❗️Міжнародний аеропорт Копенгагена в Данії закрито на прийом та відправку рейсів через появу від 2 до 4 «великих БПЛА» в повітряному просторі, – Reuters
❗️Всі зльоти та посадки в найбільшому аеропорту Данії в Копенгагені призупинені через повідомлення про дрони: 11 рейсів було перенаправлено до інших аеропортів, — Reuters
Також дрони помічені над військовим обʼєктом в Осло, Норвегія.
Підпишися на OKO | Купуємо контент
Пригаю-цибаю• 23 сентября 2025
Ответ дляОбращеница
У світі останніх подій, що Європу х*уйло випробовує на міць, прийшла така думка, навіщо відкрили виїзд для 18-22 річних хлопців? В Європі воювати ніхто не поспішає, чи не для цього наших дурників туди випустили? Перевдягнуть у військову форму й вперед. Бо пузаті європейські бюргери спроможні лише ’абєспакєность виражать’. В Ізраєлі ж так можна. Вступ до ВНЗ лише через службу в армії. Що думаєте?
Скорее всего, так и есть
Телефон Рубика• 23 сентября 2025
Ответ дляОбращеница
ох...