Лукава Кішка• 24 сентября в 16:15

"чоловік не дозволив купити", коли чоловік не заробив ті гроші

От чую таке від наших жінок про наших чоловіків в Німеччині. Платить всім Джобцентр, ніхто не працює і при цьому "чоловік не дозволив купити вітаміни на айхерб, бо доставка дорога а безкоштовна при замовленні від 40 євро", чоловік не дозволив іграшку купити дитині за 10 євро, сказав на алі таке саме за 5 можна купити"....і розказують як мені добре що мені ніхто нічого не забороняє
Мені то в принципі ніхто нічого з 18 років не забороняє, але я розумію, що в сім´ї де гроші заробляє лише чоловік таке може бути. А от нафіга це жінкам де чоловік ніфіга не заробляє, а всіх утримує уряд Німеччини мені дивно.
Обсмокчимо?)
Дуняша• 24 сентября в 16:17
У моей сестры муж немец, сестра не работает, покупает все, что считает нужным.
Кондуктор троллейбуса• 24 сентября в 16:19
Я не работаю, покупаю всё, что нужно
НеВРотик• 24 сентября в 16:19
А в мене так часто на Олх. Питає жіночка заміри б/у спідниці, додаткові фото і тп, а потім така: я з чоловіком пораджуся.
Василина Семеніч• 24 сентября в 16:20
Мені більш здається що вони хочуть таких відносин, відчуваючи це як піклування, чоловік по типу бере відповідальнісь
Разгуляшка• 24 сентября в 16:20
Кожному своє. У когось чоловік гуляє, у когось бухає... Є жлоби, є сцикуни, є що руки розпускають, є що не миються.
І з жінками так само.
І хтось з усіма ними живе поряд. А декого ще й люблять. Таке життя.
Перемелица• 24 сентября в 16:21
Ответ дляНеВРотик
я тоже всегда так говорю, когда съехать нужно
Жінка з перцем• 24 сентября в 16:21
Ответ дляНеВРотик
Просто не хочет покупать
И прикрылась мужем.
Я тоже так постоянно делаю, чтобы меня не продавливали)
Пацелуйнитуда• 24 сентября в 16:21
Ответ дляПеремелица
У меня эта отмашка вообще на все случаи жизни
НичеНипанимаю• 24 сентября в 16:21
Після обсмокчемо, перехотілося писати, те, що хотіла написати.
автор Лукава Кішка • 24 сентября в 16:23
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я не работаю, покупаю всё, что нужно
Ну це якраз зрозуміла ситуація)
Ответ дляВасилина Семеніч
Та хз, ціна питання отих вітамінів з айхерба до 20 євро. Я в принципі не моду уявити нафіга б я питала чоловіка купувати мені їх чи ні
Ласунка• 24 сентября в 16:25
Ну так жиночки по сторонам посмотрят и уйдут к Михаэлям и Фабианам от социальщиков
Перемелица• 24 сентября в 16:25
Ответ дляЛукава Кішка
обратная сторона ’каменная стена’
Жінка з перцем• 24 сентября в 16:26
Ответ дляЛукава Кішка
Автор, ну эти женщины просто ведут с вами смол-ток
Они знают, что вам будет приятно, что они вам завидуют, а вы такая независимая, вы выглядите выше них. Вот и обсудить их пришли. Очень вы собой довольны.

А на самом деле покупают, что хотят и мужу не докладывают
Бешене сарі• 24 сентября в 16:27
Ответ дляЛасунка
И сразу к Шумахерам как минимум.Там же наши беженки с прицепами нарасхват, вы что?!
120-120-120 (не худею)• 24 сентября в 16:27
але я розумію, що в сім´ї де гроші заробляє лише чоловік таке може бути
Це не проблема тих хто заробляє / не заробляє. Це проблема бідних людей і їх мислення
Соображалочка• 24 сентября в 16:27
Ответ дляНеВРотик
Бля, ржу) це відмазка така…
Соображалочка• 24 сентября в 16:28
Ответ дляНичеНипанимаю
ОбсмокчИмо, взагалі то…
Ласунка• 24 сентября в 16:29
Ответ дляБешене сарі
Ну чего, на расхват не на расхват, а многие уже нашли друг-друга)
Квітка Миру• 24 сентября в 16:29
Ответ дляЛасунка
Фабиани не такі лохи як усім здається, моя подруга 5 років гарно відпочивала на горбу Німця, а рік назад він їй запропонував піти чимось зайнятися і пошукати собі роботу, вона сказала що не хоче (не так прям відкрито, але намагалася пропетляти) Зараз він їй видає гроші на саме необхідне, по мінімуму і все. А так гарно все починалося, кружляв її як тільки міг. Звичайно це не показник що так має бути у всіх, але таких ситуація немірянно
Ласунка• 24 сентября в 16:29
Ответ дляКвітка Миру
Ну разлюбил он ее, бывает. Мог разлюбить и если бы она в 3 смены с трапа самолета работала
Коханозадовільна• 24 сентября в 16:30
Ответ дляЛукава Кішка
Можливо тій жінці дійсно не вистачає грошей на життя і чоловік їй відправляє щомісяця чималу суму? Чи такого в Німеччині не може бути і виплат достатньо для всього і у тому числі на вітаміни?
Соображалочка• 24 сентября в 16:30
Ответ дляКвітка Миру
А наші просто нах починають посилати
автор Лукава Кішка • 24 сентября в 16:31
Ответ дляЖінка з перцем

Ой як тонко і глибоко!
Квітка Миру• 24 сентября в 16:31
Ответ дляЛасунка
Звичайно, тому розрахунок робити на фабіанів також не завжди правильно
Ласунка• 24 сентября в 16:31
Ответ дляКвітка Миру
В мире нет ни на что гарантий😉
автор Лукава Кішка • 24 сентября в 16:33
Ответ дляКоханозадовільна
Вона тут з чоловіком в Німеччині, обидва прсобія отримують. Якби жила за гроші чоловіка я б не дивувалася
Я такая - жду трамвая• 24 сентября в 16:33
Ответ дляНичеНипанимаю
грушка вспомнилась. фу
Соображалочка• 24 сентября в 16:34
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
грушка вспомнилась. фу
А я хотіла написати …грушку
Квітка Миру• 24 сентября в 16:34
Ответ дляСоображалочка
А наші просто нах починають посилати
Бо наші чоловіки, чудово знають наших жінок, це ще в Европі можна навішати на вуха про велике щире кохання і хтось да поведеться, на якийсь період часу, поки очі не відкриються. А в нас це зробити все важче