❗️Міжнародний аеропорт Копенгагена в Данії закрито на прийом та відправку рейсів через появу від 2 до 4 «великих БПЛА» в повітряному просторі, – Reuters
❗️Всі зльоти та посадки в найбільшому аеропорту Данії в Копенгагені призупинені через повідомлення про дрони: 11 рейсів було перенаправлено до інших аеропортів, — Reuters
Також дрони помічені над військовим обʼєктом в Осло, Норвегія.
Підпишися на OKO | Купуємо контент
Леди_на_драндулете• 22 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
НАТО спостерігає
Це мабуть дуже непрофесійні безпілотники, літають куди-попало, а всі дружно відміняють рейси і спостерігають, то як міги над Балтикою шаряться, то як безпілотники нагло літають де їм треба.
Шалена красуня• 22 сентября 2025
Ответ длятянитолкайка
Серьезно?)
Угу, над Стокгольмом уже не только Карлсон…
Аноним НаВсеГда• 22 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
НАТО спостерігає
Их еб…т они крепчают .
Залізна тьотя• 22 сентября 2025
Ответ дляElizAb
❗️ Тривога лунає в Норвегії через атаку дронів, — «AftonBladet».
🔴 Також є повідомлення про те, що безпілотники помічені над військовим об’єктом у норвезькому Осло.
1️⃣2️⃣3️⃣💥 Підписатись
В Норвегии раздалась тревога из-за дронов над военной территорией - крепостью Акерсгус в Осло, сообщает AftonBladet.
По словам начальника оперативного отдела полиции Осло Эйвинда Хаммерсвольда, именно военные обнаружили дроны. Из-за инцидента задержаны двое граждан Сингапура.
Володарка мрій• 22 сентября 2025
Сами виноваты, сопли жуют, только обеспокоены и всё. Пуйло глянула что всё можно и ничего ему не будет, вот и действует. Так им и нужно, может раздуплятся наконец то.
Залізна тьотя• 22 сентября 2025
Как всегда кто-то из местных беспилотниками баловался, их свободно в магазигах продают. Просто сейчас власти дергаться начали, и военные начеку
Оце так цабе• 22 сентября 2025
Ответ дляElizAb
Они никого уже не удивят
Они охренеют и сбегут в панике
По теме, раша запустила с калининграда видимо. Провоцируют. Потом скажут ’нас там нет’
Однозначно• 22 сентября 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Что вы понимаете под ’раздуплятся’? Войну объявить? Так это не будет, как бы кому не хотелось.
Перемелица• 22 сентября 2025
путін не полізе туди,він просто робить вигляд щоб запугати евпропу. для чого він це робить? щоб стримати допомогу україні. бо вони зараз такі побачать шо і до них літає і скажуть та ні україна, ви там самі вже якось розбирайтесь нам і самим треба зброя, пво.
Аноним НаВсеГда• 22 сентября 2025
Ответ дляПеремелица
Для своих лошариков он это делает. Те аж уссыкаются какой он крутой
Якшо по суті - то війна з європою уже давно. Чого вартують постійні кібератаки і вплив скритих агентів які є в усіх структурах Євросоюзу
Мерц нарешті відкрито сказав шо путін ворог номер один хоча в Німеччині російської агентури всюди жопой жуй і яка в готовності робити теракти і на заводах, і замахи на життя топ чиновників
Є думка що основні вимоги трампа крім відмови від рос нафти - чистити агентурні сітки росіян
Бо ніяка суперсучасна американська зброя не перейде в Європу в руки кацапів
Он уже якогось топ бізнесмена звинуватили в шпигунстві на користь росії. Англосаксам теж треба чухатись а не розказувати трампу в чому він неправ
Однозначно• 22 сентября 2025
Ответ дляПеремелица
Правые будут раскручивать эту тему. Население будет давить на власть, что хватит помогать, из-за этого война придет к нам. Он просто хочет этим давлением, чтобы ему подарили Украину, так как прямым военным методом уже практически все, неосуществимо.
Ответ дляОднозначно
Вчора прийшли за євреями і я промовчав
Ответ дляОднозначно
В ітогє прийдуть за всіма. Рано чи пізно
Однозначно• 22 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Никто за Украину вписываться в войну не будет.
Когда будут в Португалии паспорта раздавать?
Однозначно• 22 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Багато хто уже вписався. Прямо чи опосередковано. У росії там всі на карандаші
Армии никто не пришлет. Сказали и сбивать не будем над территорией Украины, так как это влезть в конфликт.
Миллениалка• 22 сентября 2025
Ответ дляШалена красуня
Вот почему-то вообще не удивляет. И вообще, к концу ноября, говорят, инопланетяне прибудут.
Надеюсь, чтобы раше отомстить за Украину, так как человечество не справилось(
Радостина• 22 сентября 2025
Ответ дляОднозначно
А тут дело не только в Украине