Как_б_не_так• 29 сентября в 11:58

В новому телефону відображає відео при перегляді в поганій якості. Хто стикався?

Мова йде про інстаграм і тік ток, показує відео в досить поганій якості.
Попередній був Xiaomi 13т цей 15Т. Відкриваю одне й те саме відео в додатку тік ток і різниця дуже сильна. Усі параметри додатку перевірила, будь-які економії енергії і трафіку вимкнула, вай-фай хороший. Що за дурня ((((
So_so• 29 сентября в 11:59
А как Вам вообще этот телефон? Как фото? Батарея долго держит?
Вся в кредитах• 29 сентября в 12:04
В сервисном центре может что-то подскажут
автор Как_б_не_так • 29 сентября в 12:05
Ответ дляSo_so
Тьху тьху, ніби фото хороші ( селфі аж занадто реалістичні )
До батареї поки нарікань не можу сказати, бо тільки почала користуватися
13т теж був класний, 8/256 ГБ
Цей вирішила взяти до 12+4/512 ну і в попередньому вже трохи батарея слабша була.

Але хто міг подумати, що буде таке з відображенням відео ((
Ответ дляВся в кредитах
Сказали йдіть в магазин і порівнюйте 2 однакові телефони
Вся в кредитах• 29 сентября в 12:06
Ответ дляКак_б_не_так
Тоже вариант
So_so• 29 сентября в 12:07
Ответ дляКак_б_не_так
13т теж був класний, 8/256 ГБ

Я смотрела 15 про, понравился мне, а как зелёный цвет (трава, деревья) передает, не кислотно?
Помучаю Вас вопросами)
Море Щастя• 29 сентября в 12:08
Нормальный потому что телефон надо покупать а не эти ваши Xiaomi
Фляшка на трьох• 29 сентября в 12:10
Ответ дляМоре Щастя
Держите яблокодрочера.
автор Как_б_не_так • 29 сентября в 12:26
Ответ дляSo_so
Помучаю Вас вопросами)
Ні, мені ок.
Я теж хотіла про ,але там велика різниця в ціні,а відмінностей майже немає
Я взагалі дуже прискіплива до зображень,мені потрібно щоб екран був дуже яскравий.
По цій причині мені не підійшов айфон .
Ответ дляМоре Щастя
Айфон звичайно ж?)))
So_so• 29 сентября в 12:27
Ответ дляКак_б_не_так
Ні, мені ок.
По цій причині мені не підійшов айфон .
Спасибо
автор Как_б_не_так • 29 сентября в 12:29
Ответ дляSo_so
Спасибо
Тримайте перше фото без налаштувань ніяких, тільки зум,бо рись була досить далеко))
So_so• 29 сентября в 12:31
Ответ дляКак_б_не_так
Спасибо, вот фото на сяоми, другая модель, это я сделала на телефон моей подруги, там какая-то рядовая модель. Трава такого цвета вышла.
Фляшка на трьох• 29 сентября в 12:31
Ответ дляSo_so
Так нечестно:)
Любое фото с котиком отличное по определению.
автор Как_б_не_так • 29 сентября в 12:31
Ответ дляSo_so
Ого, ні ) тут все ок
Море Щастя• 29 сентября в 13:26
Ответ дляФляшка на трьох
Держите яблокодрочера.
Самсунголюб
Море Щастя• 29 сентября в 13:26
Ответ дляКак_б_не_так
Айфон звичайно ж?)))
Samsung iPhone что угодно только не Xiaomi
автор Как_б_не_так • 29 сентября в 13:29
Ответ дляМоре Щастя
Ок
Я только за!• 29 сентября в 13:34
Китайфон - этим всё сказано...
Море Щастя• 29 сентября в 13:37
Львица это пример зума. До неё метров 5 было и стекло в вольере мутное. Никаких настроек не использую. Просто включаешь и фоткаешь. Сейчас ночные фотки покажу
Море Щастя• 29 сентября в 13:43
Море Щастя• 29 сентября в 13:59
Фляшка на трьох• 29 сентября в 14:00
Ответ дляМоре Щастя
Самсунголюб
самсунг - это те, у которых аккумуляторы взрывались?

незабываемый пользовательский опыт(С)
Файна цьоця• 29 сентября в 17:05
Ответ дляКак_б_не_так
Ні, мені ок.
По цій причині мені не підійшов айфон .
Зараз обираю між новинками 15 Т і 15 T Pro, різниця як раз велика. Можливості фото та відео набагато більші в про, там перескопічний 5 кратний зум. Ну і процесор більш потужний. Різниця в ціні така, що можна ще простий телефон взяти. Тут повністю згодна.
Файна цьоця• 29 сентября в 17:08
Ответ дляМоре Щастя
фото
И что выдающегося в этих фото? Вы реально думаете, что тут есть чем похвастать?

Посмотрите на фото сяоми 15т про , может тогда поймёте,что вашему Самсунга есть к чему стремиться)
автор Как_б_не_так • 30 сентября в 09:40
Ответ дляФайна цьоця
Я розглядала обидва в магазині, тому для себе вирішила взяти 15т але на 512 гб
Файна цьоця• 30 сентября в 16:54
Ответ дляКак_б_не_так
Вчора була в алло , перевірила якість відео саме на 15Т , все було чудово.
Можливо вам краще звернутися до магазину, або взагалі повернути телефон?
Так не має бути.