Так точно!• 27 сентября в 19:58

Простиня про стосунки) Чи можна його сприймати серйозно?

Коротше, нам по 100 років і я трохи старша. Познайомились на СЗ ще в листопаді 2022. Я щойно розлучилась, а він взагалі ніколи одруженим не був. Сказав, що має доньку за кордоном, як усі - виїхали з війною. Зустрічались як скажені, щоразу як перший раз. І цікаво мені з ним, і прикольно, і розумний і кругом + +, все як для мене. Але от тримає на відстані, а я нічо не можу зрозуміти.
Це 1 серія))
Боневтікла• 27 сентября в 21:23
Ответ дляТак точно!
Він лиш один раз сказав давай розійдемось((
А зараз терпить мої гойдалки через мою невпевненість в ньому, тому що довго вибирав і мене це принижувало. Але ж якось інші дівчата взагалі ультиматуми ставлять ’я чи вона!’ я ж цього не робила( а почуваюсь винною, що, можливо, вони б могли почати все спочатку. Адже не бачились 3,5 роки. І от я ніби завадила((
Він дуже хотів побачити дочку
Так, якби не діти, то все було б по іншому. Це станбартна пісня таких чоловіків
забиякина• 27 сентября в 21:24
Ответ дляТак точно!
Дурачком нікого не обзивала і мова наразі не про ждуна.
Оскільки так довго вибирав між мною й матір´ю малої, що я образилась. І тепер, коли він вибрав, радості не відчуваю.
Так от. Чи їхати до нього?
Вы на приколе? Он вас бросил, а сейчас хочет чтоб вы притащились к нему, чтоб он свой карандашик мог греть в двух стаканчиках. Пи*да с доставкой называется. Вот это он вас прокатил на эмоциональных качелях, если поедете к нему, то очень глупо поступите. Если бы вы нужны были ему, то сделал бы предложение и не уезжал бы от вас.
автор Так точно! • 27 сентября в 21:24
Ответ дляБоневтікла
В сенсі? Ви ж вище писали, що у них не було стосунків? Я вже заплуталась
Я писала, шо вона не приїздила 3,5 роки
автор Так точно! • 27 сентября в 21:25
Ответ дляБоневтікла
Шо він там терпить по телефону? Жінку чпокає і вам пише. Ще той терпила
А ви на місці жінки не гидували б з ним чпокатись, знаючи, що 3 роки він чпокав іншу?
Боневтікла• 27 сентября в 21:25
Короче, записуйте що буде далі. Ви поїдете до нього. Не одразу ж станете на ноги, будете залежати від нього. І почнеться - жінка захворіла, доньці треба увага. Я буду жити з ними. От тільки це пройде - ми одразу будемо повноцінно разом. А поки я буду і з тобою, і з ними
автор Так точно! • 27 сентября в 21:26
Ответ дляБоневтікла
Мав забити на єдину дитину за можливості виїхати?
забиякина• 27 сентября в 21:26
Ответ дляТак точно!
Так як можна розібратись в стосунках чи поставити крапку на відстані?
Он уже поставил точку, когда уехал к другой женщине, что вы ещё собрались ставить? Поедьте к нему с раздвинутыми ногами ’ставить точку’
Боневтікла• 27 сентября в 21:26
Ответ дляТак точно!
Я, то я. Але є повно ситуацій, коли навіть народжують після того, як дізнались про коханку (щоб сім´ю ’зберегти’)
автор Так точно! • 27 сентября в 21:27
Ответ длязабиякина
Ми разом їхали! Я образилась і повернулась назад
забиякина• 27 сентября в 21:27
Ответ дляТак точно!
А другий навіщо, якщо не кохаю?
Дістали вже зі своїм ’включайте мозги’ Я маю вибрати гроші чи що??
Нет, выбирайте эмоциональные качели, пренебрежение, неопределенность и страдания
автор Так точно! • 27 сентября в 21:28
Ответ дляБоневтікла
Серйозно?! Забирай доньку, йди додому
забиякина• 27 сентября в 21:29
Ответ дляТак точно!
Так чего не вернулся к вам обратно, когда с дочкой увиделся?
Кукарачка• 27 сентября в 21:29
Ответ дляТак точно!
Не зрозуміла)
Ми з ним жили вже останній рік, він мені допомагав, я йому. Над чим ржать? Але ми не домовились про його стосунки з матір´ю дитини і я не поїхала з ним, хоча зібралась(( в прямому сенсі слова
В першій серії він тримав вас на відстані. Ви забули?
Боневтікла• 27 сентября в 21:29
Ответ дляТак точно!
Серйозно?! Забирай доньку, йди додому
Ви така різка, шо ж ви не послали його, коли про сім´ю дізнались?
Так і після всього іншого не пошлете. Ви у нього на гачку
автор Так точно! • 27 сентября в 21:30
Ответ дляКукарачка
Не забула. Інші серії були пропущені, але після того як я позустрічалась з іншим, його як підмінили))
автор Так точно! • 27 сентября в 21:31
Ответ дляБоневтікла
Ні, послала й повернулась додому
Боневтікла• 27 сентября в 21:32
Ответ дляТак точно!
Ні, послала й повернулась додому
Ну а далі що?
Ви самі собі протирічите. Я вище писала - ви свій вибір зробили, це ж очевидно.
Вам тут взагалі нема шо втрачати, щоб свою піську йому після цього всього везти?
автор Так точно! • 27 сентября в 21:35
Ответ дляБоневтікла
Ну а далі що?
Завжди є що втрачати.
Ось, думаю.
Кохаю, вибирав(
Якщо так довго, то, певно, її теж кохав((
Боневтікла• 27 сентября в 21:37
Ответ дляТак точно!
Завжди є що втрачати.
Ось, думаю.
Кохаю, вибирав(
Кохав і кохає він лише себе
автор Так точно! • 27 сентября в 21:39
Ответ дляБоневтікла
Кохав і кохає він лише себе
Чому? По чому це видно?
Боневтікла• 27 сентября в 21:40
Ответ дляТак точно!
Чому? По чому це видно?
Та по всьому. Коли кохають - не бігають туди, сюди. Він просто обирав де йому зручніше, і краще
Белочкой зови• 27 сентября в 21:41
Ты знаешь, о чем я сегодня жалею?
Что тратила время на пыль выяснений,
Порою не видя цветущей аллеи
И не замечая прекрасных мгновений.

