ЗавЛабСнаб• 25 сентября в 22:13
Це нормально, що донька ображається на мене?
Моїй доньці 25 років, живе в іншому місті. Ми з нею спілкуємось часто, але вона на мене ображається за те, що я в дитинстві часто підіймала на неї руку, могла кричати та не навчила її любити себе (це вона так каже, через що в неї комплекси). Також їй не подобається, що я нічим їй не допомогла в дорослому житті та у не університетських роках. Вона зі своїм хлопцем захотіла швидко одружитись, це був 2022 рік. Її скоротили з роботи і вона не змогла купити собі весільну сукню, через це теж сердита на мене. Мені здається, що це якась дитяча поведінка та немає на що сердитись. Народила, виховала, прокормила, що ще треба?
ЗавЛабСнаб
• 25 сентября в 22:51
Ответ дляСвій варік
Я думаю, що головні претензії - це перші три, що ви били, кричали і через це в неї зараз купа проблем.
А ви визнаєте, що таке було? І якщо було - ви вибачились? Сказали донці, що були не праві, що тоді було складне становище, не було інформації по виховано і вам шкода, що їй тоді було погано? Запитали, як ви можете їй допомогти пережити це зараз?
Чи що ви їй казали, коли вона вам це все проговорювала?
Що вона егоїстка
Свій варік• 25 сентября в 22:52
Ответ дляЗавЛабСнаб
Що вона егоїстка
Тобто замість підтримки ви звинувачуєте доньку?
І що не так тоді з тим, що вона ображається і не хоче спілкування?
Курочка• 25 сентября в 22:53
Ответ дляЗавЛабСнаб
Що вона егоїстка
б.я
доця, я тебя била, но ты эгоистка
( аж затошнило)
доця, я тебя била, но ты эгоистка
( аж затошнило)
Свій варік• 25 сентября в 23:00
Ответ дляКурочка
б.я
доця, я тебя била, но ты эгоистка
( аж затошнило)
доця, я тебя била, но ты эгоистка
( аж затошнило)
А таке дуже часто зустрічається.
Насправді, це шок, але визнати свою неправоту - це навичка високого рівня, треба мати не аби яку силу волі. Легше сказати, що «я робив все правильно, це ти не розумієш, це ти якийсь не такий»
Чисто абьюзерська риторика
Я тебе бʼю, не тому що я агресор, а тому що ти якийсь не такий. Я не винен, що вдарив, це ти поганий - ти для мене до цього. А тепер тобі ще й не подобається, що я тебе бʼю. І це не тому, що я роблю щось неправильне, а тому що це ти неправильний - ти егоїстка, ти мене засмутила, ти мене не розумієш і тп
Саме страшне, що це дуже сильно працює, особливо на травмованих людях.
Там по цьому трикутнику жертва- рятівник-абʼюзер завзято ходять обидва, і жертва і абʼюзер
Чисто абьюзерська риторика
Білий Лосик• 26 сентября в 02:44
Ответ дляПоторописька
Це Ви так думаєте. Мені майже 50, а обіда не проходить, що лупасила в дитинстві
Тоже самое,увы. Но мне 36.