Играю_на_кларнете• 07 октября 2025
любителям святого Порошенка
У США оприлюднені нові документи ФБР, які стосуються корупційної схеми за участю президента України П.Порошенка та В.Медведчука. В матеріалі зокрема йдеться про події 2016–2019 років, коли українські політики могли діяти в інтересах Москви.
Ділові зв´язки були частиною більшої "схеми відмивання грошей" за участю Порошенка, Віктора Медведчука, емісаря Росії в Україні, та президента Росії Володимира Путіна.
"В Україні є сотні газових та енергетичних компаній, які працюють під різними назвами, які дозволяють російським грошам протікати через Україну", - стверджується у файлі 2019 року.
Порошенко за свої послуги мав отримати “100 мільйонів доларів у вигляді акцій та гарантованого прибутку від продажу газу", - йдеться у файлах ФБР, опублікованих New York Post.
Посилання 1
Посилання 2
Посилання 1
Посилання 2
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября 2025
та вже не канає цей шлак навіть любителям піськограя, маня)))) не тужся))) давай краще звичне - буряти, горішки, зброя і свій автопортрет
Как_б_не_так• 07 октября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
а вам норм?
Норм. Хочу жити зараз, як при Порошенку жили
Анонимус Я• 07 октября 2025
У світлі теперішніх подій і розкрадених мільярдів, пєтя і сто мільйонів невинне ягня.
ще вітю згадайте і того чиї руки нічого не крали.
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Удалено администрацией...
Прокачую сідниці• 07 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Удалено администрацией...
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Удалено администрацией...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 октября 2025
если такое американы высветлили, то они потребуют порошенко посадить
Анонимус Я• 07 октября 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Мені при Кучмі було нормально.
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября 2025
Ответ дляАнонимус Я
а я регочу з ’емісаря’))) це ж треба так спалитись)))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
З потужною гнидою все одно ніхто не стоятиме поруч
кто гнида, сударыня?
Анонимус Я• 07 октября 2025
Ви автор порівняйте держборг тоді і зараз і ВВП на душу населення. Можна ще курс згадати, рівень життя. Порівнюйте життя простого смертного українця. Міряти небожителів доходами можна але теперішні точно не програють.
Прокачую сідниці• 07 октября 2025
Ответ дляАнонимус Я
можно
а еще можно подумать почему во время ато это вообще имело место быть?
Играю_на_кларнете
• 07 октября 2025
Ответ дляКак_б_не_так
насолоджуйтесь результатом дій Порошенка
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
і з його “Чи правда те, що цукерки Рошен є в пайках повстанців “ЛНР” і “ДНР?”
Як і з лайканням скумбрією постів, в котрих закликали здавати русні пересування наших військових
Your Sweetheart• 07 октября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
кто гнида, сударыня?
Той, що просрочка
Играю_на_кларнете
• 07 октября 2025
Ответ дляАнонимус Я
це лише крапля в морі, як розкрадав Порошенко, те, що США опублікували
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
та ні, то 73% хай насолоджуються результатом свого по приколу, їжте тепер свій вирок, котрий копняками і стусанами заганяє вас у тцкшні бусики на утилізацію
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 октября 2025
кто хотел научиться определять ложь, наблюдайте за порошенко.
эффект-от подташнивания до рвоты.
порошенко- это ваш обучающий макет.
эффект-от подташнивания до рвоты.
порошенко- это ваш обучающий макет.
Анонимус Я• 07 октября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
То давайте інші почитаємо, краплі.
Мейк-ап форева• 07 октября 2025
Когда его посадят уже наконец... Лживый ,алчный,продажный свин.
Прокачую сідниці• 07 октября 2025
К Медведчуку заметьте вопросов нет, да проросийский, да никогда этого не скрывал
что с этой пьяной мордой не так?
Файна пані• 07 октября 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Сподіваюся з простроченим в одну камеру
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
так а кого вы посоветуете вместо него?)
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
що там з гаманцем зелених Міндічем і касиром Чернишовим чувати?