Забула що?• 03 октября 2025

Поясніть навіщо високі бали по НМТ?

В чому суть цих плясок?
И_В_офигительных_штанах• 03 октября 2025
Щоб поступити в хороший ВУЗ
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Щоб поступити в хороший ВУЗ
і бажано на бюджет
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Щоб поступити в хороший ВУЗ
А на контракт не візьмуть в хороший?
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляviter33
і бажано на бюджет
А чому на бюджет?
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
А чому на бюджет?
бо безкоштовно
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
А на контракт не візьмуть в хороший?
менше 100 не візьмуть навіть на контракт
Можу брикнути• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
А на контракт не візьмуть в хороший?
Возьмут. Ну как бы лучше не платить, если можно не платить)
Ответ дляЗабула що?
А на контракт не візьмуть в хороший?
Цього року, наприклад , у Львові в деяких Вузах і на контракт потрібні були високі бали
Можу брикнути• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Ну это еще постараться надо меньше 100 набрать) но и даже в таком случае доп набор в этом году показал, что возьмут и с очень слабыми балами
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляМожу брикнути
Як на які спеціальності
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Ну не менше 100, а до 130-140, наприклад.
Molly-fde0• 03 октября 2025
Я НМТ сдала на средний бал 128 еле еле
А ЕВИ сдала на средний бал 150 как так вышло хз
Смажена полуничка• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
А на контракт не візьмуть в хороший?
Деякі спеціальності не беруть і наконтракт з низькими
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляviter33
бо безкоштовно
Це працює, якщо дитина все сама, а якщо репетитори, курси, то вигідніше контракт в кілька разів.
Можу брикнути• 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Як на які спеціальності
Дочь поступила в НУБиП- учет и аудит, еще какие-то похожие специальности был доп набор
Винник• 03 октября 2025
Вони б вчили нормально, а не дітей сношали на цих нмт, навчання взагалі ніяке, то тривоги, то онлайн, а онлайн це - кинули завдання в класрум і вчіться дітки як хочете, але зато нмт потім здавайте, а шоб його здати, то треба на репетиторство викинути не малі кошти, я взагалі зла на ці нмт, навіщо вони зараз у війну??? Навпаки треба тих дітей хватать з руками і ногами, поки ще батьки всих не вивезли закордон, так вони ще й знущаються з цих бідних дітей😡
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Коротко:
до 100 балів - не беруть в жоден ВУЗ України
100-130 - лише контракт
130+ - відкритий бюджет
150+ - престижні бюджетні спеціальності (медицина, право)
і загалом - чим престижніша спеціальність і вуз - тим вищий прохідний бал
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляМожу брикнути
Жах.
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Не факт
4 роки бакалаврату на престижних спеціальностях на контракті - понад 200 тис. і ціна щороку +15-20%
не думаю, що репетитори стільки коштують
Можу брикнути• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Жах.
Ну реальность такова
Винник• 03 октября 2025
Дітей батьки оно вивозять всих, так що скоро ті вузи будуть і без нмт просити, щоб хоть хтось до них йшов, а то ще і викабелюються😡
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляviter33
Не факт
А ви порахуйте за роки репетиторства, в рази більше, 100%
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
В рази більше від 200 000 ?
Точно ?
Зазвичай готуються до НМТ рік, може трохи більше
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляviter33
В рази більше від 200 000 ?
Точно ?
Звісно.
Ответ дляЗабула що?
Ну не завжди. Ми на репетиторів витратили 45 тис. А рік навчання на контракті коштував би майже 70
Можу брикнути• 03 октября 2025
Ответ дляВинник
Очень вероятно. Но они не будут просить, в нашей стране это иначе все- их просто закроют. Как с сельскими школами сейчас выйдет. Нет набора- нет лицензии, до свидания. И преподы и весь персонал пойдут на биржу труда
viter33• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Звісно.
Ви ’дещо перебільшууєте’
п.с. Донька поступала минулого року, в курсі цін і співвідношень
Хочу в БАНю• 03 октября 2025
Это рейтинг, чтобы понимать кого брать при большом спросе.
Винник• 03 октября 2025
Ответ дляМожу брикнути
Ну так пусть сейчас не сидят на жопе ровно, а идут и подымают этот вопрос, чтоб отменяли на время войны этот нмт никому не нужный, пока без работы все преподы не остались
Тримаю свічку• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
А на контракт не візьмуть в хороший?
В могилянку на контракт уже был конкурс на рейтинговые специальности. Сейчас не знаю. Обучение бесплатное, сейчас высокие стипендии будут. Обучение с умными однокурсниками- это тоже огромный плюс