Так точно!• 27 сентября в 19:58

Простиня про стосунки) Чи можна його сприймати серйозно?

Коротше, нам по 100 років і я трохи старша. Познайомились на СЗ ще в листопаді 2022. Я щойно розлучилась, а він взагалі ніколи одруженим не був. Сказав, що має доньку за кордоном, як усі - виїхали з війною. Зустрічались як скажені, щоразу як перший раз. І цікаво мені з ним, і прикольно, і розумний і кругом + +, все як для мене. Але от тримає на відстані, а я нічо не можу зрозуміти.
Це 1 серія))
автор Так точно! • 27 сентября в 23:17
Ответ дляЛюблю порядок
ну, ви ж його назад теж прийняли, після того як розбіглися. ви там всі не дуже перебірливі та гидливі.
Так а до чого тут він? Думаю, що він не очікував, що я так візьму і піду в ту ж секунду.
І ось пішла другий раз(
Приїхав, награвся з малою і хоче мене до себе. Підхвильовуюсь(
Я вже здоров´я лишу, якщо прийдеться ще раз йти від нього(
забиякина• 28 сентября в 00:49
Ответ дляТак точно!
У нього там дитина
Много лет ему ребенок был не нужен, он нарцисс, для него ребенок - это всего лишь средство для манипулирования, он не способен любить по-настоящему
автор Так точно! • 28 сентября в 08:40
Ответ длязабиякина
Ви в курсі, що в Україні повномаштабна війна? Весь цей час він шукав шляхи легального виїзду. Знайшов, виїхав.
забиякина• 28 сентября в 12:14
Ответ дляТак точно!
Вы не писали, что он был в Украине, вы только написали, что были в разных странах с ним.
А какой легальный способ для выезда он нашел, если не секрет?
автор Так точно! • 28 сентября в 12:42
Ответ длязабиякина
Він весь час був в Україні.
Я відразу написала, що дитина за кордоном.
За станом здоров´я, легально
забиякина• 28 сентября в 20:59
Ответ дляТак точно!
Він весь час був в Україні.
За станом здоров´я, легально
Так что вы решили, ехать или оставаться со вторым мужчиной?
автор Так точно! • 28 сентября в 21:13
Ответ длязабиякина
Та як можна вчора створити тему, а сьогодні вже щось вирішити(
Я зустрічаюсь з другим інколи на каву, як чоловік він мене не приваблює, причому очевидних мінусів не має, всім, кому не покажу - сестра, подруги - подобається. Лиш мені ні((
Мені його дуже шкода. Вже майже 2 роки чоловік отак мається, з дружиною офіційно розлучився, образився смертельно що я відмовила, а що ж я можу зробити...