avenueL• Изменено 09 октября 2025
Только что Палестина и Израиль подписали первую фазу мирного плана. А мы что?
Трамп чуть не лопнул от радости и самодовольства. А у нас когда-нибудь будут какие-то сдвиги? Если такой тяжелый конфликт на Ближнем Востоке удалось разрешить, может и у нас есть надежда на выход из этой экзистенциальной войны?
Ответ дляBransoletka
Мені іноді здається, що ось ці тітоньки, у яких прямо піна з рота з´являється, коли вони чують про завершення війни. То в них мабуть під час війни якийсь прям прайм в житті - або десь вдало на соціалі сидить, або тут мутиться на гуманітарці, або чоловік в ТЦК бабло рубає, або некоханий чоловік десь зник безвісті і вона кошти щомісяця отримує. Ну не може людина середньостатична так не хотіти завершення цього п..іздєца
Доречі, як ви бачите завершення?
Тільки конкретно. Про що домовлятись? Як гарантувати виконання? Як гарантувати ненападіння?
Ответ дляvasilisa-l
В 2014 хто кого знайшов? Іловайський котел, донецький аеропорт, там не люди помирали?
Порівняли 2014 рік, який в кінці кінців війну дипломатією було зведено до неактивної фази і зараз, коли ескалація, руйнування, окупація, жертви війни ростуть з кожним днем і надії на припинення 0,0. Зараз маємо зруйновану, знекровлену країну, втрачену половину населення ...
vasilisa-l• 09 октября 2025
Ответ дляМанула
Ще раз: кого шукав путін в 2014?
Чи для вас війни не було до 2022? Кого шукав в Криму наприклад?
Bransoletka• 09 октября 2025
Ответ дляvasilisa-l
А може їм не хочеться какати в пакетики, як в днр?
Це вам по марафону сказали?
Bransoletka• 09 октября 2025
Ответ дляOllka
Я відписала. Що у мене немає варіанту, як закінчити, вірніше це з області фантастики (вище написала).
Навіть як зупинити не бачу.
Я і війни не хочу, і не бачу варіантів зупинити реальних, і не хочу заморозки, бо розгрібати нашим дітям.
Навіть як зупинити не бачу.
Я спитала, як Ви бачите продовження війни? Ми перетворюємося в другу Газу чи як?
Ответ дляBransoletka
Чоловік військовий говорить, що так як і зараз. Але було б більше дронів, авто і ракет - було б краще.
Я б хотіла бачити як ми лупимо по рашкіній столиці, щоб мало не показалось. Але ми не можемо.
Bransoletka• 09 октября 2025
Ответ дляOllka
Доречі, як ви бачите завершення?
Домовлятись треба не про території, а про життя людей, безпеку і відновлення.
Самий реалістичний, це зупинка по лінії фронту з підписанням мирової угоди. Перевибори і забути про НАТО. По-перше, нас туди не візьмуть- нам вже це в очі прямо кажуть. По-друге, для росії це основний тригер.
Це не означає “здатися”, це означає дати шанс людям жити, а державі відновитися і не зникнути остаточно.
А безкінечна війна - це шлях до нашого вимирання як нації. Замінять нас тими емігрантами та й все
Ответ дляBransoletka
Як забезпечити повне припинення, щоб раша більше не нападала?
Вже домовлялись, результат був в лютому 22-го
Bransoletka• 09 октября 2025
Ответ дляOllka
Зупинка не означає “вірити росії” — це означає виграти час, зберегти людей і посилити країну.
Найкращою гарантією буде наша мілітаризація. Я це повторюю вже давно як мантру. Якби в 2021 році замість тих сраних доріг рили окопи і будували укріплення- то росія б 100 разів подумала перед тим як нападати. Ми ж не могли пробити їхню оборону на Запорізькому напрямку- вони там такі тунелі нарили,таку лінію оборони.
Ответ дляBransoletka
Та він не хоче по лінії фронту, хоче 4 області поки та нуль армії, щоб передихнути і добити. Воно ж правити світом хоче, скрізь по сусідам лізе.
А у НАТО нам ніхто не брав, це як з ЄС, тому воно тут ні до чого. Класний хід - зате тепер Фінляндія, Швеція, Литва й Латвія в НАТО. Наче він боїться того НАТО.
Ответ дляavenueL
Я думаю тут ви перебільшуєте, тому що ці атаки були і до цього, і зараз також вони продовжуються. На того Зе страшно глянути, він з кожним днем марніє ще більше. Мабуть він сам вже мріє перекласти цю всю відповідальність на когось і просто жити сите спокійне життя.
Сытая ,спокойная жизнь у него пока при власти. Его все устраивает. Когда он перестанет быть президентом пойдет под суд.
Your Sweetheart• 09 октября 2025
Ответ дляOllka
Скоро нас начнут агрессорами называть. Все забудут кто начал.
Уже слышала в Польше, что раз Украина обстреливает рашу, то она тоже агрессор. Типа надо сидеть и терпеть и договариваться.
Капец
А ви як думали собі?
Your Sweetheart• 09 октября 2025
Ответ дляЭ-велин@
Bransoletka, и все лживые рашистки решили проблему блоком. Когда язык из ж..пы и сказать нечего, кроме - все кругом наркоманы, и только мы на светлый чистый лик кадырки будем любоваться. Вот кто ни разу не наркоман
А чому ви на мої питання не відповіли, я вас не блокувала
Your Sweetheart• 09 октября 2025
Ответ дляOllka
Тут питання не в тому, що не хоче закінчення. А в тому, що немає віри такому сусіду після закінчення.
Я теж не вірю. Мій чоловік воює, брат вже після другого важкого поранення знову повертатиметеся на фронт, одного брата вже немає. Я волонтер, який возить туди гуманітарку.
І я просто не знаю як закінчити війну, щоб нас більше не чіпали. Вірніше знаю, але такої змоги в нас немає і не намічається.
Тобто і війни не хочу, і як закінчити не знаю.
Вас зачеплять
Your Sweetheart• 09 октября 2025
Ответ дляOllka
Жертва лупить у відповідь?
Your Sweetheart• 09 октября 2025
Ответ дляOllka
Хоча б спробувати
Your Sweetheart• 09 октября 2025
Ответ дляЭ-велин@
А вы думали, должна лечь и не сопротивляться нападению?
Так а що ще робить?)
Your Sweetheart• 09 октября 2025
Ответ дляMasterMai
Мир хоть завтра, но на условиях рашки. Согласны?
Да
Your Sweetheart• 09 октября 2025
Ответ дляOllka
Так пробували ж.
Я не вірю що такі умови і переговори не приведуть до нового нападу.
У мене враження що це пишуть люди, які хочуть припинення війни, щоб просто виїхати, і що тут буде пофіг
Ні, не пробували
Зеля для Путіна ніхто
Тоже або хай іде на його умови, або вибори
Зеля для Путіна ніхто
vasilisa-l• 09 октября 2025
Ответ дляBransoletka
Це вам по марафону сказали?
Ні, це самі жителі Донецька розказують. Вода по 30 хвилин, двічі на тиждень. Не чули?