає і дзвонить мені в сльозах, що вже не може терпіти. Це ж не життя(
Болючі місячні - то не норм. Шукайте лікаря інтегральної медицини. Налагодити їй харчування, водний режим пиття.
Від цього багато залежить..
Сама не знаю• 22 сентября в 00:58
Ответ дляНенька наша
Я теж кілька років пила, потім спіраль поставила - краса, місячні один день раз в пів року) а доньці не хочу чомусь(
А не було зі,спіралью нюансів? Не випадала, не підводила? Бр наприклад якщо активний фітнес то може зміщатис
І це вам повезло що так, бо часто навпаки при спіралі частіше і довше маже
У вас мірена чи проста негормональна спіраль?
Скільки років вже з нею?
Сама не знаю• 22 сентября в 01:00
Ответ дляпостою_послушаю
Послушаю, тоже актуально.
У дочери очень короткий цикл, тоже рекомендуют ок, чтобы выровнять
А по поводу антидепрессантов, то мне еще давно психиатр не рекомендовал ок как метод предохранения, мотивируя тем, что типа гормоны могут повлиять на голову как-нибудь непредсказуемо
Цикл не лікується ок!! А імітує їх..Гінеколог-ендокринолог що каже?
Ну і в дівчат може років 5 цикл налагоджуватися - якщо вона ще підліток.
Сама не знаю• 22 сентября в 01:02
Ответ дляНенька наша
Ну немає універсального засобу для всіх( Вам не допомогло, знаю кому допомогло
Для цього є лікар. Дерматолог, який з підлітками працює
Сама не знаю• 22 сентября в 01:05
Ответ дляНенька наша
А в мене подрузі якраз навпаки під час прийому АД додатково призначили КОК щоб легше проходив ПМС і не викликав суїцидальних і тривожних думок. Каже, що їй допомагає. Блін, скільки людей - стільки і різних історій(
Як жінка якій 41, і місячні з 11, скажу не накручуйте про пмс. Наприклад в мене його нема.
І цикл стабільний став коли стала регулярно фітнесом займатися і не їхти хренб усяку і пити побільше води..
Тільки лікар що в ендокринології розбирається тут треба, а не спиратися на чийсь досвід
Prervana• 22 сентября в 01:06
Ответ дляСама не знаю
Нет, я не беременела, это осознанное решение. С грудью никаких нюансов нет. Недавно была на маммографии, всё в пределах нормы, мелкие кисты есть, но успокоили, что они у всех есть в том или ином количестве. ОК меняла, дольше всего принимала Линдинетт
Сама не знаю• 22 сентября в 01:08
Ответ дляпостою_послушаю
А скільки днів цикл?