ElizAb• 22 сентября 2025

Что творится в мире??

❗️Міжнародний аеропорт Копенгагена в Данії закрито на прийом та відправку рейсів через появу від 2 до 4 «великих БПЛА» в повітряному просторі, – Reuters

❗️Всі зльоти та посадки в найбільшому аеропорту Данії в Копенгагені призупинені через повідомлення про дрони: 11 рейсів було перенаправлено до інших аеропортів, — Reuters

Також дрони помічені над військовим обʼєктом в Осло, Норвегія.

Підпишися на OKO | Купуємо контент
Однозначно• 23 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Усе це кінчиться розвалом росії і приватизацією її нац багатств Китаєм і європою.

По суті це буде розділ росії. Вона до того упорно йде

Уже скільки ту Європу хоронять, вона ніяк не помре.
Четвертый слышны байки про развал, денег нет, ракет нет, людей нет
diablo12• 23 сентября 2025
Ответ дляadekvatna
вони прямують до Польщі. Поляки сказали, що будуть збивати, на переймайтесь... 😂

А взагалі, після червоної доріжки на Алясці у хуйла розв´язані руки. Далі буде...
Ракэтами
Бджолина королева• 23 сентября 2025
Ответ дляОднозначно
Приезжайте в Европу и пообщайтесь в такие страны, как Италия, Испания, Австрия подальше от границы с Украиной. Как продолжают любить кацапскую культуру, принимать оперных певиц, деньги, туристические визы выдавать, плакать за дешёвыми энергоресурсами.
Видимо от страны зависит - в Бельгии и Нидерландах на все российское полный негатив.
lilul990• 23 сентября 2025
Ответ дляОднозначно
Хто ж не любе гроші і туристів. Раді бога. Ще краще - забрати у росії всі її газові і нафтовидобувні потужності
lilul990• 23 сентября 2025
Ответ дляОднозначно
Життя і доля росії залежить тільки від доброї волі європейців та їх ангельського терпіння
diablo12• 23 сентября 2025
Ответ дляРадостина
Вон какие грозные поляки - ❗️Польща вийшла з погрозами на адресу рф: «У мене лише одне попередження до російської влади: якщо ще одна ракета чи літак залетять до нас без дозволу й будуть збиті, а уламки впадуть на територію НАТО — не приходьте скаржитися. Я вас попередив», — глава МЗС Радослав Сікорський.
Пан Сикорский достойный человек, он всегда поддерживал Украину
Бджолина королева• 23 сентября 2025
Как же задолбала эта рашка всех. Когда они уже заглохнут. Так и лезут ко всем странам со своим вяличием и укладом. Лучше у себя бы порядок навели. Реально всему миру было бы легче без такой неадекватной страны.
Однозначно• 23 сентября 2025
Ответ дляБджолина королева
С этим странами согласна.
Италия такая, есть кто поддерживает нас, а есть кто любит туристов, деньги, но там и Берлускони любил кацапию поэтому не удивлена.
diablo12• 23 сентября 2025
Ответ дляПеремелица
путін не полізе туди,він просто робить вигляд щоб запугати евпропу. для чого він це робить? щоб стримати допомогу україні. бо вони зараз такі побачать шо і до них літає і скажуть та ні україна, ви там самі вже якось розбирайтесь нам і самим треба зброя, пво.
Снимите свои розовые очки
diablo12• 23 сентября 2025
Ответ дляОднозначно
Правые будут раскручивать эту тему. Население будет давить на власть, что хватит помогать, из-за этого война придет к нам. Он просто хочет этим давлением, чтобы ему подарили Украину, так как прямым военным методом уже практически все, неосуществимо.
А потом он украинцев поведёт на Польшу как вариант
Коплю на груди• 23 сентября 2025
Ответ дляКопирайторша
так сша ж наче забирали свій дозвіл назад
Они могут менять своё мнение 3 раза в день.
Бджолина королева• 23 сентября 2025
Ответ дляОднозначно
А нам, украинцам, что с этим делать?
diablo12• 23 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Чехословаччина готова була розмотати Гітлера з підтримкою союзників але чемберлен засцяв

Тоже не схожі на пітухов

Польша чекала вмєшатєльства союзників до самого кінця і оборонялася як могла. Тоже не пітухи
Недолго Польша и оборонялась, тут тоже достаточно патриотов своей страны, но имхо большинство убежит
lilul990• 23 сентября 2025
Ответ дляdiablo12
У польші були тіки гарантії, крім парочки гаубіц. Крім того їй було треба на два фронти битись з тотальною перевагою противника
lilul990• 23 сентября 2025
Ответ дляdiablo12
Якби союзні війська французів і англійців втрутились, Польщу би не окупували. У польші не було хабу для поставок зброї чи надійного тилу

Вона попала в окруженіє. А ми не попали
Однозначно• 23 сентября 2025
Ответ дляБджолина королева
А нам, украинцам, что с этим делать?
Нас уже не спрашивают, что делать.
diablo12• 23 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Понятное дело, но они неподготовленная армия, и никто за них не впишется и будет как во Вторую мировую, только тактика ведения военных действий будет другой. Ох, конечно, из Варшавы наверное пора
lilul990• 23 сентября 2025
Ответ дляdiablo12
Не псіхуйте. Всьо буде добре. Але не всі до цього моменту доживуть
Бджолина королева• 23 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Вы обнадежили, конечно. И каковы ваши прогнозы?
diablo12• 23 сентября 2025
Ответ дляlilul990

Вона попала в окруженіє. А ми не попали
Как это мы не попали? Мы самостоятельно отбиваемся, оружия мало и постоянные задержки в поставках, президента постоянно чмырят, а на украинцев уже всех собак повесили, Путина встречают как дорого гостя на красной дорожке.
lilul990• 23 сентября 2025
Ответ дляБджолина королева
Польша, Фінляндія і Німеччина доб´ють це недоразумєніє під назвою путінська росія
diablo12• 23 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Та не, уже несколько знакомых переехали во Вроцлав, одни только получили паспорт польский и тут оп, вопрос, надо ли с польским паспортом белорусам защищать Польшу?
lilul990• 23 сентября 2025
Ответ дляdiablo12
Всьо це куйня на фоні того шо нам дозволяють бити по нпз.
lilul990• 23 сентября 2025
Ответ дляdiablo12
Треба захищатись завжди, інакше будуть етнічні чистки. Яка різниця від чого помирать
diablo12• 23 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Ракеты скоро полетят в Европу и Европа немного подзабудет о помощи Украине
lilul990• 23 сентября 2025
Ответ дляdiablo12
Та прям там. Ракеты збиваються системами ппо. Європі треба ця прививка. Наблатикаються збивати ракеты. Чим погано?
Копуша• 23 сентября 2025
Ответ дляРадостина
кацапи злякалися дуже сильно і сьогодні оминають Польщу
Копуша• 23 сентября 2025
Ответ дляКопирайторша
Тільки вчора слухала Портнікова що чекаємо БПЛА у Данії.. маємо
А що ще говорив, які прогнози на майбутнє?
Спішу - перекидаюсь• 23 сентября 2025
До сих пір не відновили роботу, вже більше 3 годин судячи з табло
diablo12• 23 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Вот даже Портников говорит что Польща будет размещать ппо на границах у себя и уменьшать поставке Украине значительно, чем совершит огромную ошибку. И ведь она ее совершит