Брюнетка в Мармеладе• 27 сентября в 19:21

Плани на старість

У вас є плани на майбутнє, старість.
Де ви хочете жити і за що. і як це організувати
і що ви зараз для цього робите
Мені 45 років. І я вже не хочу на роботу бігати. Але за щось жити треба
Чтооооооооооо?• 27 сентября в 20:20
Пенсія буде, і буду додатково працювати років 5-10.
Є дохід додатковий,на хліб вистачить.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:21
Ответ дляКава з адреналіном
Вибачте, чому мене має хвилювати ваша безпорадність і безгрошів´я?

В мене є мій особистий досвід, який доводить що навіть з нуля можна самостійно вижити, вивчитися і досягти досить високого рівня. Раз змогла я - зможуть і інші за наявності бажання.

Про падіння ринків не треба розповідати - краще порахуйте скільки років існує фондова біржа і скільки ж разів ’падали’ ринки)
Виживання таки вас озлобило
viter33• 27 сентября в 20:21
Ответ дляРоздратована шкіра
Так 1300 чисто на інвестувати , а життя жити
Тому вірно так Заробояйте 5000 в місяць
Нехіло так зросли заробітки з першої по п’яту сторінку даної теми ((((
Забула що?• 27 сентября в 20:21
У меня есть квартира и дом заграницей. Социальная пенсия будет высокой. И возможно еще в одной стране получится получить социалку.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:21
Ответ дляviter33
Ну то ж 30 років інвестування не перестанете жити в очікуванні світлого майбутнього та евтаназії
parele• 27 сентября в 20:22
Ответ дляКоролева краси
А мы построили огромный двухэтажный. Очень красивый дом мечты) Мне 48, муж моложе.
Это первый наш дом, возможно, попозже тоже захочется меньше размером. Хотя вряд ли
У нас тоже 2 этажа. Строили для себя, под себя. Живем в нем уже лет 14-15. Нам сейчас по 52, и лет в 60 я точно не готова его обслуживать) Да и хочется куда-то в Карпаты.
Санька-4b93• 27 сентября в 20:22
Ответ дляКава з адреналіном

Да- да, давайте дальше жгите огнем про акции с облигациями, которым вы счету не знаете. Без вас бы тема зачахла.
viter33• 27 сентября в 20:23
Ответ дляСанька-4b93
Я приблизно так і заробляю, але відкладати чомусь виходить тільки долларів по 200 місяць. То одне, то інше, то акції в Атб
Ні, ну акції в АТБ - то святе!!!
Ну і у мене щось з відкладанням - як у відомій крилатій фразі ’ якщо рахувати гроші кучками, то у мене - ямка’((((
120-120-120 (не худею)• 27 сентября в 20:23
Ответ дляКава з адреналіном
Спеціально для вас порахую)
Ну якщо ви в стані будете второпати реальні цифєрки, поні ви наша.

Отже, беремо грубо 30 років, коли доросла людина активно заробляє і нехай 400 000 доларів, які треба за цей час відкласти.

Отже, 400 000 : 30 = приблизно 13 000 доларів НА РІК треба інвестувати. 1 100 доларів НА МІСЯЦЬ.
Що дозволить мати на пенсії не менше 2т доларів дівідендів на місяць.

Якщо для вас навіть така сума є чимось нереальним - тоді який сенс взагалі з вами щось обговорювати?
Как раз в это время нужно покупать жилье, учить детей, отдыхать. Поэтому, чтобы откладывать 1 тыс долл, нужно зарабатывать 3-4 тыс. И да, для среднестатистической семьи это очень большие деньги.
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября в 20:23
Ответ дляСанька-4b93
це як анекдот. тільки зібралась стати мільйонером - як тут труси на знижку викинули. і масло
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:24
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
еее... ну контролювати ситуацію ж ви повинні. Якщо ви вже достатньо прошарені, щоб акції на 400 тисяч доларів купувати
І точно знати, що ви купували для дивідендів. В мене за рік 1% дивідендів прилетів. і то я думаю, що непогано. От хотіла дізнатися ваші показники. Бо ви плануєте по 1% щомісяця.
Ну то якщо ви знаєтеся на акціях, то ви чудово розумієте, що є акції, які купують заради стрімкого зросту, а не заради дівідендів.

То який сенс рахувати дівіденди, якщо капітал наразі націлений на зріст? Йому ще років 15 щонайменше інтенсивно рости.

Звісно ж в мене є і королі дівідендів для діверсифікації, але який сенс брати рахувати зараз ті відсотки - не розумію. Вони ніц не скажуть мені зараз.
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:26
Ответ дляРоздратована шкіра
Виживання таки вас озлобило
А вас зробило ніщєбродом)

Писи: токсичні люди, які постійно шукають причини свого вбогого життя в інших, завжди дратують і смішать) Це нормально.
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:26
Ответ для120-120-120 (не худею)
І що саме заважає родині розвиватися та підвищувати власні скіли?
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября в 20:27
Ответ дляКава з адреналіном

я не знаюся на акціях на вашому рівні. дрібний початківець
але про стрімкий ріст на акціях не чула. лише на крипті
і в будь-якому випадку кожен інвестор повинен чітко розуміти, які акції для чого купує і під які проценти дивідендів він розраховує
варіант ’щось там в мене є на біржі і само крутиться’ - ну це ж ніяк не вяжеться з інвестиціями чи навіть просто фінансовою грамотністю
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:31
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я вам на малесенькому прикладі покажу.
Акції Нвідіа, це технології (штучний інтелект)
2023 рік - вартість акції складала в середньому 20 дол
На сьогодні - близько 200.

