Zorka Mila• 22 сентября в 21:21

Як краще відправити посилку до США + шоколад

Доброго вечора. Порадьте, будь ласка, як зручніше та надійніше відправити посилку до США. Також, чи можна туди запакувати шоколад - проблем не буде в такому випадку? Дякую завчасно за поради.
Закуйовджена життям• 22 сентября в 21:23
укрпошта нормально возит
посылка или мелпак в зависимости от веса
не надо шоколад
МатьЧасть• 22 сентября в 21:23
В інтернеті є списки заборонених речей/продуктів на відправку. Подивіться

Ви уявляєте, що буде з тим шоколадом поки він добереться місця призначення?)
Лупаю цю скелю• 22 сентября в 21:27
Ліцензія на пересилку продуктів є тільки в УП. Шоколад пересилати можна.
Гимли• 22 сентября в 21:33
Ответ дляМатьЧасть

А как же там в Омериках без рошеновской шоколадки ?
Solomiyka78• 22 сентября в 21:33
Шоколад не можна, повернуть. Я відаравляю в Техас чай, ліки, одяг, навіть золото, парфуми ( пишу подарунки). Тільки Бірки зрізати. Укрпоштою норм. Прийшла за 15 днів з Харкова в Х´юстоні морем. Заплатила десь 2700 ( вага біля 5 кг)
Solomiyka78• 22 сентября в 21:34
Ответ дляЛупаю цю скелю
Не можна, мені повернули
Love_Love_Love_• 22 сентября в 21:43
Ніякий шоколад відправляти не можна.
Але питання- для чого відправляти в США шоколад?
Вредняжка• 22 сентября в 21:43
Ответ дляМатьЧасть

Коли з США відправляють шоколад - то все норм, чому не можна навпаки?
Love_Love_Love_• 22 сентября в 21:45
Ответ дляВредняжка
Запитайте в українських перевізників
МатьЧасть• 22 сентября в 21:52
Ответ дляГимли
Краше вже київський торт)
Йти по козирям
Love_Love_Love_• 22 сентября в 21:59
Ответ дляМатьЧасть
Краше вже київський торт)
Йти по козирям
В Америці Київський торт продається в кожному місті
автор Zorka Mila • 22 сентября в 22:07
Ответ дляLove_Love_Love_
Ніякий шоколад відправляти не можна.
Є замовлення, тому й запитую, чи реально це зробити
автор Zorka Mila • 22 сентября в 22:09
Ответ дляSolomiyka78
Дякую вам за відгук, саме туди теж треба відправити речі, але шоколад то таке, не основне.
Love_Love_Love_• 22 сентября в 22:15
Ответ дляZorka Mila
В Америці люди не можуть купити український шоколад?
Лупаю цю скелю• 22 сентября в 22:34
Ответ дляSolomiyka78
Не можна, мені повернули
Без проблем відправляю і шоколад, і цукерки, ні разу не сказали, що не можна.
Мармелад, пастила, чурчхела, козінаки - будь які продукти, що містять сік та насіння не можна, все інше завжди приймали.
Solomiyka78• 22 сентября в 22:39
Ответ дляЛупаю цю скелю
Значить треба питати на конкретному відділенні пошти. В Харкові шоколад, цукерки не можна було. Я відправляю по 2 посилки на рік
Лупаю цю скелю• 22 сентября в 23:09
Ответ дляSolomiyka78
В Миколаєві категорично не беруть ліки та прикраси, шоколад без проблем.