Анонимус Я• 23 сентября в 23:58
Можливо колись змінять програму навчання, щоб була легша ? Я утопаю в цих уроках
Чому в Америці , Іспанії якось простіше до тих уроків відносяться
В нас прям 10 предметів і маєш скрізь все вивчити
Зараз воно не треба
Відкрив інтернет і як треба все дізнався
Я вчилась на 8,9,10 балів - я вже не згадаю ті предмети якими не користуюсь в житті.. толку з того що я його вчила?
Зараз воно не треба
СирОжино пирОжино• 24 сентября в 00:07
Я сравниваю учебу в ВУЗе свою и сына. Сколько у меня ненужного хлама было на 1,2 курсе. У сына за границей меньше предметов, только по специальности.
Давно надо убрать ненужные предметы в 10-11 классе.
Поторописька• 24 сентября в 00:07
Ответ дляБлакитна устриця
Тоже нада))
Профілактика альцгеймера, деменцій.
Та діти нас спасають
Профілактика альцгеймера, деменцій.
Та діти нас спасають
Тааак, тоді мені загрожує і то, і друге, мабуть)))
Тектологиня 80lv• 24 сентября в 00:07
Ответ дляАнонимус Я
Коли кінець??😍
Конца-края нет. Я не знаю вообще, как я дотянула до 9го в принципе. Если б мне когда-то сказали, что я заново буду школу проходить
Анонимус Я
• 24 сентября в 00:08
Ответ дляТектологиня 80lv
Ви зазвичай які предмети з дитиною розбираєте?
Красота неземная• 24 сентября в 00:09
7 клас Германии , переписать страничку текста и что-то там в тетрадке порисовать . Уроки парами , поэтому в день всего несколько предметов .
Бабка-ежика• 24 сентября в 00:09
Ответ дляБлакитна устриця
Тоді ніз ким не носились.
І хіба такі навантаження були?
Терпіти не можу, як тицяють а от з нами не вчились.
Ні з ким тоді не вчились.
І іноземна була з 5 класу, а не з 1.
Ще своєї мови не знають і букв, а вже паралельно іноземні букви і слова.
Ой, даже не хочу зчіплюваться
І хіба такі навантаження були?
Ні з ким тоді не вчились.
І іноземна була з 5 класу, а не з 1.
Ой, даже не хочу зчіплюваться
Интернета не было. В читальном зале библиотеки через зебру писался реферат. На чистовик сразу. Ребенка нужно научить учиться: знать где и какую информацию найти и как ее применить, иметь какую-то общую эрудицию и начитанность. А не мамка до 23:30 уроки делает в 8 класссе
Залізна пані• 24 сентября в 00:09
Ответ дляБабка-ежика
Вы делаете уроки за взрослого детину? Серьезно?
Ви чому з насмішкою? Всі ж діти різні. Як і дорослі. Навпіл всі гарно вчилися та засвоювали одразу. Наприклад, моїм однокласникам було потрібне додаткове розʼяснення, часи такі були, що батьки на заробітках, на репетиторів грошей нема, списували. І це добре зараз, що є свідомі батьки, які намагаються допомогти. Чому це погано? Вчитель часто орієнтується на середній рівень. Увага кожному окремо не надається (бо часу нема, класи великі). Якщо дитина не розуміє певні теми, то що ж робити?
Ms. Доброта• 24 сентября в 00:09
Ответ дляБлакитна устриця
Тоді ніз ким не носились.
І хіба такі навантаження були?
Ні з ким тоді не вчились.
І іноземна була з 5 класу, а не з 1.
Ой, даже не хочу зчіплюваться
І хіба такі навантаження були?
Ні з ким тоді не вчились.
І іноземна була з 5 класу, а не з 1.
Ой, даже не хочу зчіплюваться
Я вам розкрию таємницю : і зараз з дітьми не займаються. І є діти які прекрасно справляються самі.
Те що ви терпіти не можете - це ваші персональні реакції, мені до них діла немає.
