Брюнетка в Мармеладе• 27 сентября в 19:21
Плани на старість
У вас є плани на майбутнє, старість.
Де ви хочете жити і за що. і як це організувати
і що ви зараз для цього робите
Мені 45 років. І я вже не хочу на роботу бігати. Але за щось жити треба
і що ви зараз для цього робите
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 20:53
Ответ дляПишу каліграфічно
Ну это все понятно, заботимся, откладываем, вкладываем, но в один момент это все может превратится в ничто.
ні, не всім це зрозуміло. І в кожного свої напрямки
тому й тема. що саме ви робите
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:54
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
давайте розмовляти попроще.
Заднім числом проаналізувати і я можу
А наперед? Чи можете ви зараз сказати, хто зробить такий стрибок? (ну якщо ви говорите про різкий ріст, а не про стабільний невисокий ріст з надійними вкладеннями)
Ну і гарантовано. Які конкретно акції купити. Бо провести невеликий аналіз я можу. Але прям стрибок вгадати врядчи
Заднім числом проаналізувати і я можу
Для цього існує фундаментальний аналіз акцій. Сідайте і вивчайте.
Це нескладно, але часу і практики вимагає.
Чарівних пігулок не існує.
Вумна, аж страшно• 27 сентября в 20:55
Ответ дляparele
У нас тоже 2 этажа. Строили для себя, под себя. Живем в нем уже лет 14-15. Нам сейчас по 52, и лет в 60 я точно не готова его обслуживать) Да и хочется куда-то в Карпаты.
И вы готовы его продать и переехать в что-то попроще?
У нас большая квартира в центре Киева, площадь то такое, но коммунальные высокие, на одну пенсию там точно не проживешь. Когда муж сказал, что продадим на пенсии и купим квартиру меньше, у меня чуть припадок не случился)) Мне кажется это так сложно в преклонном возрасте менять жилье(
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 20:55
Ответ дляКава з адреналіном
Чарівних пігулок не існує.
ну ви ж провели аналіз. і знайшли для себе варіант, що вистрілить. Чому б не поділитися. Вам що, шкода? Тим більше, чим більше ажіотажу - тим гаранованіший ріст. Тобто вам корисно розказувати за свій вибір
120-120-120 (не худею)• 27 сентября в 20:57
Ответ дляКава з адреналіном
А поки вони заслуговуватимуть - загибатимуться в злиднях) Ок, то їхній вибір)
Вы наверное, очень молоденькая, потому что у вас максималистские мысли. Нет белого и черного, жизнь она разная. Никто ничего не должен заслуживать. Если человек работает, платит налоги,он имеет право получать зарплату и право на достойную старость. Без покорений, свершений и успешного успеха.
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:57
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я не шукаю того що вистрелить. Я вкладаюся те що дає надійний і постійний зріст як мінімум 10% річних.
Дещо з них дійсно потім вистрілює як ото Нвідія чи Тесла.
Вивчайте фундаментал.
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:58
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ой, має. Далі що? Хто йому дасть ту гідну ЗП?
120-120-120 (не худею)• 27 сентября в 20:59
Ответ дляКава з адреналіном
В смысле даст? Зарплату не дают, ее зарабатывают
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 20:59
Ответ дляКава з адреналіном
Вивчайте фундаментал.
ваша цитата ’Ну то якщо ви знаєтеся на акціях, то ви чудово розумієте, що є акції, які купують заради стрімкого зросту, а не заради дівідендів. ’
і друге питання. З чого ви плануєте отримувати 1% дивідендів в місяць
ваша цитата ’Тисяч 400 дол треба вкласти за років 30, щоб отримати 2-3 000 доларів на місяць дівідендами. ’
Кава з адреналіном• 27 сентября в 21:01
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну то заробляйте, в чому проблема? Я не дуже розумію що ви намагаєтеся довести.
Всі мають право на гідний заробіток. Майте на здоров´я, я тут до чого? Я вас якось завадила мати гарну ЗП чи що?
Слава Українi• 27 сентября в 21:04
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
так, але можна щось думати. Наприклад, турбуватися про здоровя. Мати гроші окремо в банку, окремо в фондах чи крипті. а краще нерухомість. і де.
