Кофе в лобби• 01 октября 2025

Ситуація у школі на уроці фізкультури

Добрий вечір.
Сьогодні у сина в школі виникла одна ситуація, постараюсь написати поменше. Мені хочеться почути зі сторони відгуки, як би робили інші мами.
Син навчається у 8му класі, нарікань на поведінку сина від учителів немає, тобто адекватна дитина. Був урок фізкультури, вчитель дав їм тенісні ракетки з м´ячиками і вони грали у якісь доганялки парами. Син зіштовхнувся з дівчиною, яка була в окулярах (мій син теж в окулярах, але на фізру знімає).
Я про цю ситуацію дізнаюся від мами цієї дівчинки, вона мені пише і прикладає фото. Синець на щоці та зламані окуляри. Цитата:
......, привет!
Сегодня на уроке физкультуры произошел неприятный инцидент, Матвей влетел в Аню и у нее сломались очки🥴
Должны были по-тихоньку бегать, я так поняла, а он чуток не послушал, и начал на всех парах лететь, и влетел в Аню, у нее феналь и очки...
Я адекватна людина, почала переживати, зателефонувала класному керівнику, вона сказала, що мій син дуже переживає, вибачився
Ввечері, коли я прийшла додому після роботи і зателефонувала сину, бо я у відрядженні, а він у бабусі, то він сказав, що ніяких слів, бігати тихо, помалу не було
Це був урок фізри, не перерва, а саме естафета.
В обід, коли я листувалася з цією мамою, то я сказала, що я не зможу сплатили нові окуляри, що 50 відсотків тільки, і ця мама написала, що вони коштують більше 3х тисяч. Можливо буде ремонт.
Так от, як би ви поступили у цій ситуації? Син каже, вона мене теж бачила, я її, тільки я намагався обійти її, але зіткнулися.
Я у розпачі. Не хочу і сваритися з цією мамою, бо спілкуємося нормально з 1го класу, діти адекватні.
Результат:
вже голосів: 528
303 (57.39%) Сплатити частково
128 (24.24%) Нічого не сплачувати
97 (18.37%) Подивитись результати
дамаАмстердама• 01 октября 2025
Ответ дляФайно Замало
Интересно, если бы ребенок автора голову девочке разбил, советовали бы голову снять перед уроком?
А синяк на щеке? Это уже сейчас выглядит не очень
Like-995b• 01 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Який у нього діагноз, що аж недобачив?
После таких ответов рекомендую автору ничего не компенсировать )
автор Кофе в лобби • 01 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ваш син приховав ситуацію, тому ви про неї дізналися від мами дівчинки.
Тобто вину відчував свою.
З повідомлення видно, що ви готові забити на ситуацію і сказати, самі винні. Думаю саме цим все і закінчиться.
Ну і нарадять вам тут ще такі ж самі безвідповідальні мами, які не відповідають за своїх дітей і їх дії.
Син нічого не приховав! Дівчину зі школи відпустили раніше, мама написала о 13:15, уроки у сина закінчилися о 13:50
Він мені все розказав, коли закінчилися заняття!
Боже, це не Радниця, це осередок кодла зміюк, не знаю як добріше написати
дамаАмстердама• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Однако, Вы здесь
Бутерброд и я• 01 октября 2025
Ответ дляХочу на Балі
И?
Можно бегать по одному по залу, это намного безопаснее, чем делать несколько групп детей в движении
Какие группы? Бежали по одному участнику от команды. Один бежал быстрее. Вот и получилось что навстречу друг другу.
Nathalie27• 01 октября 2025
Ответ дляХочу на Балі
Вы агитирует отказываться от урока физкультуры?)
Я агітую вчитися брати на себе відповідальність, а не «просто виконував завдання»
Борисфенка• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Захищайте свого сина і бажано в агресивній формі, якого дива він ще має бути винним, що бігав у спортзалі?
Хочу на Балі• 01 октября 2025
Ответ дляБутерброд и я
Значит было слишком много команд, если такая ситуация случилась
Угадайс• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Може тоді за мій рахунок повністю обстежити весь організм дитини? На щоці подряпина, приклали потім холод
Зуби на місці
Неадекватна тут ви скоріш за все зі своїм тоном
В старт пості у дівчинки був синець, тепер виявляється ще й подряпина. Це з якою силою ваш лось в неї влетів?
Для вашого розвитку: якщо у дитини не виросли ще всі постійні зуби (в вони і не виросли), то від удару зачатки постійних зубів можуть зруйнуватися і не вирости. Мовчу про тріщини у зубах.
ШанельКуКу• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Успокойтесь шлите их лесом , это вина только этой девочки что на уроках физкультуры она в очках , если б он бежал на уроке математики тогда да я согласна был бы виноват , а здесь изначально подразумевается что будут активности
БезВзяток• 01 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Тільки хлопчик її збив. Вона впала і заробила синець.
вони зіштовхнулися ,вона в окулярах і тому розбила їх ,а він молодець що зняв на урок .Нащо дофантазовувати вже
Хочу на Балі• 01 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Нет, ответственность можно брать когда есть выбор. А тут его нет.
Про чем у обоих детей. Это первая проблема
Вторая в том, что было недостаточно места
Ьретья задание на скорость
Nathalie27• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Де я написала, що вона впала??? Що ви перекручуєте? Зіштовхнулися. Бігало приблизно 15 дітей не по прямій, а хаотично!!!
А як вона отримала синець і зламала окуляри?