Анонимус Я
• 24 сентября в 00:10
Ответ дляТектологиня 80lv
В мене буває таке що я і сама втомлююсь
Або якісь проблеми вдома, хворію і тд
Тоді все списується з джіпіті для галочки - і пішло воно все в дупу! Я вже тоді така злана наші плани для вундеркіндів
Або якісь проблеми вдома, хворію і тд
Тектологиня 80lv• 24 сентября в 00:10
Ответ дляАнонимус Я
Ой, почти все. Иначе совсем дрова будут
Тектологиня 80lv• 24 сентября в 00:10
Ответ дляАнонимус Я
В мене буває таке що я і сама втомлююсь
Або якісь проблеми вдома, хворію і тд
Вот это точно
СирОжино пирОжино• 24 сентября в 00:11
Кстати, делаю уроки с местной началкой. Пипец, счастливые дети, дз минимум, в школу ходят с удовольствием, нет стресса от срезов знаний, к.р. и директорского контроля. Полчаса- свободны. Учитель не считает клетки, не вырисовывает эти буквы, больше творческого, природы.
Все до блиску• 24 сентября в 00:11
Ответ дляАнонимус Я
Воно так і є
На 100% з ваги згідна
Їхні голови не в тому напрямі працюють
Я відчуваю що шось не так.. не можу пояснити
Але мені здається що це навчання - воно не допоможе в житті
Чому не вчать просто жити
На 100% з ваги згідна
Їхні голови не в тому напрямі працюють
Чому не вчать просто жити
Що саме ви б хотіли на уроці під поняттям ’просто жити’?
Блакитна устриця• 24 сентября в 00:11
Ответ дляMs. Доброта
Я знаю цю таємницю, бо інший син сам займається і я прняття не маю що він там робить. Оцінки хороші.
А є і інші діти, яким треба помогти.
Так що не думацте що ви сама розумна і знаєте секрети.
То не всім однакові діти попались
А є і інші діти, яким треба помогти.
То не всім однакові діти попались
Ms. Доброта• 24 сентября в 00:12
Ответ дляБабка-ежика
100 процентов 👏👏👏
Бабка-ежика• 24 сентября в 00:12
Ответ дляЗалізна пані
Если ребенок не понимает определенные темы, то он идет к учителю и просит объяснить, факультативно, дополнительно. Все мамы такие спецы в объяснении школьной программы? Я училась хорошо, но уроки со старшей дочерью не делала ни дня, она уже студентка, меньшие еще не школьники. Я научила дочь сразу- если ты не поняла, прослушала, пропустила, подходишь и просишь учителя объяснить и помочь.
Анонимус Я
• 24 сентября в 00:12
Ответ дляСирОжино пирОжино
Боже я мрію щоб таке було і в нас.. але не дочекаємось(((
Залізна пані• 24 сентября в 00:13
Ответ дляБлакитна устриця
Тоді ніз ким не носились.
І хіба такі навантаження були?
Ні з ким тоді не вчились.
І іноземна була з 5 класу, а не з 1.
Ой, даже не хочу зчіплюваться
І хіба такі навантаження були?
Ні з ким тоді не вчились.
І іноземна була з 5 класу, а не з 1.
Ой, даже не хочу зчіплюваться
Тоді, це я рахую 90-ті, програма була непогана, але зовсім не така, як зараз. Зараз програма складніша, і більше вимог від дітей. Вчителі раніше краще пояснювали, це була наче їх відповідальність. А зараз часто вчителі, як сказилися, замість пояснити нову тему - дають на самоопрацювання. На уроках можуть розбирати легкі приклади, а на контрольних «каверзні». Ну і плюс більше писанини. Обʼємні домашні завдання.
Все до блиску• 24 сентября в 00:13
Ответ дляПоторописька
От не знаю, які там складнощі і репетитори? Програма настільки вже спрощена, майже до примітиву. Син у 8му,все робить сам з 4го класу.
Сині тьотки, мимо.
Ну як сказати ’спрощена’... Деякі речі, які зараз на нмт вимагають у дітей, я сама дізналася лише курсі на 2-3 універу, а зараз вони вже у програмі середньої школи
Моей дочери вчера исполнилось 18, в этом году она закончила 11 класс. И ни разу она не делала никаких домашних заданий. Вот вообще. И ничего не случилось! И оценки 10-12. По химии только 9
Вот зачем тратить свое время на это все???
