ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 24 сентября в 18:23

Вам уже запропонували Єдину школу за 150 грн на рік?

Всім привіт.
Щойна отримала пропозицію від школи сплачувати за користування додатком Єдина школа 150 грн на рік замість 49 на місяць.

Але, коли запитала чи можна побачити договір, мені відповіли "не знаю".

Як у вас в школі відбувається оплата додатку?
Кумедна• 24 сентября в 18:24
Ніяк . Безкоштовний щоденник
булоТАЙминуло• 24 сентября в 18:25
Никак, дневник бесплатный.
ПироженкА• 24 сентября в 18:26
Бесплатно работает
Я инженер, меряю от 1• 24 сентября в 18:26
Ничего не плачу, просто захожу под аккаунтом ученика и вижу все оценки, расписание и т.п..
Угги_в_горошек• 24 сентября в 18:31
Я заходжу через акаунт дитини. А що, дорослий акаунт чимось сильно відрізняється? Він дуже потрібен взагалі?
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 24 сентября в 18:36
Я теж можу з аккаунта дитини побачити оцінки.
Але пропозиція дивна , ще більше дивує ’неможливість’ побачити договір.
Тобто мені написали,що є відповідальна особа за цей договір, а на питання, чи можна в неї отримати копію чи хоча б побачити , відповіли ’не знаю’

Я ніде не знаходжу інформацію про сплату за рік. Тому створила тему
Альфред Шнитке• 24 сентября в 18:41
Нічого такого не пропонували. Так і висить при вході «можете купити за 49грн». Коли ця вся байда почалась то в школі сказали що б батьки нічого не сплачували, може все ще вирішиться. Але, схоже, забили. У дітей працює, у вчителів працює.. а батьки якось самі хай крутяться )
Альфред Шнитке• 24 сентября в 18:47
Ответ дляУгги_в_горошек
З дорослого можна довідку відправити, написати що дитина буде відсутня з 5 по 10. В дитячому такого нема, треба буде писати знов заяви і носити до школи )
Правильно_Валерчик• 24 сентября в 18:59
Ответ дляАльфред Шнитке
Деее?? Покажіть?
Я на ті Н натискала, так і не поняла як люди через єшколу пишуть про відсутність
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 24 сентября в 19:00
Обіцяють надати договір в робочий час. Чекаю.
Правильно_Валерчик• 24 сентября в 19:01
По темі - мені якісь договори світились про персональні дані і про послуги в оплату
Потім пропустило безкоштовно..

А як дорослі заходять в дитячий аккаунт зі свого телефона?
Кондуктор маршрутки• 24 сентября в 19:02
Нет у нас бесплатные бумажные дневники. У нас приколы другого плана директор с ума сходит.
Правильно_Валерчик• 24 сентября в 19:02
Ответ дляУгги_в_горошек
А як заходите? На своєму телефоні?
Угги_в_горошек• 24 сентября в 19:02
Ответ дляПравильно_Валерчик
А як заходите? На своєму телефоні?
Так, на телефоні
Правильно_Валерчик• 24 сентября в 19:04
Ответ дляКондуктор маршрутки
Скоріше б 9 клас, чи то 11
Я вже не знаю
Думала коледж легше, а кажуть все одно є батьківські чати, ще й навчання 6 днів в тиждень
Альфред Шнитке• 24 сентября в 19:04
Ответ дляПравильно_Валерчик
Деее?? Покажіть?
Та як я покажу якщо воно заблоковано у мене? ))))
Там десь в верхньому правому куті було, якщо вірно памʼятаю.. зайти в профіль, обрати дитину, і пункт Довідка про відсутність чи щось таке.
Альфред Шнитке• 24 сентября в 19:06
Ответ дляПравильно_Валерчик
Скоріше б 9 клас, чи то 11
Я вже не знаю
У нас школа 6 днів правда субота онлайн.. але ж блін.. там такі уроки… типу трудове, музичне..
Правильно_Валерчик• 24 сентября в 19:07
Ответ дляАльфред Шнитке
Янгол в камуфляжі• 24 сентября в 19:20
Ответ дляПравильно_Валерчик
Деее?? Покажіть?
В додатку в нижньому кутку натискаєте ’профіль’, в ньому обираєте дитину і потім пункт меню ’заява про відсутність ’.
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 24 сентября в 19:22
Офіувцної інформації про колективний договір я не знайшла.
Шкварочка• 24 сентября в 20:18
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ

Нам написали, що для всіх ЄШ безкоштовна.
Працює в з акаунта дитини і з мого
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 24 сентября в 21:50
Ответ дляШкварочка
Працює в з акаунта дитини і з мого
Мій аккаунт не працює. Пишуть що безкоштовно тиждень. А потім 49 грн на місяць.
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 24 сентября в 21:52
У мене таке повідомлення. Безкоштовно не працює.

Ніде не бачу про 150 грн на рік.
Шкварочка• 25 сентября в 07:51
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Зверніться в школу до керівництва.
Ми звернулись і стало безкоштовно
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 25 сентября в 10:04
Ответ дляШкварочка
Зверніться в школу до керівництва.
Ми звернулись і стало безкоштовно
Так саме керівництво школи запропонувало 150 грн на рік або 49 грн щомісяця.

Знайшла пост Гетманцева, що не платить,має бути безкоштовно.
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 25 сентября в 21:17
Договір школа не надала.