avenueL• Изменено 09 октября 2025
Только что Палестина и Израиль подписали первую фазу мирного плана. А мы что?
Трамп чуть не лопнул от радости и самодовольства. А у нас когда-нибудь будут какие-то сдвиги? Если такой тяжелый конфликт на Ближнем Востоке удалось разрешить, может и у нас есть надежда на выход из этой экзистенциальной войны?
Ответ дляАпель-синка
А может США выгодно так массово производить и продавать оружие, а ЕС выгодно оснащаться новым, сбрасывая старый хлам как ’помощь’ Украине?
Таким образом, имеем ситуацию, в которой ни пу, ни зе, ни остальным окончание войны не выгодно. А что люди гибнут - так миллионом меньше, миллионом больше - всм нас.рать.
Кроме самих погибших и их родных.
Ваша теорія розбивається о заголовок теми і новину. По цій логіці штати продовжували б підтримувати війну Палестини і Ізраїлю, щоб сплавляти свою зброю, а також не йшли б блискавично похапцем з Афгану пару років тому, кидаючи своє озброєння
Ответ дляBransoletka
Мені іноді здається, що ось ці тітоньки, у яких прямо піна з рота з´являється, коли вони чують про завершення війни. То в них мабуть під час війни якийсь прям прайм в житті - або десь вдало на соціалі сидить, або тут мутиться на гуманітарці, або чоловік в ТЦК бабло рубає, або некоханий чоловік десь зник безвісті і вона кошти щомісяця отримує. Ну не може людина середньостатична так не хотіти завершення цього п..іздєца
Тут питання не в тому, що не хоче закінчення. А в тому, що немає віри такому сусіду після закінчення.
Я теж не вірю. Мій чоловік воює, брат вже після другого важкого поранення знову повертатиметеся на фронт, одного брата вже немає. Я волонтер, який возить туди гуманітарку.
І я просто не знаю як закінчити війну, щоб нас більше не чіпали. Вірніше знаю, але такої змоги в нас немає і не намічається.
Тобто і війни не хочу, і як закінчити не знаю.
Ответ дляOllka
Розкажіть ваш варіант як закінчити, навіть якщо він малореальний
Ответ дляOllka
Я теж не вірю, що росія від нас відчепиться, але Надія є. Коли була війна у Югославії у Боснії та Хорватії теж були страшні етнічні чистки, зроблені сербами. І якось же утихомирилося все, вже більше не лізуть до сусідів.
Ответ дляavenueL
Вообще единственная сила, которая может закончить эту войну это сам российский народ. Вот когда до него дойдет и лопнет их терпение, тогда это закончится.
Я в це перестала вірити, про терпіння роснароду, ще в травні 22го. Немає там народу, толпа без мізків. Їм пєльмєні за смерті синів вручали і вони раділи. Про яке терпіння може йти мова?
Bransoletka• 09 октября 2025
Ответ дляOllka
А як ви бачите продовження війни? Що буде в такому разі?
Ответ дляМанула
Два в одному. Як то кажуть - яке їхало, таке здибало.
Ця парочка як спеціально знайшла одне одного ...
Тоді путіну як старшому треба бути розумнішим і розважливішим (це згідно з російськими уявленнями і стереотипами) але ж ні 🤦♀️ Я правда думаю, що у пу психічний розлад через довге знаходження у владі, яке плюс наклалося на його юнацькі психотравми та его
Flower Girl23• 09 октября 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Трамп уже 7 войн «закончил». Так что продолжите радоваться очередной победе. Пусть ХАМАС хоть заложников отпустит. Чтобы не получилось, как обычно: я думал, что будет легче, но они воюют десятки лет.
С утра такое на каналах пишут:
Израиль продолжает наносить удары по сектору Газа после объявления о достигнутых мирных договоренностях сообщает гражданская оборона анклава.
Flower Girl23• 09 октября 2025
Ответ дляBransoletka
Не зацікавлені є. Згадайте, що почалося перед зустрічю на Алясці? По розпорядженню Зе почали атаку на нафтопереробні заводи росії. Аби підвищити ескалацію та унеможливити мир.
И эти атаки постоянно продолжаются...
Flower Girl23• 09 октября 2025
Ответ дляavenueL
Я думаю тут ви перебільшуєте, тому що ці атаки були і до цього, і зараз також вони продовжуються. На того Зе страшно глянути, він з кожним днем марніє ще більше. Мабуть він сам вже мріє перекласти цю всю відповідальність на когось і просто жити сите спокійне життя.
Как я понимаю, ’сытой спокойной жизни’, для него не будет никогда... Его бриты не отпускают и охраняют, чтобы не сбежал...
Flower Girl23• 09 октября 2025
Ответ дляJulliK_
Что тут уже до конца 2025, а там новые байки появятся, чтоб народ не бубнел и так до 28 вполне быть может
А Вы Портникова слушали?
Flower Girl23• 09 октября 2025
Ответ дляavenueL
То, что останется от Палестины, под свой контроль возмёт Тони Блэр...
vasilisa-l• 09 октября 2025
Ответ дляkanuka
А мы что? А у нас потужный план пэрэмогы от потужного, и формулы мира, много формул
Это что-то на болотном сленге
Будьте любезны перевести на человеческий
vasilisa-l• 09 октября 2025
Ответ дляBransoletka
А може їм не хочеться какати в пакетики, як в днр?
vasilisa-l• 09 октября 2025
Ответ дляKapitoshka7
Після Почаївської лаври нам до мира як до неба рачки. Вони тільки провокують ще більше агресії і такої жорсткої.
Яким чином ви вимірюєте рівень агресії? Більше агресії, це 90 ракет, а менше - це 80?
Ответ дляavenueL
Моя думка, що раша повинна боятись нападати, з агресорами лише так. А тут один вихід - лупити по ним нормально, лишити без світла і газу, по залізницях при кордоні. При чому по мацкві і пітеру.
Але нам не дозволять і нічим. Тому нереальний варіант.
В другий (від нас не залежить), потрібно щоб в раші таке щось сталось, глобальна катастрофа, щоб вони про нас забули.
Ответ дляavenueL
Там сили +/- однакові були. У нас ні
Ответ дляBransoletka
Я відписала. Що у мене немає варіанту, як закінчити, вірніше це з області фантастики (вище написала).
Навіть як зупинити не бачу.
Я і війни не хочу, і не бачу варіантів зупинити реальних, і не хочу заморозки, бо розгрібати нашим дітям.
Навіть як зупинити не бачу.
vasilisa-l• 09 октября 2025
Ответ дляМанула
В 2014 хто кого знайшов? Іловайський котел, донецький аеропорт, там не люди помирали?