Теперь же на сплетен возню за спиною
Не трачу своей ни единой минуты.
Ведь, как говорится, маршрут перестроен.
И мне всё равно, что не нравлюсь кому-то.

Ты знаешь, о чём я сегодня жалею?
О том, что ’люблю’ говорить так боялась,
И носом уткнувшись в любимую шею
Молчала о том, что в душе разрывалось...

Но между скандалом и тихим прощеньем,
Всегда выбираю, не глядя, второе.
Подальше от ссор, от обид, обличений,
Поближе к своей тишине и покою.

Ты знаешь, о чём я сегодня жалею?
Что на недостатки людские смотрела.
А видеть достоинства – это важнее!
Раз грех там не мой, то какое мне дело?

С собою иду и себя принимаю
Я Верю себе и других не тревожу.
И знаешь, себе очень нравлюсь такая –
Забыв про способность уныние множить…

© Copyright: Ирина Самарина-Лабиринт, 2025
автор Так точно! • 27 сентября в 21:41
Ответ дляБоневтікла
Кохання не включає в себе вибір де краще?
Боневтікла• 27 сентября в 21:44
Ответ дляТак точно!
Ой, я спати. Бо скоро ракети можуть бути.
Повторюсь - ви свій вибір зробили. Ця розмова не має сенсу
Люблю порядок• 27 сентября в 22:09
Ответ дляТак точно!
Так ось і кличе зараз за собою. В тому ж і питання - чи їхати, після всіх пригод, яких я тут і 1% не описала)
куди він вас кличе ? за кордон до жінки ?
Люблю порядок• 27 сентября в 22:20
Ответ дляТак точно!
ну, ви ж його назад теж прийняли, після того як розбіглися. ви там всі не дуже перебірливі та гидливі.
забиякина• 27 сентября в 23:00
Ответ дляТак точно!
Нет, есть такая фраза ’Если когда-нибудь будешь сомневаться кого выбрать, меня или кого-то, то выбирай не меня’
забиякина• 27 сентября в 23:05
Ответ дляТак точно!
Так а чего он к вам обратно не приехал, а сидит там с женой, вы не ответили?
автор Так точно! • 27 сентября в 23:13
Ответ длязабиякина
У нього там дитина
автор Так точно! • 27 сентября в 23:13
Ответ длязабиякина
Ось з цієї причини й повернула з пів дороги