Училась в обычных гос школах разных, 4 школы за 11 лет.
Просто забейте на эти дз и живите. Или пусть ребенок делает их сам
Анонимус Я
• 24 сентября в 00:13
Ответ дляВсе до блиску
Бути щасливим
А не затурканим!!!
Поторописька• 24 сентября в 00:13
Ответ дляБлакитна устриця
Тоді ніз ким не носились.
І хіба такі навантаження були?
Ні з ким тоді не вчились.
І іноземна була з 5 класу, а не з 1.
Ой, даже не хочу зчіплюваться
І хіба такі навантаження були?
Ні з ким тоді не вчились.
І іноземна була з 5 класу, а не з 1.
Ой, даже не хочу зчіплюваться
В мій час були набагато більші навантаження. Кожен тиждень то твір, то переказ, то переклад на сторінку, то вивчити здоровенний текст англійською, геометрія з охайним точним кресленням, окрім цього окремий предмет креслення був.
Зараз втричі менше домашки.
Блакитна устриця• 24 сентября в 00:14
Ответ дляБабка-ежика
А коли поможе вчитель?
Перерви 5 хв, дві зміни у вчителя.
Яким чином він поможе конкретній дитині і коли? Після роботи в 18.15, коли він з 8 ранку на роботі?
Перерви 5 хв, дві зміни у вчителя.
Ms. Доброта• 24 сентября в 00:14
Ответ дляБлакитна устриця
А є і інші діти, яким треба помогти.
То не всім однакові діти попались
А є і інші діти, яким треба помогти.
То не всім однакові діти попались
Не переходьте на особистості будь ласка. Якщо хочете щоб з вами нормально спілкувались .
Ваші діти - то ваша відповідальність. У мене також двоє школяриків - і обоє справляються без допомоги.
Все до блиску• 24 сентября в 00:15
Ответ дляАнонимус Я
Бути щасливим
А не затурканим!!!
А конкретно як цьому навчити на уроці?
Сусідка зверху• 24 сентября в 00:15
Дитина повинна прийти зі школи, пообідати і займатись музикою, танцями, спортом, малюванням, читати, гуляти, ганяти на вулиці, дихати свіжим повітрям… У, всякому разі, абсолютно переважна більшість дітей.
Дійсно обдаровані, які легко завоюють матеріал, яким цікаво навчатися, своє візьмуть. Є спеціалізовані школи, є батьки, які подбають про розвиток нейронних звʼязків.
Середньостатистичну, звичайну дитину, залиште у спокої….)
Цікавий писочок• 24 сентября в 00:16
Ответ дляПерловая Кашка
Вряд ли. Казалось бы, чего проще - изучить лучший западный опыт, проанализировать методики и программы. Но нет, у нас даешь максимально сложные и запутанные учебники, нелогичные программы, больше лет обучения, больше репетиторов и домашки, тупые проекты и в результате получаем не приспособленных к жизни неуков.
Так и есть. А потому что надо выделить деньги на учебники бестолковых авторов, чтоб через пару лет опять их переиздавать. Деньги сами себя не заработают,
Бабка-ежика• 24 сентября в 00:16
Ответ дляБлакитна устриця
А коли поможе вчитель?
Перерви 5 хв, дві зміни у вчителя.
Если у ребенка такое системное и обширное отставание, то тогда вообще вопрос, что он делает в обычной школе, что не успевает тотально? И где перемены 5 минут? Есть факультативы, учителя назначают дни и время и те, кому что-то непонятно могут прийти и получить помощь. Главное хотеть. А не мама все сделает
Анонимус Я
• 24 сентября в 00:16
Ответ дляСусідка зверху
Дякую за підтримку!!! В таких іграх і гуртках вони більше отримують тих нейронних звязків ніж від школи
Блакитна устриця• 24 сентября в 00:17
Ответ дляMs. Доброта
То я вам пояснюю, що різні діти.
У вас два таких, у мене двоє різних, і інших всім трьом треба помагать.
А ви і далі думацте, що знаєте секрети