Баба Йога• 06 октября 2025
Откуда такое количество глупых женщин?
Мужчины редкость глупые, а женщины через одну
Доктор Варвар• 06 октября 2025
Жінкам кучу тучу років навязують, що ти сиди і помалкуй, слухай чоловіка, він все знає він голова і тд.... От жінка в страху, а чи можна, а чи вийде, а чи треба. А як же діти і бла, бла, бла..
Зараз навпаки багато жінок які розбивають ці стереотипи. Я знаю чимало розумних, гарних і успішних ЖІНОК!
Викликаю на дебати• 07 октября 2025
Ответ дляМанкоголік
ПашИте
Для особо тупых
Прочтите правило писания когда пишется пашите,а когда пашете!!!!