З бісиками• 22 сентября в 21:27

Укус клеща и 6 день антибиотика

Добрый вечер,ребенка укусил клещ и через 5 дней у нас появился круг,были у врача нам назначили антибиотики Доксициклин,на третий день круг пропал,вот сейчас у нас 6 день антибиотика и укус выглядит так,вот не знаю нормально ли он выглядит или все таки стоит переживать?!спасибо
ДаЗдраПерма• 22 сентября в 21:32
Неважливо, як зараз виглядає місце укусу. Часто еритеми взагалі немає.
Пийте антибіотик, і сподівайтеся, що звернулись до лікаря вчасно. Бореліоз (хвороба Лайма) дуже неприємна і підступна
Нашли в капусте• 22 сентября в 21:33
Если меня куча клещ год назад.
Но я хочу проверить на Лайма. Какой анализ сейчас можно сдать ?
графиняВишенка• 22 сентября в 21:33
Мейте 14 дней. Если пропал круг это не значит что вы здоровы. Если бы я вот так сразу на 5 день пила а не через месяц - у меня проблем не было бы 3 год. Хронический лайм неизлечим. Пейте сейчас. Кишечник восстановите. нежели потом горстями жрать аб
Teonaa• 22 сентября в 21:38
6 днів це ні про що.
І яке дозування взагалі?
Teonaa• 22 сентября в 21:38
Ответ дляграфиняВишенка
21 день би
Teonaa• 22 сентября в 21:39
Ответ дляграфиняВишенка
І ще дозування люблять призначати таке, що цеине лікування, а так, рот замурзать
автор З бісиками • 22 сентября в 21:40
Ответ дляTeonaa
6 днів це ні про що.
І яке дозування взагалі?
Ребенку 7,5 лет 100 мг два раза в день
Працівниця року• 22 сентября в 21:40
Ответ дляЗ бісиками
Ребенку 7,5 лет 100 мг два раза в день
І на скільки днів призначили?
автор З бісиками • 22 сентября в 21:41
Ответ дляПрацівниця року
І на скільки днів призначили?
На 10 дней, до этого мы принимали 5 дней амоксицилин
Анютины ласки• 22 сентября в 21:55
А если после укуса прошел месяц. Еритемы нет. Вытащили быстро, самочувствие хорошее. Стоит ли беспокоиться? К врачам не обращались.
кнопкодав• 22 сентября в 21:56
Ответ дляАнютины ласки
Конечно. Сдать анализ
Teonaa• 22 сентября в 22:30
Ответ дляАнютины ласки
Еритема взагалі ніякого відношення не має. Воно у крові! Еритема - це просто «шкірний» прояв хвороби. Деречі найпросиіший. А ще може бути у вигляді м‘язових проявів. Тобто серце теж. Так що якщо прояв лише еритема, по факту (ти іі бачиш) тр це ще щастя
Teonaa• 22 сентября в 22:32
Ответ дляЗ бісиками
Ну от я , як паціент, який пройшов 5 лікарів і стаціонар, все ж таки схиляюся до 21 днів прийому і 200, а не 100.
Teonaa• 22 сентября в 22:32
Ответ дляЗ бісиками
Но у Вас дитина. Ваги менше. Тобто 100 ..може і 100. Але по тривалості я все ж схиляюся що це недостатньо.
Пишна молодиця• 22 сентября в 22:42
Ответ дляTeonaa
Навіщо ви ці поради даєте? Ви хоч розумієте, що буде з печінкою та шлунком дитини, яка буде пити по 200 мг 21 день? У мого сина також була еритема, пив антибіотик 10 днів, все нормально. Головне вчасно почати.
Teonaa• 22 сентября в 22:58
Ответ дляПишна молодиця
До чого тут еритема, скажіть мені? Що ви до тої еритеми причепилися. Ви еритему лікуєте? Чи Лайма потенційного?
Teonaa• 22 сентября в 22:59
Ответ дляПишна молодиця
«Все нормально» - ЩО все? і як Ви це відстежили?
Teonaa• 22 сентября в 23:00
Ответ дляПишна молодиця
Еритема і за три деі а/б зникне у вас. І що?
Пишна молодиця• 22 сентября в 23:00
Ответ дляTeonaa
Якщо є еритема, значить кліщ вже був з бореліозом.
Teonaa• 22 сентября в 23:04
Ответ дляПишна молодиця
Ні. Еритема це лише одна з форм прояву Лайма. Сама проста і єдина помітна. Інші форми - непосітні взагалі і чинять вплив скритно багато багато років. А потім - страшні речі. І тому я за радмкальний підхід, бо цеине жарти.
