Кофе в лобби• 01 октября 2025

Ситуація у школі на уроці фізкультури

Добрий вечір.
Сьогодні у сина в школі виникла одна ситуація, постараюсь написати поменше. Мені хочеться почути зі сторони відгуки, як би робили інші мами.
Син навчається у 8му класі, нарікань на поведінку сина від учителів немає, тобто адекватна дитина. Був урок фізкультури, вчитель дав їм тенісні ракетки з м´ячиками і вони грали у якісь доганялки парами. Син зіштовхнувся з дівчиною, яка була в окулярах (мій син теж в окулярах, але на фізру знімає).
Я про цю ситуацію дізнаюся від мами цієї дівчинки, вона мені пише і прикладає фото. Синець на щоці та зламані окуляри. Цитата:
......, привет!
Сегодня на уроке физкультуры произошел неприятный инцидент, Матвей влетел в Аню и у нее сломались очки🥴
Должны были по-тихоньку бегать, я так поняла, а он чуток не послушал, и начал на всех парах лететь, и влетел в Аню, у нее феналь и очки...
Я адекватна людина, почала переживати, зателефонувала класному керівнику, вона сказала, що мій син дуже переживає, вибачився
Ввечері, коли я прийшла додому після роботи і зателефонувала сину, бо я у відрядженні, а він у бабусі, то він сказав, що ніяких слів, бігати тихо, помалу не було
Це був урок фізри, не перерва, а саме естафета.
В обід, коли я листувалася з цією мамою, то я сказала, що я не зможу сплатили нові окуляри, що 50 відсотків тільки, і ця мама написала, що вони коштують більше 3х тисяч. Можливо буде ремонт.
Так от, як би ви поступили у цій ситуації? Син каже, вона мене теж бачила, я її, тільки я намагався обійти її, але зіткнулися.
Я у розпачі. Не хочу і сваритися з цією мамою, бо спілкуємося нормально з 1го класу, діти адекватні.
Результат:
вже голосів: 528
303 (57.39%) Сплатити частково
128 (24.24%) Нічого не сплачувати
97 (18.37%) Подивитись результати
Як міряти?• 01 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Тільки в результаті - це Ваш син її збив, а не вона його.
Може тому й збив, бо був без окулярів і недобачав
Хочу на Балі• 01 октября 2025
Ответ дляУгадайс
До чого тут закони фізики? Це не регбі і не американський футбол. Це естафета, де бігають по прямій. Якщо у хлопчика проблеми з координацією і він не здатний бігти по прямій, то йому краще не відвідувати уроки фізкультури з іншими дітьми, щоб нікого більше не травмувати.
Если там не было достаточно мечтая то могло случиться, что случилось.
Ну, вот он, из возможно и не посещал бы, как и девушка в очках, но к сожалению им обоим такой опции не дал
ШанельКуКу• 01 октября 2025
Ответ дляФайно Замало
Причем здесь вы вообще? И с какого перепугу вдруг ребенок не занимается? Вы всех освобождаете? Если что к вам обращаться за справкой?
Тогда мама и решает проблемы своего ребенка в чем вопрос , зачем его вешать на других ?
Nathalie27• 01 октября 2025
Ответ дляХочу на Балі
В чем его вина?
Он выполнял задание.
Ахахаххах. Спливають асоціації з російськими військовими, які теж «просто виконували завдання»
Хочу на Балі• 01 октября 2025
Ответ дляУжгород
Т е нужно читать не ж.пой и не манипулировать.
В диалоге речь шла о примере с ДТП
Можете к себе же применить. Так бывает когда вместо ответа переводишь тему
Угадайс• 01 октября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Що ви пропонуєте?
Впасти перед тією дівчинкою навколішки та віддати свої окуляри? Щоб ’виправити наслідки поведінки’

Про яку поведінку йдеться мова? Це просто був не вдалий урок фізкультури. І відповідальність за життя та здоров´я учнів несе школа.

