Ясамаякрасивая)• 02 октября 2025

Ни разу не пожалела, что выехала

Я сама с Донбасса и когда война началась - уже понимала, что это может быть годами. Ехала с детьми в страну, где реально получить документы. Смотрю на детей и понимаю - ехать нужно было еще в 2014. Ни разу не пожалела, что увезла детей от войны.
Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляСадоводница
Доморощений психолог, який навіть книжок не читав ))
По Україні дуже різне життя, бо країна велика. А в Європі все тільки починається, із екологією також. Про екологію американських мегаполісів ,навіть на сьогоднішній день, просто промовчу ) Тож тримайтеся.

У виїхавших свої травми, дуже часто набагато серйозніше, аніж у тих, хто залишився. Але ж вам зручно та все ігнорувати і розповідати про своє однобоке найкраще. Ну то переконуйте себе далі. Ті , які залишились не створюють тут тем- ми правильно зробили що залишились. Вони просто це знають, і впевнені в собі. А ви сюди лізете і лізете, щоб переконувати себе що правильно зробили. Розповідайте свої казки на форумах тих країн, куди поїхали. Чи все ще не можете вивчити місцеву мову як треба? Чи ви там нікому не цікаві?)
Я в курсі. Це ж ви дивуєтеся, чого люди виїжджають.

Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Удалено администрацией...
То звідки ж взятися перемозі, якщо чоловік не воює? Москалі ваші молитви почують? Не почують, вони звірі.
Раздражевская• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Ну що ви, мамо!• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
А если будет воевать, то прям победа гарантирована?
Перловая Кашка• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
а мій не буде
Працює,заробляє,ми живемо й радіємо
Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляРаздражевская
Удалено администрацией...
Список чого - військоматів? То він є в загальному доступі.
Перлова Кашка життям насолоджується, виявляється, і виїхавшим дулі тикає. Миру їй дуже треба в окупації.
Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Шанси трохи вищі, погодьтеся. Хто не хоче годувати свою армію - годує чужу.
Перловая Кашка• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Миру треба в своїй країні
Перловая Кашка• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ми якось обираємо годувати себе
Дозволяєте?

Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Миру треба в своїй країні
А зараз ми бачимо, що пишете ви. Миру любою ціною ви хочете, а потім в окупації вашого чоловіка відправлять в москальських військах воювати, вас це не лякає? Чи так далеко наперед ви думати не вмієте, насолоджуєтеся життям сьогодні?
У мене все попереду, реабілітація триває, вчуся ходити на милицях.
Перловая Кашка• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Та нікуди його невідправлять,досить уже ці казки писати
Мій чоловік якраз з донецької області і його сім´я залишилася в окупації
Ніхто там нікого не вбиває
Я б і більше написала,але ж забанять
Ходіть на ходунках,ходіть
І нам свої безцінні поради не роздавайте
Хто воювати не хоче,то не буде і вибереться звідти будь-яким способом
Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Ніхто там нікого не вбиває
Я б і більше написала,але ж забанять
Ходіть на ходунках,ходіть
Та ми бачимо, що ви троль москальськиц, який нам зараз розповість про розквіт Донецька і нестрашну окупацію.
Antiprom• 02 октября 2025
Ответ дляФорточка
Сам путин ещё не понимал, что будет, но вы всё уже знали наперед.😏
вона розумніше путіна)тай взагалі ми читаємо темку від самої розумної людини
Перловая Кашка• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
На Донеччині вже розквіту ніколи не буде
Місцеві олігархи вбили все підприємство України
Єдиний вихід зараз зупиняти цю війну і жити вже хоч якось
Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
А москалі що з цього приводу думають? Оно луплять шахедами зараз по Києву, на лінії фронту писець, як ви їх зупините?
Перловая Кашка• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Удалено администрацией...
Ну-ну.
Ну що ви, мамо!• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
А, просто шансы выше… Победить когда просто обороняешься и отступаешь? Это что за новая стратегия?
Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Перлова Кашка каже, договорняк треба. Може готують якраз його, відступлять до Дніпра та й буде вам мир любою ціною. Ви ж такого хочете?

Ну що ви, мамо!• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
А зачем вы перекручиваете? Как вы видите победу?
Техпаспорт на медузу• 02 октября 2025
В яку країну Ви виїхали, авторе?
Перловая Кашка• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Готують,не сумнівайтесь
Чи ви все життя до пенсії плануєте на реабілітації провести?
Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я не перекручую, я називаю речі своїми іменами.
Я бачу ще 10-20 років війни. Москалі нескоро вгомоняться, а Америка і Європа яйця мнуть.
Ну що ви, мамо!• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Вы как раз перекручиваете. А победу вы как видите?
Перловая Кашка• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Оптимістка
Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Готують,не сумнівайтесь
Хтозна, може я все життя в інвалідному візку проведу. Це ж ви молода гаряча вірите в казки, а я вже стара, як світ. А в окупації з мене живцем шкуру знімуть на другий день, я публічна особа.
Це ви їм байки розкажете, що просто насолоджувалися життям, в окупації не пропадете.
Перловая Кашка• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ви німцям теж так на жалість давите?
Ну що ви, мамо!• 02 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Мы еще чего-то о вас не знаем???
Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Ви німцям теж так на жалість давите?
Ні, вони самі мене всіляко забезпечують і інтегрують.
Якщо захочу давити на жалість, попрошу собі доглядальницю, будуть мене вигулювати в парку і підлогу мити.
Борисфенка• 02 октября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Мы еще чего-то о вас не знаем???
Воно вам не треба. Колись після перемоги розповім.