Який хаотичний біг при естафеті?
Хочу на Балі• 01 октября 2025
Ответ дляУгадайс
Для этого особо силы не надо, досточно в оправу очкох попасть
Love_Love_Love_• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Я взагалі не розумію про що мова, ця дівчина не винна шо в неї влетів ваш син, ваш син теж в цьому не винен, тому оплата 50% більш ніж достатньо, взагалі не розумію чому ви повинні купувати нові окуляри якщо це не є на 100% ваша вина і відповідальність. Взагалі не розумію чому та мама у вас щось вимагає.
Угадайс• 01 октября 2025
Ответ дляХочу на Балі
Ну вот оказалась опасной
Так це не естафета небезпечна, а невихований син автора.
Nathalie27• 01 октября 2025
Ответ дляПочемучечка
ЧЕМ читают советчицы? (мій син теж в окулярах, але на фізру знімає).

Ее сын снял очки и соответсенно не видел КУДА он бежал и как итог врезался. Это целиком и полностью его вина. а сделали виноватую девочку в очках.
Який діагноз у хлопчика?

У мене міопія -3. Без окулярів я цілком добре бачу куди біжу/йду.
Единорог_помог• 01 октября 2025
1) вы мама - должны быть на стороне ребенка2) по законодательству - риск случайной гибели вещи несет ее собственник3) компенсировать по желанию - только если ваша семья существенно обеспеченней девочки. если она из полной семьи -а вы тянете ребенка одна - даже не думайте что-то давать, это будет несправедливо по отношению к вам
автор Кофе в лобби • 01 октября 2025
Ответ дляПочемучечка

Сын без очков видит! У него очки для уроков, чтобы видеть на доску. Он футболом занимается и на тренировки, на игры снимает очки и о чудо, голы забивает, видит куда. Он из снимает, чтобы самому не травмироваться в случае чего и очки не сломать!
Хочу на Балі• 01 октября 2025
Ответ дляУгадайс
Непослушный, потому что выполнял задание учителя?
Like-995b• 01 октября 2025
Ответ дляУгадайс
Это она лосиха в очках не видела куда бежит . Очки видимо неверно подобраны. Все в вашем стиле
автор Кофе в лобби • 01 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Удалено администрацией...
Та я уже читаю и охреневаю...
Nathalie27• 01 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Ви адекватна?
Угадайс• 01 октября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Я бы оплатила половину .
Но услышав что они стоят 3т … а почему не 20т? Не , ну это не дешево . Могут купить попроще либо отремонтировать .
Меня смутил тот факт что ваш ребенок очень переживает и вы делаете с этого трагедию . Проще нужно . Устье сына легкому пофигизму , пригодится . Ну разбил , ну пускай извинится и дальше живет счастливой жизнью без мусолений
Там вище написали , лінзи самі коштують понад 17тис грн, це те, на що ви не можете впливати. Тому 3 тис грн це ще зовсім недорого.
Борисфенка• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Правильно робить. Так роблять всі нормальні люди.
Like-995b• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Та я уже читаю и охреневаю...
Закрывайте тему. Тут или тему раскручивают, или невменяемые мамы корзиночек , которые услышав слово мальчик впадают в агонию
автор Кофе в лобби • 01 октября 2025
Ответ дляУгадайс
Так він її таки і розбив, але маски рішуче цього не помічають. Вже понавиписували, що мама дівчинки вирішила оновити окуляри, тому і бідний хлопчина ’постраждав’)
Де він розбив голову? Де я таке написала 🤣🤣🤣
Nathalie27• 01 октября 2025
Ответ дляБезВзяток
А подряпина і синець звідки взялись? Святим духом надуло?
БезВзяток• 01 октября 2025
та мама одразу зробила винним вашу дитину ,вигородила і свою що так само бігала і вчителя ,який робив зауваження вашому .Тут ще треба дізнатись у вчителя як було насправді і якщо це не так ,то нехай йде взагалі лісом .Якщо дійсно робили ,то 50 на 50 ,але попередити вчителя що наступного разу якщо будуть активні ігри в окулярах ,то нехай бере це під свою відповідальність
дамаАмстердама• 01 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Да у Вас и синяк на щеке трансформировался в царапину