якось так
хоча б пофантазувати на тему
якось так
хоча б пофантазувати на тему
Хочу через 2 роки на військову пенсію
Кава з адреналіном• 27 сентября в 21:04
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
З росту цінних паперів. Ви сам принцип розвитку фондового ринку розумієте? Бо в мене таке враження що ні.
Я зараз вкладаюся в акції, які дають гарний ріст. Швидше за все пізніше я їх продам і вкладуся в активи, які даватимуть стабільні на той момент дівіденди і за рахунок того житиму. Якщо не вситачатиме дівідендів - буду потроху продавати акції.
Крапипопка• 27 сентября в 21:07
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
який ринок досліджувати?
чи є у людей гроші і нерухомість за кордоном? є. немає що досліджувати
щось я маю зробити з конкретною людиною, яка розказує про дивіденди? та це навіть не факт, що в неї ті дивіденди є. а не просто потік знань після курсів. Чи чиїсь фантазії на тему
Що реально така тема може дати податковим, пенсійним чи іншим співробітникам?
Ага. А ми прям чекаємо, що ви знімете анонім і напишете щось на кшталт ’працюємо над скороченням пенсій, тим, хто має пасивний дохід, пенсії платити не будемо’ ?
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 21:07
Ответ дляКава з адреналіном
ви не відповіли на моє запитання
ні про стрімкий ріст, про який говорили.
ні про бажані 2к евро дивідентів з 400к евро в акціях
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 21:09
Ответ дляКрапипопка
ви якісь дурниці говорите. Не думаю, що 100 євро від пенсійного фонду роблять погоду людям, які розраховують на пасивний дохід
окей. Як мені треба було створити тему, коли я хочу почути поради, як забезпечити свою старість? щоб конкретно у вас не викликати підозру в шпіонажі
Крапипопка• 27 сентября в 21:22
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви якісь дурниці питаєте.
По перше, вам чужий досвід не допоможе. Бо у вас не така ситуація, не такі можливості, зрештою, не такі мізки.
По друге, по справжньому дієві фінансові консультації коштують грошей.
Ок, ви не з Пенсійного, ви з тої категорії, яка думає, що нахаляву отримає те, до чого іншою прийшли власним досвідом через низку втрат та ризиків. Безкоштовної умовно інформації валом в ютубі та тіктоці. Але ні, вам треба на блюдечку. З ложечкою.
Кава з адреналіном• 27 сентября в 21:24
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
ви не відповіли на моє запитання
То ви просто зрозуміти не змогли жодної відповіді.
Навчайтеся самостійно і не марнуйте мій час.
Чучело-Мяучело• 27 сентября в 21:33
Ну, зараз прям планувати на старість складно , тут би знати , що через рік буде. Вцілому, поки продуктивний вік, хочемо заробити якнайбільше, вивчити дитину , допомоги їй із житлом. Нам також 45, бажання не працювати поки що не виникало
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 21:33
Ответ дляКрапипопка
Ви якісь дурниці питаєте.
окей. а ще які варіанти будуть хто я і чого тут? =)
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 21:35
Ответ дляКава з адреналіном
бо ви не відповіли. розливатись теорією я не питала
я спитала конкретні акції з дивідендами 1% в місяць. і конкретні акції для стрімкого росту. була хоч одна акція сказана? крім класичного нвідіа? Ні.
то як я можу зрозуміти, якщо ви говорите що не будь, а не конкретно те, що я питаю
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 21:36
Ответ дляЧучело-Мяучело
в мене щось з відкладанням зароблених грошей не дуже. Але теж йду в напрямку росту доходів
Все буде• 27 сентября в 21:37
Ответ дляНульовий сантиметр
Мені 44, чоловіку 50, вже місяць думаємо над тим, що треба щось робити, щоб старість була у нас забезпечена, і щоб можно було їжу купляти, яку хочеш, на ліки хватало, бо вже є обов´язкове приймання ліків у нас обох, а що ж буде далі. Але...як це зробити, поки що не представляємо, бо живемо просто на дві з/п, працюємо на дядь, і ще потрібно збирати на навчання дитини школяра. То з січня цього року почали відкладати по 50 доларів з бюджету, як би дитині на навчання (вона в сьомому класі наразі), а от що і як далі - не знаємо ще. Звісно, можна буде коли дитина виросте, продати трьошку нашу, купити собі однушку, а на залишок купити одну-двох кімнатну і здавати, але ж хто зна як життя складеться в дитини...може їй потрібніше буде.