Не треба на хлопця вішати провину за цю ситуацію.
Завтра це ’дитятко’ належить на вас чи ваших близьких, збиваючи з ніг, бо йому ’не сказали, що бігати не можна’. А на вулиці всім же можна, місця загального користування. Ну подумаєш, зламаєте руку- ногу, не треба вішати вину на хлопця, самі винні, не падать де перед вами навколішки.
Хочу на Балі• 01 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Вы агитирует отказываться от урока физкультуры?)
Файно Замало• 01 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Когда тогда? Ребенок автора сломал очки, на каких других вещают проблему. Он не мимо проходил, он их сломал.
Да так бывает в жизни, когда ты виноват, наступают последствия. Чем раньше ребенок это начинает понимать, тем лучше для него.
Угадайс• 01 октября 2025
Ответ дляХочу на Балі
Нет, он выполнял задание. Если задание опасное, то тут вина учителя
Естафета небезпечна? Ви впевнені, що розумієте значення слова естафета?
автор Кофе в лобби • 01 октября 2025
Ответ дляУгадайс
А в чому вина дитини, в яку влітає сліпий однокласник і ставить цій дитині фінгал? Безалаберний тут лише син автора, який не дивиться куди біжить і травмує інших.
Там бігав увесь клас, як у вулику, а не дав пари
ШанельКуКу• 01 октября 2025
Ответ дляФайно Замало
Нет здесь вина только девочки , на урок физкультуры в очках не ходят , а если ходят то сами это решают в случае таких инцидентов
Хочу на Балі• 01 октября 2025
Ответ дляУгадайс
Ну вот оказалась опасной
Бутерброд и я• 01 октября 2025
Ответ дляХочу на Балі
Можно просто не давать подобные задания, если нет места обеспечить достаточную дистанцию
Эстафете сама по себе подразумевает бег.
Пухнасті штани• 01 октября 2025
50% непонятно посему она их тоже не сняла..... И я бы по приезду поговорила с учителем физкультуры
Хочу на Балі• 01 октября 2025
Ответ дляБутерброд и я
И?
Можно бегать по одному по залу, это намного безопаснее, чем делать несколько групп детей в движении
Like-995b• 01 октября 2025
Ответ дляУгадайс
Боже, откуда такие берутся?) завтра эта девочка упадет вам под ноги ( она же тоже бежала)вы споткнетесь и сломаете шею, кто будет виноват?) не забудьте компенсировать ей стоимость очков
автор Кофе в лобби • 01 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Тільки хлопчик її збив. Вона впала і заробила синець.
Де я написала, що вона впала??? Що ви перекручуєте? Зіштовхнулися. Бігало приблизно 15 дітей не по прямій, а хаотично!!!
Почемучечка• 01 октября 2025
ЧЕМ читают советчицы? (мій син теж в окулярах, але на фізру знімає).

