lilul990• Изменено 23 сентября в 21:23

Польша попередила путіна

Я знаю що для рядової порадниці нічого не помінялось, але польша за останні два тижні набрала різкого тону. Три часа розказувала ван і шо китайському барахлу кордони не відкриють

Взяла різкий тон у спілкуванні з трампом і з росіянами в ООН. Незважаючи на точкову ксенофобію у польші, частково проплачену агентурою росії - польші великий респект.

Нушож. Подивимся наскільки путін окуїв у своєму дементному похилому віці. Прогноз один і той самий - кацапам його прийдеться убить або росії через війну з європою прийдеться розвалитись
Чомучка• 23 сентября в 21:27
так сьогодні ж мали відкрити кордон Польща-Білорусь для китайського барахла. не відкрили хіба?
Манула• 23 сентября в 21:28
А що там з кордоном з Білоруссю, відкрили?
Балакали-балакали, посідали та й заплакали ))
автор lilul990 • 23 сентября в 21:30
Ответ дляМанула
Да, після завершення навчань
Чомучка• 23 сентября в 21:31
Ответ дляlilul990
Да, після завершення навчань
Ну так а в чому тоді попередження?)
Манула• 23 сентября в 21:31
Ответ дляlilul990
Да, після завершення навчань
Як сказав трумп щодо ЄС в цілому - продовжують фінансування війни проти себе ...
Filomena• 23 сентября в 21:31
Це сарказм? Кордони відкрили, збивати нічого не будуть(бо ніхто ж не загинув). Ну таке…
автор lilul990 • 23 сентября в 21:32
Ответ дляFilomena
Не відкрили кордони.
Filomena• 23 сентября в 21:33
Ответ дляlilul990
Не відкрили кордони.
25 відкриють. Прям страшно-страшно всім стало.
freedom_2015• 23 сентября в 21:34
Польша наклала в штанці як і нато ,на жаль
автор lilul990 • 23 сентября в 21:36
Ответ дляFilomena
То відкрили чи відкриють?
Filomena• 23 сентября в 21:37
Ответ дляlilul990
То відкрили чи відкриють?
То відкрили. Рішення прийняте. До чого ваша тема про супер грізних поляків?)
автор lilul990 • 23 сентября в 21:38
Ответ дляFilomena
Не відкрили.
Чомучка• 23 сентября в 21:45
Польща знову відкриває пункти пропуску на кордоні з Білоруссю, які Варшава закрила в односторонньому порядку перед початком російсько-білоруських навчань «Запад-2025» і після масованого порушення 10 вересня повітряного простору країни російськими дронами.

Про це повідомив глава польського уряду Дональд Туск перед початком засідання уряду Польщі у вівторок, передає кореспондент Укрінформу.
«По-перше, я хотів би поінформувати про прийняття, спільно з міністром внутрішніх справ і адміністрації рішення, який незабаром видасть відповідне розпорядження, про відновлення роботи автомобільних і залізничних прикордонних пунктів (з Білоруссю - ред.), які були закриті у зв’язку з маневрами «Запад», - сказав Туск, зазначивши, що це рішення було зрозумілим, оскільки навчання несли зростання загрози і політичної нестабільності в регіоні.

Він підкреслив, що навчання «Запад» завершилися, зауваживши, що одночасно з ними на території Польщі відбувалися навчання НАТО.
«Завершення навчань «Запад», хоч не виключає, але знижує загрози, пов’язані з агресивними діями наших східних сусідів», - наголосив Туск.

Він додав, що при затвердженні рішення про відкриття кордону враховувалися також економічні інтереси польських перевізників.
Туск наголосив, що закриття кордону було превентивним кроком і може застосовуватися й надалі у разі загострення ситуації.

Польський прем’єр уточнив, що пункти пропуску на кордоні з РБ буде відкрито опівночі з середи на четвер, 25 вересня.
Чомучка• 23 сентября в 21:46
Робимо ставки, коли в Польщу знову залетять БПЛА
ПадаюВреверансах• 23 сентября в 22:00
Всі заїб...