Эт вернячОк• 23 сентября в 11:22
Хто зі своїм авто в Польщі
Чи завжди ви берете біля супермаркетів типу лідл та інших квитки на безкоштовну стоянку 60 хвилин?
Що буде якщо цього квитка немає?
Бачу що не всі беруть.
Я завжди беру біля різних установ, але біля супермаркету ще не брала
Що буде якщо цього квитка немає?
Бачу що не всі беруть.
Ля-ля-ля• 23 сентября в 11:45
Де є паркометр , беру завжди. Можна не брати, потім штраф можна скасувати через службу супермаркету на підставі чеку закупів. Але на холєру та тяганина?
Эт вернячОк
• 23 сентября в 13:01
Ответ дляЖена брата Админа
Всегда берём, но какая разница какая регистрация
Справа не в реестрації, а мені потрібні були люди з досвідом свого авто в Польщі)
Эт вернячОк
• 23 сентября в 13:46
Ответ дляЛя-ля-ля
А якщо штраф, то його відразу на місті виписують, чи може бути потім якесь повідомлення?
Жена брата Админа• 23 сентября в 14:22
Ответ дляЭт вернячОк
Ну да выписывают и оставляют под дворником, в Гданьске если страж мейска ещё и блокировку на колеса ставит, обычно при выезде на границе могут вручить или при следующем въезде...
Ля-ля-ля• 23 сентября в 16:58
Ответ дляЭт вернячОк
Tak залишають на лобовусі повідомлення, там же є і контактні телефони
Ля-ля-ля• 23 сентября в 17:00
Ответ дляЖена брата Админа
Вітання сусідам
автор питає трошки про інше , парковки біля супермаркетів приватна фірма обслуговування і має своїх контролерів. Страж мєйська займається міськими парковками
Скляна миша• 24 сентября в 04:44
Всегда беру
Я на украинских таблицах, стараюсь не нарушать, нас видно сразу🤓
Бегущаяпо• 24 сентября в 10:41
Один раз забули взяти квиток біля Кауфленду, повернулися за 20 хвилин, вже був виписаний штраф на 100 злотих, оплатили.
Ля-ля-ля• 25 сентября в 20:23
Ответ дляБегущаяпо
дарма заплатили, якщо Ви робили закупи в супермаркеті, то на підставі чеку могли скасувати штраф. В мене таке було біля Бедронки
Бегущаяпо• 25 сентября в 20:39
Ответ дляЛя-ля-ля
Та ні, не дарма, відчувши ’прекрасне’ життя в Польщі, я щасливо переїхала