Брюнетка в Мармеладе• 27 сентября в 19:21
Плани на старість
У вас є плани на майбутнє, старість.
Де ви хочете жити і за що. і як це організувати
і що ви зараз для цього робите
Мені 45 років. І я вже не хочу на роботу бігати. Але за щось жити треба
і що ви зараз для цього робите
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 21:55
Ответ дляКава з адреналіном
Короче з вас інвестор такоє, да)
Ви таку маячню несете що це вже навіть не смішно, а банальна втрата часу.
Людина, яка навіть розуміння не має як працюють фін ринки - хоче щоб з нею поговрили про фін ринки
А вивчати фунтаментал - то ж немодно, то вже ’ непотрібна теорія’. Цирк.
Добраніч, шановна, діалог закінчено.
А вивчати фунтаментал - то ж немодно, то вже ’ непотрібна теорія’. Цирк. Добраніч, шановна, діалог закінчено.
та я ж і не говорила, що інвестор. і не говорила нічого про ’непотрібну теорію’. що ви там собі генеруєте?
була б я інвестором - не шукала б тут корисних ідей, що робити
Хочу в БАНю• 27 сентября в 21:58
Ответ дляВумна, аж страшно
И вы готовы его продать и переехать в что-то попроще?
У нас большая квартира в центре Киева, площадь то такое, но коммунальные высокие, на одну пенсию там точно не проживешь. Когда муж сказал, что продадим на пенсии и купим квартиру меньше, у меня чуть припадок не случился)) Мне кажется это так сложно в преклонном возрасте менять жилье(
А я погоджуюсь з людиною. У мене величезний двір і велика частково недобудована хата. Будували, мріяли. Діти виросли, зараз не принято жити з батьками кількома поколіннями. Роботи в дворі мільйон завжди і це при тому, що в нас нема картоплі і тд. Дуже багато потрібно сил на все це. Якщо чоловік помре перший, ніж я, я продам це все нафіг і куплю малюсіньку однокімнатну квартирку з мікродвориком, щоб кілька троянд посадити, а інші гроші дітям віддам
Нульовий сантиметр• 27 сентября в 21:58
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ну це жесть вдвох в однушці жити, ще й у віці
Чому ви так думаєте? Мені здається це ок. Я ж не з кимось чужим, а з коханим чоловіком. І взагалі, це ж просто плани-роздуми...
Вумна, аж страшно• 27 сентября в 21:59
Ответ дляХочу в БАНю
квартирка з мікродвориком - це з терасою?) Може вийти так, що дітям вже не буде чого віддавати)
Хома з пастою• 27 сентября в 22:00
Виїду з країни.
Буду жити на заощадження.
Головне - дожити і здоров´я.
Буду жити на заощадження.
Головне - дожити і здоров´я.
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 22:01
Ответ дляХома з пастою
Виїду з країни.
Буду жити на заощадження.
Головне - дожити і здоров´я.
Буду жити на заощадження.
Головне - дожити і здоров´я.
яка приблизно сума заощаджень? у вас є житло за кордоном?
Вумна, аж страшно• 27 сентября в 22:01
Ответ дляНульовий сантиметр
та ні, треба особистий простір. Я люблю дивитись фільми ввечері чи на порадниці завісати, чоловік психує, що йому ноут світить, про тв на стіні навіть мова не йде)
Хочу в БАНю• 27 сентября в 22:02
Ответ дляВумна, аж страшно
Чого не буде чого віддавати? Явно що квартирка чи хатка коштує менше, ніж величезний двір і хата на три поверхи
Вумна, аж страшно• 27 сентября в 22:03
Ответ дляХочу в БАНю
хатка так)
ви просто сказали квартирка з мікродвориком, в моєму розумінні це може бути тільки тераса. Квартири з терасами тільки в дорогих ЖК.
А якщо мова йде про хатку в селі, то цілком.
Нульовий сантиметр• 27 сентября в 22:04
Ответ дляВсе буде
З 44х років життя ви вже цілий місяць думаєте про забезпечення…
як мило
Якщо це іронія - то я її не розумію, чесно кажучи. Ви абсолютно не знаєте історії моєї сім´ї, не знаєте, які були і є нагайні потреби. Чи ви думаєте молоді люди в 20-25 років думають про заощадження на старість?) Хех)) Тай в загалі, якийсь час просто пожити в кайф це теж варте уваги)
Хочу в БАНю• 27 сентября в 22:05
Ответ дляВумна, аж страшно
Не тераса. Не знаю, як назвати. В нас так і називають: квартири з мікродвориком. На першому поверсі у всьому жк є у кожного під вікнами вихід у дворик, у когось там барберю, у когось квіти, у когось басейник для дитини. Вони відгороджені туями з усіх сторін, тобто, сусідів не бачиш. Ну такого б плану мене влаштував. Або просто хатинку маленьку з маленьким клаптиком землі
Вумна, аж страшно• 27 сентября в 22:05
Ответ дляХочу в БАНю
це в Україні?
Роздратована шкіра• 27 сентября в 22:07
Ответ дляКава з адреналіном
Я не шукаю того що вистрелить. Я вкладаюся те що дає надійний і постійний зріст як мінімум 10% річних.
