avenueL• Изменено 09 октября в 05:37

Только что Палестина и Израиль подписали первую фазу мирного плана. А мы что?

Трамп чуть не лопнул от радости и самодовольства. А у нас когда-нибудь будут какие-то сдвиги? Если такой тяжелый конфликт на Ближнем Востоке удалось разрешить, может и у нас есть надежда на выход из этой экзистенциальной войны?
Э-велин@• 09 октября в 15:01
Ответ дляYour Sweetheart
Ні, не пробували
Зеля для Путіна ніхто
Тоже або хай іде на його умови, або вибори
Это путлер никто. Пусть путлера переизберут
Э-велин@• 09 октября в 15:01
Ответ дляvasilisa-l
Ні, це самі жителі Донецька розказують. Вода по 30 хвилин, двічі на тиждень. Не чули?
Она там живёт, чего бы ей не чути?
Your Sweetheart• 09 октября в 15:02
Ответ дляЭ-велин@
Його й перевибрали в 24))
Your Sweetheart• 09 октября в 15:02
Ответ дляЭ-велин@
Нет
Я згодна
Э-велин@• 09 октября в 15:02
Ответ дляYour Sweetheart
Його й перевибрали в 24))
Как и Лукашенко. Единогласно. А как же
vasilisa-l• 09 октября в 15:02
Ответ дляm.wind
Та він не хоче по лінії фронту, хоче 4 області поки та нуль армії, щоб передихнути і добити. Воно ж правити світом хоче, скрізь по сусідам лізе.
А у НАТО нам ніхто не брав, це як з ЄС, тому воно тут ні до чого. Класний хід - зате тепер Фінляндія, Швеція, Литва й Латвія в НАТО. Наче він боїться того НАТО.
У неї мантра 😆 замість логіки
Your Sweetheart• 09 октября в 15:03
Ответ дляЭ-велин@
Нет
Вам би для початку інтернетом навчитись користуватись, а потім щось про політику розказувати
vasilisa-l• 09 октября в 15:03
Ответ дляNerses
Сытая ,спокойная жизнь у него пока при власти. Его все устраивает. Когда он перестанет быть президентом пойдет под суд.
Чому зараз не йде під суд?
Э-велин@• 09 октября в 15:05
Ответ дляYour Sweetheart
Вам бы вообще мысли в кучку собрать или закусывать. Про научится пользоваться знаками препинания пропустим, не осилите. Вопрос там где?
m.wind• 09 октября в 15:06
Ответ дляvasilisa-l
У неї мантра 😆 замість логіки
це з розряду «проста нужна перестать стрелять»
Your Sweetheart• 09 октября в 15:14
Ответ дляЭ-велин@
Ну вы не ответили на мой комментарий
И сказали, что мы вас всех поблокировали, которые иного времени
Your Sweetheart• 09 октября в 15:15
Ответ дляЭ-велин@
Нет
Bransoletka, и все лживые рашистки решили проблему блоком. Когда язык из ж..пы и сказать нечего, кроме - все кругом наркоманы, и только мы на светлый чистый лик кадырки будем любоваться. Вот кто ни разу не наркоман
Э-велин@• 09 октября в 15:45
Ответ дляYour Sweetheart
Ну вы не ответили на мой комментарий
А что ответить на этот бессвязный поток сознания?
Маньяки хамаса напали на Израиль, расстреляли молодежь на музыкальном фестивале, разгромили кибуцы, резали, жгли заживо, расстреливали, взяли в плен и оказывается, это Израиль кровожадный.
То же самое путлер, гнилая мразь, убивала, насиловала, растерзала Мариуполь, Бучу, Бахмут, Волчанск стерли.
Какие у маньяка путлера конфликты с жителями Ирпеня?
Э-велин@• 09 октября в 15:46
Ответ дляYour Sweetheart
Так и есть
Your Sweetheart• 09 октября в 15:52
Ответ дляЭ-велин@
А до цього євреї не віджимали землі арабівв, не вбивали їх?)
Э-велин@• 09 октября в 15:56
Ответ дляYour Sweetheart
Какие именно земли отжаты? Иерусалим?
И даже, если это так, это повод жечь заживо детей?
Your Sweetheart• 09 октября в 16:14
Ответ дляЭ-велин@
Какие именно земли отжаты? Иерусалим?
Ні, Ізраїль терорист і агресор
Нападає на всі країни поряд
Це земля арабів
Ізраїль штучна країна
Bransoletka• 09 октября в 16:17
Ответ дляvasilisa-l
Ні, в мене немає знайомих з Донецька
Ollka• 09 октября в 16:17
Ответ дляBransoletka
Зупинка не означає “вірити росії” — це означає виграти час, зберегти людей і посилити країну.
Найкращою гарантією буде наша мілітаризація. Я це повторюю вже давно як мантру. Якби в 2021 році замість тих сраних доріг рили окопи і будували укріплення- то росія б 100 разів подумала перед тим як нападати. Ми ж не могли пробити їхню оборону на Запорізькому напрямку- вони там такі тунелі нарили,таку лінію оборони.
Виграти час для кого? Для раши. Для нас ми часу не виграємо. Відтягнемо що наші діти розгрібатимуть.
Вони вже копають ракети з санкціями. Закінчимо - санкції знімуть - коіпатимуть більше і кращі. А нас ще налаштувати виробництво потрібно. А як, якщо у них в умовах наша демілітаризація? Тобто ми нічого не зможемо в роблять в вони все.
А укріплення проти ракет не допоможе
Ollka• 09 октября в 16:19
Ответ дляYour Sweetheart
Ні, не пробували
Зеля для Путіна ніхто
А яка різниця хто для путлера?
Ще й великої літери, як поважно
Э-велин@• 09 октября в 16:21
Ответ дляYour Sweetheart
Ні, Ізраїль терорист і агресор
Нападає на всі країни поряд
Це земля арабів
Ізраїль штучна країна
На какие все страны подряд напал Израиль
С каких пор Иерусалим земля арабов?
Э-велин@• 09 октября в 16:21
Ответ дляOllka
А яка різниця хто для путлера?
Ще й великої літери, як поважно
Это ее краш
Your Sweetheart• 09 октября в 17:02
Ответ дляOllka
А укріплення проти ракет не допоможе
Ну так треба тоді повністю підлаштовуватися під росію. Ви ж самі написали, що мі ніхто, ніщо і нічого не можемо. Все очевтдно
Your Sweetheart• 09 октября в 17:03
Ответ дляOllka
А яка різниця хто для путлера?
Ще й великої літери, як поважно
Велика різниця. Від рішення путлера залежить ваша доля
Ollka• 09 октября в 19:19
Ответ дляYour Sweetheart
Нормально перекрутили
Ollka• 09 октября в 19:20
Ответ дляYour Sweetheart
Ні, не вгадали. Як би вам цього не хотілось
Апель-синка• 11 октября в 13:07
Ответ дляavenueL
Я теж не вірю, що росія від нас відчепиться, але Надія є. Коли була війна у Югославії у Боснії та Хорватії теж були страшні етнічні чистки, зроблені сербами. І якось же утихомирилося все, вже більше не лізуть до сусідів.
яка Надія? Савченко или Крупская
Your Sweetheart• 14 октября в 13:33
Ответ дляOllka
Саме від нього
Your Sweetheart• 14 октября в 13:33
Ответ дляOllka
Нормально перекрутили
Так у вас варіантів нема для дій