Так точно!• 03 октября в 20:45
Як почати худнути, куди всунути спорт
режим такий що в 9 треба дитину в садок і бігом на роботу, прокидаємся о 8, часу є лише поснідати. на роботі до 18. додому приходжу виснажена, дитина на голові, вечеря, купанки все на мені. треба худнути, хочу спорт додати але куди? поділіться досвідом
Так точно!
• 03 октября в 20:46
лишу вихідний так, але 1 раз на тижденб чи є толк? дома займаюсь на вихідних по відео на ютубі, але то ніочем
Пліткарка• 03 октября в 20:47
Как вы с таким графиком умудрились нажрать те лишение килограммы, вот шо непонятно.
Пліткарка• 03 октября в 20:47
Ответ дляТак точно!
1 раз это уже больше, чем ничего вообще
Так точно!
• 03 октября в 20:47
Ответ дляПліткарка
робота сидяча і на стресі тягне на каву, смаколики,
Басноплетка• 03 октября в 20:48
Ответ дляТак точно!
Начните с питания
Файна дівка• 03 октября в 20:49
Начните с дефицита калорий с балансом БЖУ. Это главное в похудении.
Так точно!
• 03 октября в 20:49
Ответ дляБасноплетка
Начните с питания
намагалюсь, рахую калорії. дякую за пораду
рукиЖимолости• 03 октября в 20:50
Спорт на вагу майже не впливає.
Почніть з урізання смаколиків хоча б.
Але судячи з теми, у вас завжди будуть відмовки.
Почніть з урізання смаколиків хоча б.
черная мамба• 03 октября в 20:50
Ответ дляТак точно!
Перестаньте їсти смаколики. Спорт нічого не дасть
Все будет, но потом• 03 октября в 20:50
Ответ дляТак точно!
Похудение начинается с кухни, а не со спортзала.
Если есть излишек калорий- откладывается на боках. Убирайте пустые калории.
Спортзал - это больше про подтянутое тело и мышцы.
Мудрецыха мира• 03 октября в 20:52
Просыпаться на полчаса раньше утром и заниматься, я так и делаю, и проблема отпала
Love_Love_Love_• 03 октября в 20:55
Ответ дляТак точно!
Вас тягне на смаколики не на стресі, а на відсутності збалансованого раціону і на основі розладу харчової поведінки
Мудрецыха мира• 03 октября в 20:55
Ответ длячерная мамба
Ну не скажите, похудеть ума много не надо, а тонус и подтянутость это уже работа
Так точно!
• 03 октября в 20:56
Ответ дляLove_Love_Love_
зранку я добре снідаю, лише от в обід проблема бо іноді беру судок іноді не. якщо не беру то обідаю аби чим. кава і тд. на сніданок зазвичай омлет, червона риба або авокадо, овочі
Olivka-Misha• 03 октября в 20:56
Перш за все це дефіцит калорій, рахуйте калорії, нормальна програма вам вирахує скільки ви повинні їсти, всю їжу для початку зважуйте! Спорт з 07.00 до 08.00 , було б бажання, і в 5 ранку можна займатися
Даю справку• 03 октября в 20:57
я приходжу додому дуже втомлена. Але на дисципліні тягну себе в зал. Виходжу повна енергіі. раніше так не було. я повністю виснажена виходила з тренувать. Цього року спробувала ходити сама до спортзалу, а не на групові тренування. І так мені зашло. Найтяжче це з дому себе дотягнути. Але для схуднення-треба починати з їжі. Я навесні на 7 кг схудла, лише відкорегувавши їжу.
Так точно!
• 03 октября в 21:00
Ответ дляДаю справку
а як саме? рахували калорії ? чи щось інше?
Стефанія• 03 октября в 21:01
Ответ дляПліткарка
Такий графік в багатьох мам. Ще й не одна дитина.
Отаке життя в жінок
Love_Love_Love_• 03 октября в 21:02
Ответ дляТак точно!
Схуднення це дисципліна і в першу чергу харчова, ви не можете сьогодні брати той судок, завтра еі, так нічого не буде, він у вас має бути готовий щодня звечора, а краще і обід і вечеря, щоб ви прийшовши з роботи не закидались чим попало. Кава без молока і цукру нічого вам поганого не зробить, якщо вона одна в день.
У вас дофіга відмазок і спите ви дуже довго.
Самохвалова• 03 октября в 21:02
Прокидайтесь р 6- й.В 6.30 пробіжка навкруги парку,
У вас дитина ще в садочку і вже ’ караул’.В як в школу буде ходити, то це така морока.Прийти д/з перевірити, щось пояснити,віршик вивчити, зв´язати на првцю
Стефанія• 03 октября в 21:03
Кароче, похудання це їжа.
Спорт це лиш 10% успіху. Це якість тіла
СирОжино пирОжино• 03 октября в 21:08
а о котрій ви лягаєте, що так пізно встаєте? (дурне питання)
але може вам реально раніше вставати і зарядку робити?
ну а про їсти менше і ніяких смаколиків вам вже написали. моркву гризіть, якщо на стресі.
Так точно!
• 03 октября в 21:09
Ответ дляСирОжино пирОжино
в 11-12 вечора. встаємо о 7-20/7-30, поки туди сюди о 8-30 на вихід в садок
Админко• 03 октября в 21:09
якщо працюєте сидячи, то рухайте ногами-руками, повірте - постійні дрібні руки важать більше і впливають більше, ніж 2 години на тиждень