Ее сын снял очки и соответсенно не видел КУДА он бежал и как итог врезался. Это целиком и полностью его вина. а сделали виноватую девочку в очках.
Хочу на Балі• 01 октября 2025
Ответ дляУгадайс
Или не еабедит, ведь просто не будет бежать без надобности
Угадайс• 01 октября 2025
Ответ дляУжгород
А как вы себе представляете соревнования в виде эстафеты без бега?
Бігати - не означає влітати в інших дітей і їх травмувати. Я дякувати Богу, 10 років бігала естафети. Жодного разу не було подібних інцидентів. Траєкторія задана і всім зрозуміла, в принципі не можна травмувати іншого, якщо не випендрюватися і бігти як задумано.
Nathalie27• 01 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Вот ей и надо с такими дорогими очками)
Її це не вберегло від того, що в неї влетів син автора
Царевна_несушка• 01 октября 2025
Я бы оплатила половину .
Но услышав что они стоят 3т … а почему не 20т? Не , ну это не дешево . Могут купить попроще либо отремонтировать .
Меня смутил тот факт что ваш ребенок очень переживает и вы делаете с этого трагедию . Проще нужно . Устье сына легкому пофигизму , пригодится . Ну разбил , ну пускай извинится и дальше живет счастливой жизнью без мусолений
Like-995b• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Удалено администрацией...
Поліцейський патруль• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Ну це вона мені написала про ціну, мов не знаю скільки будут коштувати, бо тоді більше 3000 були. В сина окуляри за 800 грн. До цього були за 2100 і він їх бобрам віддав на річку, коли пірнув з ними, тому я сказала, поки не підростеш, дорогих не куплю. Я сама очкарик і мої 2500 коштують, для мене це нормально сума, хоча розумію є набагато дорожче
Окуляри це витратний матеріал. Лінзи все одно будуть пошкрябані, як не присідай навколо них. Та й оправи не вічні, все одно розхитуються. Вимагати нові окуляри - нахабство.
Хочу на Балі• 01 октября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Я бы оплатила половину .
Это разве много для очков?
Сусідка зверху• 01 октября 2025
Цивільний кодекс України
Стаття 1178. Відшкодування шкоди, завданої малолітньою особою

1. Шкода, завдана малолітньою особою (яка не досягла чотирнадцяти років), відшкодовується її батьками (усиновлювачами) або опікуном чи іншою фізичною особою, яка на правових підставах здійснює виховання малолітньої особи, - якщо вони не доведуть, що шкода не є наслідком несумлінного здійснення або ухилення ними від здійснення виховання та нагляду за малолітньою особою.

2. Якщо малолітня особа завдала шкоди під час перебування під наглядом навчального закладу, закладу охорони здоров´я чи іншого закладу, що зобов´язаний здійснювати нагляд за нею, а також під наглядом особи, яка здійснює нагляд за малолітньою особою на підставі договору, ці заклади та особа зобов´язані відшкодувати шкоду, якщо вони не доведуть, що шкоди було завдано не з їхньої вини.

3. Якщо малолітня особа перебувала в закладі, який за законом здійснює щодо неї функції опікуна, цей заклад зобов´язаний відшкодувати шкоду, завдану нею, якщо не доведе, що шкоди було завдано не з його вини.

4. Якщо малолітня особа завдала шкоди як з вини батьків (усиновлювачів) або опікуна, так і з вини закладів або особи, що зобов´язані здійснювати нагляд за нею, батьки (усиновлювачі), опікун, такі заклади та особа зобов´язані відшкодувати шкоду у частці, яка визначена за домовленістю між ними або за рішенням суду.

5. Обов´язок осіб, визначених частиною першою цієї статті, відшкодувати шкоду, завдану малолітньою особою, не припиняється у разі досягнення нею повноліття. Після досягнення повноліття особа може бути зобов´язана судом частково або в повному обсязі відшкодувати шкоду, завдану нею у віці до чотирнадцяти років життю або здоров´ю потерпілого, якщо вона має достатні для цього кошти, а особи, які визначені частиною першою цієї статті, є неплатоспроможними або померли.

Пошлите родителей девочки красиво к руководству школы. На этом настаивает закон.
Like-995b• 01 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Разберутся без ваших фантазий
Угадайс• 01 октября 2025
Ответ дляФайно Замало
Интересно, если бы ребенок автора голову девочке разбил, советовали бы голову снять перед уроком?
Так він її таки і розбив, але маски рішуче цього не помічають. Вже понавиписували, що мама дівчинки вирішила оновити окуляри, тому і бідний хлопчина ’постраждав’)
Nathalie27• 01 октября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Який у нього діагноз, що аж недобачив?
Борисфенка• 01 октября 2025
Я б написала скаргу директору, хай вчитель фізкультури сам розбирається, чому дитина в окулярах на фізкультурі. Нормальні люди окуляри знімають або сидять тихо на лавці.
Нічого не компенсувати, син ні в чому не винний, він бігав у спортзалі.