З 44х років життя ви вже цілий місяць думаєте про забезпечення…
як мило
120-120-120 (не худею)• 27 сентября в 21:38
Ответ дляКава з адреналіном
Спасибо за пожелание, но уже поздно делать. Я прекрасно зарабатываю. Вчера вернулась из прекрасного, хоть и дождливого Парижа. Через месяц лечу в теплые края имею большую квартиру и машину. Но речь только обо мне?
Чучело-Мяучело• 27 сентября в 21:39
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну це жесть вдвох в однушці жити, ще й у віці
Кава з адреналіном• 27 сентября в 21:41
Ответ для120-120-120 (не худею)
Якщо у вас є бажання дбати про тих, хто не хоче подбати про себе самостійно - ви можете зайнятися благодійністю, це в нас не заборонено
Кава з адреналіном• 27 сентября в 21:44
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я вам кілька разів відповіла що наразі мене НЕ цікавлять дівідендні акції і я віддаю перевагу зростаючим, але що ви можете самостійно вивчати фундаментальний аналіз і формувати портфель згідно власної стратегії, а ви вперто чекаєте щоб хтось зробив це за вас.
Ну чекайте далі.
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 21:49
Ответ дляКава з адреналіном
Ну чекайте далі.
Ох, ну звичайно я не чекаю, що мені хтось портфель складе. тим більше, якщо хтось - це невідомий анонім
Хотілось з вами поговорити на тему фінансових ринків. Але що не питання - то ви виляєте
оці от казки про відкладання 30 років і потім жити на дивіденди - це класика курсів. Ви все говорите, як по теорії, а не практиці.
Як можна не знати, що у вас в портфелі і що на скільки виросло чи принесло якийсь дохід. ’все само крутиться, я тут воздушная порхаю’ - ну це не інвестиції, а інфоциганство
Та й пункт, що ви самі почали говорити про дивіденди, і тепер злилися, що вас вони не цікавлять
короче такое
Кофе в лобби• 27 сентября в 21:50
Ответ дляПродаю витрішки
мені 52
працю в задоволення
пенсія буде, працюю офіційно все життя
коли була ФОП, завжди сплачувала податки
з чоловіком - 30 років душа в душу
діти - дорослі, гарно встроєні ттт
сподіваюся на гарну старість в колі улюблених дітей, онуків та чоловіка в першу чергу
працю в задоволення
пенсія буде, працюю офіційно все життя
з чоловіком - 30 років душа в душу
діти - дорослі, гарно встроєні ттт
Максимальна пенсія зараз 23600 грн.
Для людини, яка мала гарну білу ЗП - це будуть сльози на старість. А через пару років цю суму ще інфляція з´їсть. Моя колега виходила на пенсію років 5 назад. Мала 20000 пенсії. Зараз на ліки та маму з деменцією витрачає і більше ніж на що не має.
А думала, в подорожі на пенсії буде їздити
Веселуха Муха• 27 сентября в 21:50
Ответ дляФруктЕщеТот
Зараз наговорю багато)
Мені 42, йому 47.
Військовий інвалід.
Моє життя зупинилося рік назад.
Терплю, але думаю не зможу довго потягнути
Працюю я одна, а він герой і інвалід і нікуди працювати не збирається.але не в роботі справа, а в тому що я утримую сімʼю , але він Герой а ніщо :)
Поки живемо, а не не знаю на скільки мене хватить.
Разом 26 років..
Мені 42, йому 47.
Військовий інвалід.
Моє життя зупинилося рік назад.
Разом 26 років..
Те,що Ви утримуєте військового інваліда, явне перебільшення. В крайньому випадку у нього є пенсія 10 -16 тисяч грн і виплати за поранення
Кава з адреналіном• 27 сентября в 21:52
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
короче такое
Короче з вас інвестор такоє, да)
Ви таку маячню несете що це вже навіть не смішно, а банальна втрата часу.
Людина, яка навіть розуміння не має як працюють фін ринки - хоче щоб з нею поговрили про фін ринки
А вивчати фунтаментал - то ж немодно, то вже ’ непотрібна теорія’. Цирк.
Добраніч, шановна, діалог закінчено.
А вивчати фунтаментал - то ж немодно, то вже ’ непотрібна теорія’. Цирк. Добраніч, шановна, діалог закінчено.