Зараз все скажу• 28 сентября в 21:14

Навчання на тату-майстра і подальна робота в цій сфері

Дівчатка, давно думаю над ідеєю почати бити татуювання. В мене художня освіта, 10 років працюю професійним художником. Підкажіть, будь ласка, скільки хоч приблизно потрібно грошей для старту? Яка вартість і тривалість навчання +-? і вартість базового набору для тату-майстра. З чого починали ви? Навчання розглядаю в Черкасах
Невісточка ж• 28 сентября в 21:23
Вас Гугл заблокировал?
автор Зараз все скажу • 28 сентября в 21:36
Ответ дляНевісточка ж
Вас Гугл заблокировал?
а ви мимо пройти не змогли? треба обов´язково було свої 5 копійок додати ’ні а чьом’?