Потринділиця• 09 октября в 10:01

Зайдіть будь ласка, я хвилююся, побажайте удачі.

Везу сина на процедуру обрізання, хлопцю 14 років, лікарка приватної клініки запевнила що усе буде норм, але ж все одно самі розумієте як воно мені
автор Потринділиця • 09 октября в 10:57
Ответ дляВсе знаю від і до
То первый муж был обрезанный. Второй-нет.
Перший шкодував про обрізання чи ні?
Забрала і не сказала• 09 октября в 10:58
Щось ви запланували погано. Місяць у фазі спаду, не гуд. До речі, на котру годину операція?
ЯяяКакаджамбо• 09 октября в 10:59
Ответ дляПотринділиця
менше інфекцій та потенційних хвороб та запаху, ви жінка маєте розуміти про що я. обрізання корисне, не мої слова, а купи лікарів.
Жесть
Ну если мужик засранец ,то и обрезание не поможет
Оставьте парня в покое, подрастёт,сам обрежет
автор Потринділиця • 09 октября в 11:00
Ответ дляЗабрала і не сказала
на 14:00. хіба не байдуже у який день процедура?
Забрала і не сказала• 09 октября в 11:06
Ответ дляПотринділиця
Не знаю, байдуже вам і ок.
Самі лікарі є слідкують за місячним календарем, на повний місяць взагалі операцій уникають. А тут, хоч і не повноцінна але все ж хірургічна маніпуляція.
Все знаю від і до• 09 октября в 11:06
Ответ дляПотринділиця
Перший шкодував про обрізання чи ні?
Так по медпоказаниям сделали.
автор Потринділиця • 09 октября в 11:07
Ответ дляВсе знаю від і до
Так по медпоказаниям сделали.
ну то ок, але з обрізанням йому подобається? у повсякденні у сексі і таке інше
автор Потринділиця • 09 октября в 11:08
Ответ дляЗабрала і не сказала
Не знаю, байдуже вам і ок.
я більше хвилююся аби процедура вдало пройшла і син у майбутньому не шкодував що обрізаний
Все знаю від і до• 09 октября в 11:13
Ответ дляПотринділиця
Так секса до обрезания у него не было-с чем сравнивать? Мы с ним 17 лет назад развелись. Я всех подробностей не помню.
автор Потринділиця • 09 октября в 11:17
Ответ дляВсе знаю від і до
Ви в Києві чи деінде? бо я усе життя справжня западенка з західної)
Тюрюнь_Тюнь• 09 октября в 11:41
Ответ дляБавовнятий Пупс
и шо, девочка не бросила, он ей объяснил все?
Они до сих пор вместе. Она его поддерживала. Сама его настраивала, что нужно идти к маме, ты несовершеннолетний и операцию тебе не сделают. Собрался с духом и сказал мне. Ему уже 20, живут за границей. Я и с ней к гинекологу каталась, была в этот момент в стране, а у нее возникла женская проблема. Позвонила ее маме, согласовала и мы с девочкой съездили к врачу. Ей тогда 17,5 было, без родителя не примут. Не вижу никакой трагедии.
Тюрюнь_Тюнь• 09 октября в 11:43
Ответ дляПотринділиця
і як вашому сину зараз? після обрізання йому краще у сексі?
Я не спрашивала подробностей. Спросила через некоторое время все ли в порядке, не нужна ли еще консультация или осмотр. Сказал что все ок и ничего не беспокоит, все отлично работает.
автор Потринділиця • 09 октября в 11:44
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
У мого сина іконою є його улюблена Настя Каменських.
Тюрюнь_Тюнь• 09 октября в 11:47
Ответ дляПотринділиця
як він на вулицю ходив? місяць дома сидіти?!
по квартирі теж голяка бродив?
Не ходил, дома сидел, учился. Халат одевал и выходил из своей комнаты. Прям трагедия дома побыть?
автор Потринділиця • 09 октября в 11:49
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Про вільний одяг знаю обізнана вже від лікарки. У мене сарафан та довга спідниця є, але сину впадлу каже в жіночому вбранні ходити навіть по квартирі.
Тюрюнь_Тюнь• 09 октября в 11:52
Ответ дляПотринділиця
Ну, вот как операция пройдет, наркоз отойдет, тогда и будет выделываться 😉 Подождите, сам прибежит за юбчонкой 😆
автор Потринділиця • 09 октября в 11:53
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Скажіть а от вам самій з яким краще у сексі обрізаний чи необрізаний?
Тюрюнь_Тюнь• 09 октября в 11:55
Ответ дляПотринділиця
У меня нет опыта с обрезанными. Муж в базовой комплектации 🤷‍♀️