Ms. Анонимная• 08 октября в 10:44
Яка їжа реально допомагає не переїдати ввечері?
Бо після 22 холодильник манить найсильніше
Оце фіфа• 08 октября в 10:49
Кусок мяса. Добротный такой кусок курицы или говядины, по возможности не жирный.
Мошей ницца• 08 октября в 10:49
Белок. Я начала контролировать, не понимала, почему я не худею, хотя вкладываюсь в калории, оказалось,что я мало ем белка и недобираю углеводы, а жиров много ( не ем ничего прямо очень жирного, но очень люблю орехи ,тв сыр).
Начала контролировать, убрала перекусы до минимума , ужинаю и мне достаточно. Но я спать ложусь в 22:30 максимум.
Катастрофа• 08 октября в 10:49
Мне - белок и жир + овощи. Те например кусок скубрии из пароварки и икра из синеньких. А в 22 пора спать, гормоны спасибо скажут.
Мошей ницца• 08 октября в 10:50
Ответ дляОце фіфа
Кстати да, оказывается, что дневная норма мяса-это довольно много.
Мошей ницца• 08 октября в 10:51
Ответ дляКатастрофа
А как вы икру делаете?
Катастрофа• 08 октября в 10:54
Ответ дляМошей ницца
А как вы икру делаете?
Сначала на сковородку морковку+ лук+ немного подсолнечного масла до полуготовности, потом туда синие и болгарский перец кусочками+ воду доливаю по мере испарения жидности. Через 20 минут чеснок, соль, томатную пасту и ещё 20 минут тушить. По желанию - блендерю.
Нехай щастить• 08 октября в 10:54
Здоровий огранізм все осилить а хворий і від горнятка чаю набере КГ
Мошей ницца• 08 октября в 10:55
Ответ дляКатастрофа
Спасибо! А я просто запекаю в духовке и делаю из него салат.
Мошей ницца• 08 октября в 10:56
Ответ дляНехай щастить
Та ні, хворий має знайти свій спосіб харчування.
Нехай щастить• 08 октября в 10:57
Ответ дляМошей ницца
Але є різні ’’хвороби’’ при яких можна/неможна принципово різні подукти
Тут без аналізів і дієтолога з мед освітою ніяк
Безпринципова• 08 октября в 10:59
Вам треба поступово навчитися їсти нормальну порцію на сніданок та обід. На вечір залишати добру порцію мʼяса або риби, можливо сирну запіканку, але не солодку. Вечеряти десь о 19, або навіть ближче до 20, якщо лягаєте піля 22. В мене завжди є начищена мита морква у зіп-пакеті. Якщо об одинадцятій лягаю спати та нападає голод, то морква реально це вирішує Її поки нагризешся, поки прожуєш, то все, вже нічого не хочеться
Парасюха• 08 октября в 11:00
Якщо ви любите їсти, ви будете переїдати будь чим. Мене не спасало навіть підрахунок бжу і вечеря білками. Лише рот на замок і робота з головою.
Там-тарарам• 08 октября в 11:01
Якщо у вас буде добова норма білків, жирів, вуглеводів тоді не буде бажання переїсти. Також раджу звертати увагу на сніданок. Це має бути не каша чи суп, а, наприклад, тост з яйцем та овочами чи сирна запіканка.
А загалом тільки білок найдовше допомагає залишатися ситим.
Парасюха• 08 октября в 11:03
Ответ дляТам-тарарам
Не правда, я рахувала, все добирала і ввечері бажання підїсти щось не спасало.
Мошей ницца• 08 октября в 11:03
Ответ дляНехай щастить
Та будь з ким, але все що я бачу : ой,я така хвора, це все здоров´я,в мене хворі нирки, а потім замість обіду кг цукерок або на ніч пакет чіпсів.
Я також стогнала,що в мене естрогени і я їм як раніше і поправляють. Отже не треба як раніше. Хто хоче,той знайде спосіб підтримувати вагу,в не виправдовувати свої походи о 22:00 до холодильника.
Мошей ницца• 08 октября в 11:05
Ответ дляПарасюха
Воно працює все в комплексі. Коли бачиш, що упаковка чіпсів дорівнює по калоріями повноцінному обіду, то я краще оберу обід. Бачу,що трошки пережерла-пішла гуляти. Але звісно, що людина повинна цього хотіти.
Там-тарарам• 08 октября в 11:06
Ответ дляПарасюха
Тоді що на вашу думку вам допомогло?
Мошей ницца• 08 октября в 11:06
Ответ дляТам-тарарам
Згодна, коли почала рахувати, то навіть на дефіциті калорій я рідко буваю голодна.
Allein74999• 08 октября в 11:06
Поэтому в 22 я уже сплю)))
Со счетчиком калорий жить стало легче) понимаешь, можешь что-то подъесть или нет
Подтяжка• 08 октября в 11:07
Білок і достатньо вуглеводів в вечерю, в межах свого кбжв за день
Мошей ницца• 08 октября в 11:07
Ответ дляПарасюха
О котрій годині лягали спать?
Просто звязда• 08 октября в 11:12
Ответ дляПарасюха
Згодна, тільки закривати рота, я теж думала буду легкою їжею увечері дурити свій голод, та рот не закривався увесь вечір. Тільки треба перестати їсти і чимось зайнятися
Однозначно• 08 октября в 11:46
Я вже дуже давно не їм після 18 години. Зате зранку в мене ситний сніданок і ситний обід і якось вже в звичку увійшло так і живу. В їжі не обмежую себе, можу і солодке з´їсти і шкідливе, єдине, не їм бклки, хліб, млинці, максимум грінка
Маргарита и Мастер• 08 октября в 12:15
Здорова збалансована їжа в достатній кількості.
Я картоплю чи ри з м´яском люблю+фруктик на десерт.
Сусановна• 08 октября в 12:28
Ответ дляМошей ницца
У меня было похоже, только в другую сторону перекос - переедала углеводов, недобирала жиры и белки при правильном количестве калорий.
Белок - ключевое. Особенно, если есть физическая нагрузка. Недели через две после того, как вы строила нормальный баланс бжу, меня стало намного меньше тянуть все время что-то перехватить на ходу, и вообще перестала хотеть сладкое.