ElizAb• 22 сентября в 23:10

Что творится в мире??

❗️Міжнародний аеропорт Копенгагена в Данії закрито на прийом та відправку рейсів через появу від 2 до 4 «великих БПЛА» в повітряному просторі, – Reuters

❗️Всі зльоти та посадки в найбільшому аеропорту Данії в Копенгагені призупинені через повідомлення про дрони: 11 рейсів було перенаправлено до інших аеропортів, — Reuters

Також дрони помічені над військовим обʼєктом в Осло, Норвегія.

Підпишися на OKO | Купуємо контент
тянитолкайка• 22 сентября в 23:25
Ответ дляПиу!Пиу!
уже и в швецию прилетели
Серьезно?)
Леди_на_драндулете• 22 сентября в 23:26
Ответ дляNathalie27
НАТО спостерігає
Це мабуть дуже непрофесійні безпілотники, літають куди-попало, а всі дружно відміняють рейси і спостерігають, то як міги над Балтикою шаряться, то як безпілотники нагло літають де їм треба.
Пиу!Пиу!• 22 сентября в 23:26
Ответ длятянитолкайка
Серьезно?)
да, новости читаю
Швидкоруч• 22 сентября в 23:26
Ответ дляПиу!Пиу!
да, новости читаю
Вже і у Швеції
Шалена красуня• 22 сентября в 23:26
Ответ длятянитолкайка
Серьезно?)
Угу, над Стокгольмом уже не только Карлсон…
Аноним НаВсеГда• 22 сентября в 23:27
Ответ дляNathalie27
НАТО спостерігає
Их еб…т они крепчают .
СhanelKa• 22 сентября в 23:27
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Девочки, ничего такого нет
Это бред наши ТГ пишут
Є, то правда
Були дрони, наче 2-3, точно не знаю
Відновлюють роботу
Аноним НаВсеГда• 22 сентября в 23:28
Еще и каких то граждан задержали пишут
Залізна тьотя• 22 сентября в 23:28
Ответ дляElizAb
❗️ Тривога лунає в Норвегії через атаку дронів, — «AftonBladet».

🔴 Також є повідомлення про те, що безпілотники помічені над військовим об’єктом у норвезькому Осло.

1️⃣2️⃣3️⃣💥 Підписатись
В Норвегии раздалась тревога из-за дронов над военной территорией - крепостью Акерсгус в Осло, сообщает AftonBladet.

По словам начальника оперативного отдела полиции Осло Эйвинда Хаммерсвольда, именно военные обнаружили дроны. Из-за инцидента задержаны двое граждан Сингапура.
Володарка мрій• 22 сентября в 23:33
Сами виноваты, сопли жуют, только обеспокоены и всё. Пуйло глянула что всё можно и ничего ему не будет, вот и действует. Так им и нужно, может раздуплятся наконец то.
пу_пугренчик• 22 сентября в 23:34
Ответ дляNathalie27
НАТО спостерігає
І занепокоєне.
Залізна тьотя• 22 сентября в 23:37
Как всегда кто-то из местных беспилотниками баловался, их свободно в магазигах продают. Просто сейчас власти дергаться начали, и военные начеку
Оце так цабе• 22 сентября в 23:37
Ответ дляElizAb
Они никого уже не удивят
Они охренеют и сбегут в панике

По теме, раша запустила с калининграда видимо. Провоцируют. Потом скажут ’нас там нет’
Однозначно• 22 сентября в 23:37
Ответ дляВолодарка мрій
Что вы понимаете под ’раздуплятся’? Войну объявить? Так это не будет, как бы кому не хотелось.
Перемелица• 22 сентября в 23:38
путін не полізе туди,він просто робить вигляд щоб запугати евпропу. для чого він це робить? щоб стримати допомогу україні. бо вони зараз такі побачать шо і до них літає і скажуть та ні україна, ви там самі вже якось розбирайтесь нам і самим треба зброя, пво.
lilul990• 22 сентября в 23:40
Та шо. Те, за шо мене тут постійно поливатиють гімном

Європа зробить все щоб не воювати з росією

А хто її буде питати?
Аноним НаВсеГда• 22 сентября в 23:41
Ответ дляПеремелица
Для своих лошариков он это делает. Те аж уссыкаются какой он крутой
lilul990• 22 сентября в 23:43
Якшо по суті - то війна з європою уже давно. Чого вартують постійні кібератаки і вплив скритих агентів які є в усіх структурах Євросоюзу

Мерц нарешті відкрито сказав шо путін ворог номер один хоча в Німеччині російської агентури всюди жопой жуй і яка в готовності робити теракти і на заводах, і замахи на життя топ чиновників
Оце так цабе• 22 сентября в 23:44
Ответ длятянитолкайка
Серьезно?)
Да, серьезно
lilul990• 22 сентября в 23:46
Є думка що основні вимоги трампа крім відмови від рос нафти - чистити агентурні сітки росіян

Бо ніяка суперсучасна американська зброя не перейде в Європу в руки кацапів

Он уже якогось топ бізнесмена звинуватили в шпигунстві на користь росії. Англосаксам теж треба чухатись а не розказувати трампу в чому він неправ
Однозначно• 22 сентября в 23:47
Ответ дляПеремелица
Правые будут раскручивать эту тему. Население будет давить на власть, что хватит помогать, из-за этого война придет к нам. Он просто хочет этим давлением, чтобы ему подарили Украину, так как прямым военным методом уже практически все, неосуществимо.
Спішу - перекидаюсь• 22 сентября в 23:49
Шутки шутками
Онлайн табло Копенгагена
lilul990• 22 сентября в 23:50
Усі в Німеччині хто строїв сєвєрні потоки - колаборанти путінські. Ще і винуватих шукають. Хватає наглості
lilul990• 22 сентября в 23:51
Ответ дляОднозначно
Вчора прийшли за євреями і я промовчав
lilul990• 22 сентября в 23:52
Ответ дляОднозначно
В ітогє прийдуть за всіма. Рано чи пізно
Однозначно• 22 сентября в 23:54
Ответ дляlilul990
Никто за Украину вписываться в войну не будет.
Когда будут в Португалии паспорта раздавать?
lilul990• 22 сентября в 23:55
Ответ дляОднозначно
Багато хто уже вписався. Прямо чи опосередковано. У росії там всі на карандаші
Однозначно• 22 сентября в 23:57
Ответ дляlilul990
Армии никто не пришлет. Сказали и сбивать не будем над территорией Украины, так как это влезть в конфликт.
Миллениалка• 22 сентября в 23:57
Ответ дляШалена красуня
Вот почему-то вообще не удивляет. И вообще, к концу ноября, говорят, инопланетяне прибудут.
Надеюсь, чтобы раше отомстить за Украину, так как человечество не справилось(
Радостина• 22 сентября в 23:58
Ответ дляОднозначно
А тут дело не только в Украине