Прагматик флегма• 25 сентября в 10:21
Чи легко отримати інший статус, у тій країні, якій ви зараз?
Скажіть, у вашій приймаючій країні наскільки важко чи легко отримати на сьогодні певний статус, щоб відійти від статусу «тимчасового захисту»?
Якщо ви вже маєте інший статус, який дозволяє вам залишитись в країні приймаючий, що ви для цього зробили і наскільки важко це було?
к.Буланова• 25 сентября в 10:23
Німеччина, робоча віза 18а/б:
- кваліфікована робота
- визнання диплому
- самозабезпечення (субсидія не враховується)
- прямий договір, необов´язково безстроковий
Якщо 45+, то ще дохід потрібно мати не меньше ~4500€ брутто.
- кваліфікована робота
- визнання диплому
Дама_с_коготками• 25 сентября в 10:23
Так же как и было раньше - высококвалифицированная работа, поздние переселенцы, воссоединение семьи, учеба, собственный бизнес и тд. Мы поменяли статус на рабочий параграф по мужу (Голубая карта).
В Чехии не легко, условиям отвечают процентов 15, но обещают, что такая высокая планка только в первой волне, чтобы не перегружать систему, потом её снизят.
Дочка моя будет подаваться на внж скоро.
Щоб претендувати на новий статус, біженці мають відповідати кільком ключовим вимогам:
● Проживати в Чехії у статусі тимчасового захисту щонайменше два роки.
● Не отримувати гуманітарну допомогу від держави з липня 2024 року.
● Мати підтверджений річний дохід не менше 440 000 чеських крон (приблизно 17 500 євро). У разі наявності утриманців у сім’ї, дохід має збільшитися на 110 000 крон за кожного члена.
● Бути працевлаштованими або вести бізнес у Чехії, сплачувати податки та соціальні внески.
● Не мати судимості чи заборгованостей із медичного страхування.
● Діти заявника мають відвідувати школу.
Масяня Я• 25 сентября в 10:26
Ті, у кого є діти це зробити вкрай важко. Фінансова сторона не дозволяє цього зробити. Там дуже високі вимоги і потім жити треба ж за щось, тобто ви не маєте права хворіти, робити 24/7 щоб орендувати житло, купувати їжу, одягатись, навіть якщо хворієте, то стоячи, біжучи і на ходу, легкими перебіжками, одним днем, інакше ви просто випадати із круговороту. Я це так бачу із сторони. Ну або ви - дружина Шабуніна🙈, то вже нужденним скинуться.
А я женатая• 25 сентября в 10:28
Ответ дляМасяня Я
Дети роли не играют, надо быть высококвалифицированным специалистом, в котором заинтересована страна. Как и до войны было
БоВжеВільна• 25 сентября в 10:30
В Польше легко, идешь официально работать, подаёшь на карту побыта, получаешь, спокойно живёшь
Домашня Зюзя• 25 сентября в 10:32
Ответ дляА я женатая
++ и мне кажется, они как раз готовы нас терпеть ради наших детей.
Мурзилка• 25 сентября в 10:33
Ответ дляк.Буланова
Німеччина, робоча віза 18а/б:
- кваліфікована робота
- визнання диплому
- кваліфікована робота
- визнання диплому
Оо,так это сложно.
Во Франции надо тогда брать субсидиарную защиту.
к.Буланова• 25 сентября в 10:34
Ответ дляМурзилка
Оо,так это сложно.
Сложно, но реально для категории до 45.
Конечно, 45+ и такой доход - это уже задача со звездой
Ответ дляА я женатая
Смотря где, в Чехии именно дети являются препятствием, условия поставлены так, что женщины с детьми (а их подавляющее количество) не могут их выполнить.
Зато те, кто выехал с мужем, пожалуйста.
Домашня Зюзя• 25 сентября в 10:34
В Германии сейчас можно получить ВНЖ ( 1-й пост) и параллельно оставить 24&.
Ещё 16-й Ausbildung. И если возраст больше 45, то кроме высокой зарплаты есть ещё вариант, если работа в медицине или Pflege ( дома престарелых).
Вапщета• 25 сентября в 10:36
Франция.
Рабочий титр при наличии CDI контракта (бессрочный); работодателю необходимо взять autorisation de travail а дальше все сами делаем. У меня и старшей дочки рабочие титры. Профессия не имеет значения.
Азиль (субсидарная защита); тут по разному. В этом году 50/50 позитив/отказы. У мужа и младшего ребенка СЗ, получили в апреле.
Предпринимательская виза: открываете ФОП и по нему делаете титр.
Семейная - по замужеству
Учебная
Семейная - по замужеству
Учебная
Масяня Я• 25 сентября в 10:37
Ответ дляА я женатая
Є країни які українців уже за плечі витурюють. Та ж Чехія, наскільки я чула, то у парламенті вже хочуть щоб українців позбавляли будь-яких віз, (я маю на увазі робочих), якщо вони на посадах/роботах, які цікаві чехам. Які роботи чи посади цікаві чехам? Я такої статистистики чи опитування хоча б за раз на декілька років не бачила, хоча із ситуацією у світі ця статистика може кожного дня змінюватись.
