Отжигающая• 30 сентября в 18:56

Відправила сина в іншу країну. Сумую(((

Ще не пройшов тиждень , а мені так тяжко. Не можу заходити в пустий дім. Він завжди виходив зустрічав,як я приходила з роботи.
Все починали робити ще до того як відкрили кордон до 23 р. переживала, що після 18 не зможе виїхати. А зараз якось назад немає сенсу відмотувати. Мову вивчив вступив у вуз.
Я так десь в душі надіюсь, що йому там не сподобається і він вернеться додому😢
Хоч любе його рішення тільки за ним я розумію, що треба час. Але так за ним сумую🥺
Люблю кетчуп• 30 сентября в 18:58
Їдьте за ним, не лишайте самого
Це ж так недовго і дівка якась заведеться!
Мамочка, ви що
автор Отжигающая • 30 сентября в 19:00
Ответ дляЛюблю кетчуп
Їдьте за ним, не лишайте самого
Мамочка, ви що
От до чого ваше це дівка заведеться? Я що десь писала, що трушусь щоб нікого не зустрів?
Дверной_Проем• 30 сентября в 19:00
Скільки йому?
Почемучка• 30 сентября в 19:00
А почему решили с ним не ехать? Может, и мужчину нашли бы там.
автор Отжигающая • 30 сентября в 19:00
Ответ дляДверной_Проем
Скільки йому?
17 рокіа
So_so• 30 сентября в 19:00
Первое время тяжело. Помню, в ванной ещё какое-то время стояла дочкина косметика, зубная щётка, на стене плакаты, одежда, любимая чашка.
Да будет так• 30 сентября в 19:00
Ой , цей сум надовго. Мій в Україні вчиться 300 км від дому 4й рік( пішов вчитися після 9го) , я звикнути не можу до кінця
Дверной_Проем• 30 сентября в 19:00
Ответ дляОтжигающая
17 рокіа
Давно він там?
автор Отжигающая • 30 сентября в 19:01
Ответ дляДа будет так
Є ще стариший син живе з дівчиною в і іншій обл. Але часто приїзджає.
Сплюшка• 30 сентября в 19:01
Ви як здрасте. Мій забив на 11 клас, вчитись не хоче, ми закордоном, в місцевій школі не схотів вчитись, 3 роки просто просидів там. А у вас дитина вчиться! Ви знайшли де йому жити. Чого сумувать?! Було б нікуди не відправлять, сидів би біля мамки. В якій країні він?
Дружная семейка• 30 сентября в 19:01
Нічого не хочу сказати , але 17 то дуже мало. Моєму 16 лишала його за кордоном одного на тиждень, таке..
можливо ваш супер цілеспрямований і організований… але середньостатистичні не такі. І дуже багато компаній негарних.
Да будет так• 30 сентября в 19:02
Ответ дляОтжигающая
Ви до молодшого будете їздити
автор Отжигающая • 30 сентября в 19:02
Ответ дляПочемучка
Я одружена живу з чоловіком. Нащо мені когось шукати. На поїхала бо тут маю норм роботу і дім свій
Люблю кетчуп• 30 сентября в 19:02
Ответ дляОтжигающая
Досить того, що в душі маєте надію, що йому там не сподобається і він повернеться додому
Прям взірець адекватності, авжеж
автор Отжигающая • 30 сентября в 19:03
Ответ дляSo_so
Я навіть поки в кімнату не можу до нього зайти
Завжди недо...• 30 сентября в 19:03
Счастливая
Кондуктор троллейбуса• 30 сентября в 19:03
Ответ дляПочемучка
У автора вже є... син. Навіщо їй чоловік?
автор Отжигающая • 30 сентября в 19:03
Ответ дляДружная семейка
Завжди наголошую про ті компанії. Але…
Сито для думок• 30 сентября в 19:04
Сумно, коли хтось помирає, а тут радоваться надо.
Сито для думок• 30 сентября в 19:04
Ответ дляОтжигающая
Как будто траур. Капец..
автор Отжигающая • 30 сентября в 19:04
Ответ дляКондуктор троллейбуса
В мене 2 сини і чоловік. Ви якось самоствердитися схотіли цим коментарем?
Личко Невеличке• 30 сентября в 19:04
Ответ дляSo_so
Ваша в Чехии?
So_so• 30 сентября в 19:04
Ответ дляЛичко Невеличке
Ваша в Чехии?
Да
автор Отжигающая • 30 сентября в 19:05
Ответ дляДверной_Проем
Давно він там?
Я ж написала в темі ще тиждень не пройшов
ЗабежАЛОЧКА• 30 сентября в 19:05
Ответ дляДружная семейка
Скажу наоборот среднестатистические как раз самостоятельные и целеустремлённые. И работать, и учиться успевают
Love_Love_Love_• 30 сентября в 19:05
Діти виростають…… але ви можете народити маленьких
автор Отжигающая • 30 сентября в 19:05
Ответ дляСплюшка
Варшава польща.
Личко Невеличке• 30 сентября в 19:06
Ответ дляSo_so
Да
Она уже работает или учится?
So_so• 30 сентября в 19:06
Ответ дляЛичко Невеличке
Она уже работает или учится?
Закончила университет, работает
Люблю кетчуп• 30 сентября в 19:06
Ответ дляОтжигающая
Завжди наголошую про ті компанії. Але…
То ви дурне зробили, що відправили
От в Україні такого нема!
Ні компаній, ні наркотиків
Лише гурток церковного співу в університетах