Платье Длинное бальное• 21 сентября 2025
Обстановка дома
Насколько у вас дома токсичная обстановка??? Как вы справляетесь???
Щебетушка• 21 сентября 2025
Местами токсичная. Никак не справляюсь...очень раздражает. Это очень демотивирует
Звездолётчица• 21 сентября 2025
Вдома в батьків токсична обстановка й досі. А зараз, коли людина доросла, чому такі питання виникають?
Ненька наша• 21 сентября 2025
Ответ дляВсе і одразу
Не токсична.
Хто у вас там головний токсік?
Автор. Але вона цього не розуміє.
Треба підробіток• 21 сентября 2025
Це Ви знову про ’токсичних’ батьків, які тягнуть на собі дорослу ’принцесу’?
Платье Длинное бальное
• 21 сентября 2025
Ответ дляВсе і одразу
Та може і автор така ж
Не така.
Платье Длинное бальное
• 21 сентября 2025
Ответ дляТреба підробіток
А слив Ви думаєте, що хтось тягне принцесу? Принцеса себе сама тягне.
Платье Длинное бальное
• 21 сентября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
У нас вдома філіал стендап-кружка.
А ми з дитиною співаємо постійно коли самі, к коли не самі, то голова квадратна.
З царем в голові• 21 сентября 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
То поселіться самі
Платье Длинное бальное
• 21 сентября 2025
Ответ дляЗ царем в голові
То поселіться самі
Нема куди і оренда дуже дорого.
Цідило правди• 21 сентября 2025
Не виходжу на кухню, коли там мама. Або вона виходить, якщо мені терміново треба поснідати і кудись бігти.
Мамина квіточка• 21 сентября 2025
К моему везению я живу только с мужем и котом, скоро появится малыш. Главный токсик среди нас всех, наверное, я