Дещо з них дійсно потім вистрілює як ото Нвідія чи Тесла.
Вивчайте фундаментал.
Тесла
Нульовий сантиметр• 27 сентября в 22:07
Ответ дляВумна, аж страшно
Ясно. Ну поки у нас такої проблеми не має, тому і думки такі.
Нульовий сантиметр• 27 сентября в 22:09
Коротше, тема виходить, як завжди - просто потеревеняли і розійшлись.
Все буде• 27 сентября в 22:09
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну у вас крайність 25 і 45 років)
Люди як правило дбають про завтрашній день, про це з народженням дітей.
А задумуватись так, потрібно в 25, це не рівно почати накопичувати, але хоча б розуміти, що потрібно. А ви це зрозуміли в 44… ну може ще через 44 почнете і відкладати
БоВжеВільна• 27 сентября в 22:19
Та вы планируйте конечно. В стране война, в мире шопопало. Но вдруг повезет вам.
Нульовий сантиметр• 27 сентября в 22:20
Ответ дляВсе буде
Ну у вас крайність 25 і 45 років)
Знаєте, у кожного свій темп і свої життєві обставини. Хтось у 25 лише вчиться жити, хтось у 35 відновлюється після втрат, а хтось у 44 починає робити кроки для майбутнього. І ви явно молоденька, язвочка наша, раз вважаєте 44 чимось пізнім.
Запізно — це ніколи)
КрестьянинДиор• 27 сентября в 22:21
Ответ дляКава з адреналіном
Ну то якщо ви знаєтеся на акціях, то ви чудово розумієте, що є акції, які купують заради стрімкого зросту, а не заради дівідендів.
То який сенс рахувати дівіденди, якщо капітал наразі націлений на зріст? Йому ще років 15 щонайменше інтенсивно рости.
Звісно ж в мене є і королі дівідендів для діверсифікації, але який сенс брати рахувати зараз ті відсотки - не розумію. Вони ніц не скажуть мені зараз.
А можна на 400 тис (якщо вони є) купити нерухомість, здавати її за 3-4 тис $, а через 10-15 років купити ще на 400 тис за гроші від здачі і отримувати в 2 рази більше. А не чекати, поки через 15 років акції почнуть приносити 2 тис.
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 22:23
Ответ дляНульовий сантиметр
ну я готова обговорювати варіанти. Свій список склала
Але буду рада почути ще корисні ідеї
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 22:25
Ответ дляБоВжеВільна
ну люди ж купують гречку, генератори з планами пережити зиму. Не зайве, як мінімум
Кава з адреналіном• 27 сентября в 22:27
Ответ дляРоздратована шкіра
Тесла
Удалено администрацией...
Кава з адреналіном• 27 сентября в 22:29
Ответ дляКрестьянинДиор
А якщо нема і розраховуєш вкладатися по тисячі наприклад доларів на місяць лише?
БоВжеВільна• 27 сентября в 22:31
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Сравнили вы конечно. Ближайшее и далекое будущее. Пакет гречки, и капитал на старость.
КрестьянинДиор• 27 сентября в 22:33
Ответ дляКава з адреналіном
Це була репліка на те, що вкладаючи 400 тис доларів отримувати 2 тис прибутку через 15 років не дуже логічно, можна знайти інші більш прибуткові варіанти.
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 22:37
Ответ дляБоВжеВільна
ну там і там плани. чому про гречку можна думати, а про старість ні? бо вам гречка зрозуміла, а старість лякає невизначенністю?
Кава з адреналіном• 27 сентября в 22:47
Ответ дляКрестьянинДиор
Наприклад? Оренда нерухомості? Ну так вона більш ризикова + це геть не пасивний дохід, тому це може бути альтернативний варіант, але аж ніяк не повна заміна фондам.
Я віддаю перевагу купівлі землі - за останній рік в мене приріст на 18% вийшов, без жодних вкладень, помітьте.
Нерухомість поки ні, навіть не розглядаю, нерентабельно це в поточних умовах.
Чучело-Мяучело• 27 сентября в 22:49
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну, я так пожила з коханим чоловіком в 43 й це жесть.
ПАЦАНКА О• 28 сентября в 00:50
Ответ дляВеселуха Муха
Те,що Ви утримуєте військового інваліда, явне перебільшення. В крайньому випадку у нього є пенсія 10 -16 тисяч грн і виплати за поранення
Військовому при наданні інвалідності , держава одноразово виплачує 700000грн. та пенсія щомісячно 15000 грн.
Зам. зав. Анонима• 28 сентября в 03:47
Ответ дляЙосип_молодий
Нічого це нещастя не забезпечує. Все на свою пенсію. Він мені як кара господня. За які гріхи не знаю. Що я по молодості такого наробила, що таке дитя вродилось. Це чорт, а не дитина. Він зі мною не живе, я б такого 5 хв не витримала, психопат. Ми б за перші 5 хвилин убили одне одного. Як тільки пішов учитися, так і з´їхав назавжди. Так, я певно була погана мати виховала такого диявола, уже все на світі прокляла і я знаю, що моя старість буде сумна і одинока, бо це чортеня життя не дасть. Це просто біль.
Почему так?