У Польщі, наприклад, я взагалі мовчу, замість тисячі слів руські шахеди залетіли, вони нам явно не раді.....скоро за плечі будуть витурювати.
Німеччина: а у нас в квартире газ, а у вас? А у нас НИЧЕГО! ВОТ!
Тай таке.
Масяня Я• 25 сентября в 10:38
Ответ дляДомашня Зюзя
Та вони наших дітей бачити не хочуть, вони їх просто бісять і це видно усім єством по них. Що наші діти, їх місця займають, це у будь-якій країні, що нашим дітям ідуть їх податки.
Вапщета• 25 сентября в 10:39
Ответ дляМурзилка
Оо,так это сложно.
В этом году уже много отказов по СЗ:(
З царем в голові• 25 сентября в 10:41
Коли я декілька років тому писала, що одного лише працевлаштування «будь де, будь ким» недостатньо, щоб залишитись в країнах ЄС і поки є час, щоб готувалися до цього, мене тут ледь не проклинали.
Ну, що тепер скажете?
Вапщета• 25 сентября в 10:42
Допишу свой пост про рабочий титр во Франции: от запроса работодателем autorisation de travail до получения пластика - 3,5 месяца
Вапщета• 25 сентября в 10:44
Ответ дляМасяня Я
Що таке сз?
Субсидарная (дополнительная) защита, если не хватило фактов на классическое беженство.
СЗ даётся на 4 года и могут, но не факт что будут, забрать.
Беженство - 10 лет и можно сразу подаваться на гражданство, если соответствуешь всем условиям его получения
Домашня Зюзя• 25 сентября в 10:46
Ответ дляМасяня Я
У них демографічна криза. І як би вони не кривили морди, але німці наприклад народжувати не хочуть. Хто у них буде працювати через 10-15 років? Вони вже добре усвідомили свою помилку, що відкрили ворота мусульманським країнам, у українців хоча б більш менш схожий менталітет. Я вже це чула не від одного німця.
Масяня Я• 25 сентября в 10:46
Ответ дляЗ царем в голові
Ну, що тепер скажете?
Ой, та для чого їм наша ментальність. У них інтернета як у білих людей немає. Це ще хто у черепах живе, наші московські попи чи їх луі вітони. 🤣🤣🤣🤣 Бюрократія, паперова Возняк. У громадян України у всіх країнах ЄС є дуже багато обов´язків, але зовсім не має права і це проведення мною опитування починаючи із 2022 року аж до сьогоднішнього дня. Опитування проходили люди різних вікових категорій, соціального статусу, з дітьми,без дітей, здорові, хворі, проблемні, які взагалі все по вітру тримають, які приїхали із своїми грошима, без грошей, різних професій, від учителів, лікарів, поліцейських, продавців до різноробочих усіх видів. Так що, це все така філософія. От був би наш Зеля з головою, жили б як у бога за пазухою, а як нема голови, то країна перетворилася в шоу Мулен Руж у стакані з шампанським))))
Счастье_же_вот_оно• 25 сентября в 10:47
Англия, на рабочую визу нужна профессия из списка с уровнем зп. После последнего поднятия уровня зп это практически нереально. Мне повезло перейти на эту визу до поднятия. Но сейчас обсуждают изменения, чтобы внж давали не через 5 лет на визе, а через 10. Коснутся ли это тех, кто уже на визе, непонятно.
Укр_жіночка• 25 сентября в 10:47
Польша. Карта побыта. Получила 2 года назад, ждала 9 месяцев. На след год снова подаваться, вроде теперь уженды обязаны выдавать децизию намного быстрее.
Домашня Зюзя• 25 сентября в 10:48
Ответ дляЗ царем в голові
Ну, що тепер скажете?
Ще буде видно. Мені 45 + і я не зможу досягти зарплатню 4500, але рухаюсь потрошку і не переймаюсь. Далі буде видно.
Вапщета• 25 сентября в 10:49
Ответ дляЗ царем в голові
Ну, що тепер скажете?
Я во Франции работаю в супермаркете: рабочий титр получила
Но да, на сегодня Франция одна из самых лояльных для украинцев в плане получения титров.
Но не социальная, пособия маленькие, не проживёшь на них
И в соотношении местные жители/беженцы, тут самое маленькое количество беженцев из Украины в Европе 🤷🏻♀️
Домашня Зюзя• 25 сентября в 10:50
Ответ дляВапщета
Как у вас с языком?
БоВжеВільна• 25 сентября в 10:51
Ответ дляУкр_жіночка
Где это написано что обязаны? Они теперь вообще взвоют что работы много по 2 года будут тянуть
Вапщета• 25 сентября в 10:52
Ответ дляДомашня Зюзя
Как у вас с языком?
А2-В1
Для работы, общения с начальником и промоутерами достаточно.
А так не идёт он мне :(