муха в кедах• 21 сентября в 11:12
З якого віку ви приймаєте гіпотензивні препарати?
Моя мама з 22-з років, батько з 30. Мені 35, теж періодично підвищується тиск, хочу якомога довше не починати постійний прийом ліків. Як у вас? Що робите, щоб знижувати тиск без препаратів і чи вдається?
Асталависта бэйби• 21 сентября в 11:15
45 лет, не принимаю, у меня наоборот иногда падает давление, тогда пью кофе, ем шоколад...моё рабочее 90/60...
муха в кедах
• 21 сентября в 11:16
Ответ дляАсталависта бэйби
Як ви цього досягли? Ви худенька? Щось спеціально для цього робите?
муха в кедах
• 21 сентября в 11:16
Ответ дляSo_so
А почему? Нужно обследоваться. Такая ранняя гипертензия, да ещё семейная, это может быть эндокринология, это лечится.
Якби ж то… лікується тими самими гіпотензивними(
муха в кедах
• 21 сентября в 11:18
Ответ дляSo_so
Мне 45, давление 120/70.
Ну, в мене зазвичай теж невисоке, 105/75, 110/78. Але буває так, як сьогодні, 140/95 і не падає.
Ответ длямуха в кедах
Нет, со мной лежала женщина в отделении, у неё так обнаружили и удалили гормонально активное образование надпочечника, сразу нормализовать давление, а до этого ей очень долго лечили ’давление’, она из глубинки была, там не разбирались.
муха в кедах
• 21 сентября в 11:18
Ответ дляSo_so
Це феохромоцитома, напевне. Там цифри тиску мають бути скажені. Не такі, як у мене.
Асталависта бэйби• 21 сентября в 11:19
Ответ длямуха в кедах
Так было всегда, в подростковом возрасте часто кружилась голова, мама повела к врачу, тогда и узнала, что у меня низкое давление...лишнего веса никогда не было, я худая и высокая...
муха в кедах
• 21 сентября в 11:20
Ответ дляSo_so
Есть и другие причины, но дело Ваше.
Ну, в мене немає таких причин, я обстежувалась. Ще гіпертонію не ставлять, бо тиск не постійний, але коливання бувають.
муха в кедах
• 21 сентября в 11:22
Ответ дляАсталависта бэйби
Клас! Краще низьке, ніж високе! Що робите, щоб лишатись у формі? Бо в мене наче харчування правильне, без шкідливих звичок, плюс уже років 10 не пʼю каву і чорний/зелений чай. Але все рівно маю трохи надлишкової ваги. Думаю, якщо скину, то і тиск знизиться.
Ща как дам• 21 сентября в 11:25
47 років. Чаще низкий тиск. Але був в період в 30 років коли набрала вагу і ще з щитовидкою були проблеми, тоді тиск був високий. Похудала і все зникло.
Асталависта бэйби• 21 сентября в 11:25
Ответ длямуха в кедах
Да ничего особенного не делаю, такая генетика, все в семье худые и высокие, и родители мои, и бабушки с дедушками такие были, и дети мои такие же...
муха в кедах
• 21 сентября в 11:27
Ответ дляАсталависта бэйби
Блін, як вам пощастило! Півцарства за генетику!
Флюорография гуся• 21 сентября в 11:27
Ответ длямуха в кедах
Краще нормальний тиск. У мене робочий 90*60, як піднімається до 130*90 я просто вішаюся. А для людини з нормальним тиском по життю я ’придурююся’, на їх думку у мене нормальний тиск. А в мене голова болить нестерпно, і йде обертом, сильно нудить, це стан непрацездатності.
муха в кедах
• 21 сентября в 11:28
Ответ дляФлюорография гуся
О, ця проблема мені теж знайома. При 140/95 я вмираю, а мені навіть чат жпт каже, що то верхня межа норми. Якої норми, для мене це вже гайки!))))
Сорока-ворона• 21 сентября в 11:33
Мне 46 лет, такой проблемы нет, примерно давление 110/70. Может когда-то ниже было, голова болела, усталость была.
Мозговая пилочка• 21 сентября в 11:34
Якщо потрібно приймати, то приймайте. Більше шкоди можна наробити, неприймаючи.
Це шкодить серцю, нирками, судинами очей
Хропочка з гривкою• 21 сентября в 11:54
Ответ длямуха в кедах
Це може через нижню. В мене верхня теж так майже не піднімається, а нижня від 70 до 95 і погано
Магиня• 21 сентября в 12:26
Коли було 21 рік вперше виявила підвищений тиск. Але до лікаря звернулася після гіпертонічних кризів. На початку ранком був тиск 100-115/70-80, а ввечері 150-170/100-110.
Тепер значно більший тиск іноді буває навіть на фоні прийому антигіпертензивного препарату.
На щоденний прийом антигіпертензивний препаратів перейшла десь в 28 років. В 30 років на фоні гіпертонічного кризу виникла ТІА.
Стаж з гіпертонією вже великий. Щоденний прийом антигіпертензивних препаратів.
Магиня• 21 сентября в 13:08
Ответ дляВеликий сатирик
А если у мамы есть гипертония,то не может быть и у меня?
Одна з причин гіпертонії - спадковість.
У мене саме спадкова гіпертонія. Рано почав тиск підвищуватися.
На початку на УЗД серця був один момент, що могло впливати на тиск - гіперкінетичний тип гемодинаміки. Тепер вже є зміни на УЗД серця набагато серйозніші.
На початку гіпертонії проходила обстеження, лише наднирники не перевіряла.
Спадковість у мене зіграла роль у виникненні гіпертонії.