При тому дівіденди там 0,010 долара якщо не поміляюсь, і то наче не щоміфсяця, а щоквартально.
А тепер сама подумайте - дуже ця акція своїм інвесторам цікава дівідендами? Чи все ж таки ростом самої акції?
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября в 20:32
так. ну з того, що я роблю.

Це слідкую зараз за своїм здоровям, харчуванням, активністю

Вчуся, щоб підвищувати свою зарплату (утомительно капець. і часто руки опускаються)

Пилю свій бізнес. Сподіваюсь хоч щось вийде

Вивчаю фондові ринки і крипту. Чесно кажучи, тут не дуже великі сподівання. Я думаю, що в 30-х роках це все дуже гучно лопне. І фондові ринки теж. Але як варіант на невеликі суми поки що граюся

І як закінчу з навчанням і пошуками більшої зп - піду в блогери
ну і ще варіант - знайти багатого коханця =))
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября в 20:35
Ответ дляКава з адреналіном
Я вам на малесенькому прикладі покажу.
На сьогодні - близько 200.

давайте розмовляти попроще.
Заднім числом проаналізувати і я можу
А наперед? Чи можете ви зараз сказати, хто зробить такий стрибок? (ну якщо ви говорите про різкий ріст, а не про стабільний невисокий ріст з надійними вкладеннями)
Ну і гарантовано. Які конкретно акції купити. Бо провести невеликий аналіз я можу. Але прям стрибок вгадати врядчи
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:35
Ответ дляКава з адреналіном
А вас зробило ніщєбродом)

Смішать клоуни - експерти
Lizavel• 27 сентября в 20:40
Ответ дляКава з адреналіном
Ну що за маячня?
Американський фондовий ринок давно відкритий для українців - купуйте собі спокійно хоч японські, хоч європейські, хоч американські акції і накопичуйте. Хоч на 50 доларів двічі на місяць, хоч на тисячу раз на півроку - кому як зручно.

Звісно ж капітал має бути суттєвим.
Тисяч 400 дол треба вкласти за років 30, щоб отримати 2-3 000 доларів на місяць дівідендами.
дИвіденди
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября в 20:43
Ответ дляКава з адреналіном
Ну що за маячня?

Звісно ж капітал має бути суттєвим.
точно. і питання було, що це за компанії, які платять 1% дивідендів в місяць. як у вас в планах. Поділіться?
Крапипопка• 27 сентября в 20:44
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Можна нескромне питання? у вас заощадження просто в банку, в акціях, розподілені? який дохід ви очікуєте на старості з заощаджень (чи точніше на яку суму в місяць ви розраховуєте жити)
Професійний допит від фахівця Пенсійного фонду. Ну не можна ж одразу так прикро палитися
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября в 20:45
Ответ дляКрапипопка
і що я з якимись фантазіями на форумі маю робити як ’фахівець пенсійного фонду’?
Крапипопка• 27 сентября в 20:47
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Досліджувати ринок непрямим способом. Через кілька років побачимо, до чого це все. Такі теми, як ваша, виникають з дивною періодичністю на різних ресурсах.
Пишу каліграфічно• 27 сентября в 20:49
Что в сегодняшних реалиях можно планировать? Все что мы планировали лет 10 назад пошло по одному месту. И происходящее в мире сейчас как то не внушает уверенности в том, что то что ты на планируешь, будет реализовано.
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября в 20:50
Ответ дляКрапипопка
який ринок досліджувати?
чи є у людей гроші і нерухомість за кордоном? є. немає що досліджувати
щось я маю зробити з конкретною людиною, яка розказує про дивіденди? та це навіть не факт, що в неї ті дивіденди є. а не просто потік знань після курсів. Чи чиїсь фантазії на тему
Що реально така тема може дати податковим, пенсійним чи іншим співробітникам?
Вумна, аж страшно• 27 сентября в 20:50
планую працювати, поки буде фізична і ментальна змога. Хіба що графік собі зроблю не такий заванатжений.
А поки в планах - виплатити кредит, завершити ремонт, і потім подумати про варіант пасивного доходу.
120-120-120 (не худею)• 27 сентября в 20:51
Ответ дляКава з адреналіном
Потому что в таком случае вы не сможете сделать маникюр, поесть в ресторане, купить продукты в магазине. Или вы считаете что парикмахеры, мастера, повара не заслуживают просто неунизительной нормальной старости? Или э профессии позорные и ненужные?
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября в 20:51
Ответ дляПишу каліграфічно
так, але можна щось думати. Наприклад, турбуватися про здоровя. Мати гроші окремо в банку, окремо в фондах чи крипті. а краще нерухомість. і де.
якось так
хоча б пофантазувати на тему
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:52
Ответ для120-120-120 (не худею)
А поки вони заслуговуватимуть - загибатимуться в злиднях) Ок, то їхній вибір)
Пишу каліграфічно• 27 сентября в 20:52
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
якось так
хоча б пофантазувати на тему
Ну это все понятно, заботимся, откладываем, вкладываем, но в один момент это все может превратится в ничто.