ХуАнита• 02 октября 2025
Кто-то оформлял дома чайную/кофейную зону?
В пинтерест много фото, но большая часть ии или же на больших площадях. А кто оформлял в обычной, небольшой квартире? Покажите фото, если не жалко
Ранковий базар• 02 октября 2025
Ответ дляХуАнита
У меня есть место и да, в моей семье очень любят чай (а я еще и кофе).
Ну тоді робіть, що вам заважає? І не треба усюди ліпити 🤦♀️
Ms. Сама прямота• 02 октября 2025
Ответ дляХуАнита
Я забыла, что уже даже бытовые вопросы здесь задавать не стоит)))
Спрошу на другом ресурсе, всего доброго
Ви не ображайтеся, але у вас так собі ідея фікс. Самі ж пишете, що малий простір - яка нафіг чайна зона? В переважній більшості ледь знаходять місце для посудомийної, а ви про розвішування чашок у всіх на виду.
Єдине, що можу підказати: в хрущовці (якоїсь пізньої, у мене три великі кімнати, але кухня все одно мала), кухню вивели в гостину, таким чином перекривши коридор і збільшивши санвузол, поставили обідній стіл в гостинній. Тобто в маленькому приміщенні кухні лише робочі тумби, а одразу в гостинній (вона тепер стала прохідна) обідній стіл. Так от, якщо у вас схоже планування, то можете просто організувати маленький куточок поруч з кухнею. Поставити маленький стіл зі стільцями, якісь картини на стіну, але без чашок на отих полицях. Сидіти, пити чай, дивитися у вікно..... Мі-мі-мі серветки/скатертина, цукорниця, цукорниця, маленька казочка з квітами, книжка, плед
В маленькій простір, як ви зазначили вище, не варто.
Ms. Сама прямота• 02 октября 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
По вихідним підпрацьовую прибиральницею. В одних клієнтів є така зона. Моя найбільш ненависна. Перемивати оце все з поличок ще те задоволення. Якщо будете робити- зовіть мене прибиральницею, бо самі замучитеся це робити)))
А посудомийної у них немає? Навіщо переставати, поставив - і знову на місце. Чи на прибиральницю є, а на посудомийні немає
Скіфська пектораль• 02 октября 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Ви дійсно не розумієте?)))) Посудомийна звісно є. А полочки оці, які постійно припадають пилом, а то й нагаром, якщо недалеко від плити, хто мити буде? А органайзери з чайом, коробки паперові, різні дрібниці? Їх в посудомийну не покладеш
Ms. Сама прямота• 02 октября 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Ну добре, не зрозуміла, як ви миєте паперові різні дрібниці. Мабуть тому і вважаю це фігнею, склад на виду отого барахла.
У авторки на картинках переважна більшість барахла - це скло і кераміка. Трохи сухоцаітв, ну може пластикові квіти замість живих
. Не нервуйте так. Передивіться фото в старпості. Те, що ви прибираєте, я ж не бачила.
Скіфська пектораль• 02 октября 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
З чого ви взяли, що я нервую?)) Я так само висказала свою думку, що подібні зони, це просто збірники пилу та різного непотребу. Плюс візуальний шум. Мої ще вхитряються там купу якіхось фігурок наставити, таблетниць усяляких, окулярів...
Ms. Сама прямота• 02 октября 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Вас видає велика кількість дужок. Тому навряд чи можна сказати, що ви спокійна в своїх дописах.
Ну добре, проїхали, гарного дня
П.с. ’вхитряються наставити всього’ - це через відкриті полиці, які так і кличуть: поклади/постав сюди щось, постав......
Ну добре, проїхали, гарного дня
Скіфська пектораль• 02 октября 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну добре, проїхали, гарного дня
Велика кількість дужок це залежить від настрою. Сьогодні він якнедивно непоганий. Та й смішно в темі про якісь непотрбні полки нервувати, вірно?
Вам також гарного вечора вже
ХуАнита
• 02 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Мне ничего не заважает, тема поговорить с теми, у кого эта зона есть.
В любом случае тема исчерпана, мне уже подсказали и показали пару фото. Не совсем то, что я представляла, но кое-что взяла на вооружение