Що станеться із печінкою здорової молодої людини? Дитини, власне. Ну що? В а/б є інструкція. Лікарі дозують так, щоб нічого не сталося і головне щоб був ефект.
Чули таке «одне лічимо, друге калічимо». Ця фраза відображає лікування будь чого. Здається.
Пишна молодиця• 22 сентября в 23:04
Ответ дляTeonaa
Нічого, продовжувати пити антибіотик до 10 днів, як сказав лікар. Самостійно ви можете лікувати своїх дітей, а не давати поради на форумі чужим людям, не маючи відповідної освіти.
Teonaa• 22 сентября в 23:06
Ответ дляПишна молодиця
До того ж еритема з‘являється через тижні три.
А др появи еритеми що лбди роблять? В основному нічого. Надіються на те, що кліщ здоровий.
Я свого кліща водила в Ділу. По ПЦР - він був здоров як бик. Але🤷‍♀️ я захворіла.
Teonaa• 22 сентября в 23:08
Ответ дляПишна молодиця
Я що, виписую призначення? Те, про що Ви кажете, порад і власної суб‘єктивної думки абсолютно не стосується. Це означає лише те, що я раджу автору не полінуватися, і звернутися до інфекціоніста, якщо лікування призначав інший спеціаліст; або до іншого чи декількох інших інфекціоністів. І уже після думки всіх, приймати рішення.
Пишна молодиця• 22 сентября в 23:12
Ответ дляTeonaa
Ні, вона з´являється через 7-10 днів, а не три тижні. Кліщ може бути як хворим, так і переносити захворювання. Люди нічого не роблять до прояву еритеми, бо кліщів заразних набагато менше, ніж не заразних. А якщо кліщ вкусить за літо 3 рази, ви пропонуєте пити для профілактики все літо антибіотик? Тим паче, випити для профілактики разову дозу, як раніше казали, виявилось зовсім не робочою схемою, бо симптоми змазуються, а вилікувати бореліоз такою малою дозою не можливо.
Teonaa• 22 сентября в 23:13
Ответ дляПишна молодиця
Не долікуєш Лайма, це може призвести до лайм-кардиту, запалення серця, аритмії, блокади серця, знизити функцію міркарда.
10 днів так 10. Я ж нічого проти не маю. Але є протоколи до 21 (чи 29!!!) днів. Бо ми не еритему лікуємо. А серйозне системне захворюіання. Коли після курсу а/б в 10 днів ти от взагалі ніяк не знаєш, все чи не все.
Teonaa• 22 сентября в 23:14
Ответ дляПишна молодиця
Ну тут згодна. Проте регіон начебто має значення. Є прям регіони де «епідемія» у кліщів.
Teonaa• 22 сентября в 23:16
Ответ дляПишна молодиця
Ну стоп. Профалактика це, якщо не помиляюся, коняча, але триразова доза доксицикліну (це я дуже приблизно, бо не пам‘ятаю); а те, про що йде мова - це вже не профілактика, це, власне, терапія, лікування.
Пишна молодиця• 22 сентября в 23:18
Ответ дляTeonaa
Це я про те пишу, що люди нічого не роблять до появи еритеми. Що та разова доза не допоможе, а еритема може не з´явитись, і людина пропустить важливий час для прийняття курсу антибіотику.
Teonaa• 22 сентября в 23:23
Ответ дляПишна молодиця
Так еритема може і не з‘явитися. Це 50/50, ну може шанс що вилізе і більший. Тут не знаю. Но поява еритеми при інфікуванні - це не обов‘язково. Тут варто зачекати скільки треба до появи igm igg. В установлені терміни це перевірити, і далі приймати ось саме це складне пішення: яи обмежитися 5-10 днями, чи по повній. Запевняю Вас, після такого - батьки просто почнуть приймати міри: або взагалі уникати лісів і парків в «сезон», або ж вдягати дитину в скафандр і обпшикувати з ніг до кінчиків волосся.
Ускладнення Лвйма існують, і вони надто суттєві, щоб боятися тих 20 днів.
Teonaa• 22 сентября в 23:26
Ответ дляПишна молодиця
Інфекціоністів у нас не так уж і багато, хороших - ще менше. Я сама особисто стикнулася із недолугими призначеннями як от 5 днів по 100мг на день! Мені, дорослій 60-кг жінці. Просто це звучало надто вже непрофесійно, і я пішла ще до ряду інфекціоністів, у тому числі в стаціонар. І більше того)) я абсолютно не маю впевненості шо я все доробила). Ну як, власне, пересвідчитися? Ніяк🤷‍♀️