Тролю як можу• 10 октября в 11:44
Как не чувствовать себя виноватой, когда отказываю кому-то в просьбе?
Відморожена• 10 октября в 11:47
А почему Вы считаете себя виноватой?
Были удобным ребёнком, без права голоса и личного мнения?
Фима Собак• 10 октября в 12:01
Все життя не відмовляли? Було соромно? У вас тільки такий досвід є!
Тепер спробуйте просто інший-відмовити)))
Нічого не трапиться, не переживайте! Земля не зупиниться)))
Якщо вам не вигідно то чому ви маєте? Якщо вам не зручно чи вашій сім’ї то чому?
Марічка• 10 октября в 12:37
Починайте теж щось активно просити. От вас просять, а ви така, а мені от треба: перше, друге і так далі. І спостерігайте реакцію. Якщо людина йде на зустріч, щиро зацікавлена, то і ви можете робити теж саме. Звичайно, якщо це вам самій потрібно
МадамОхмури• 10 октября в 13:05
Найдите логическое обоснование, почему отказываете и куда пойдет сэкономленный ресурс
Мию чакри щоденно• 10 октября в 15:24
Ой тоже такое, но учусь потихоньку, потому что сама вижу как садятся на голову
Coffee is Love• 10 октября в 17:12
Тому що ви маєте право.
Тому що ваші бажаня цінні.
Тому що ви можете обирати - допомагати чи ні, маєте право довіряти власній інтуїції і дослухатися власних небажань.
Ви швидше за все багато разів зраджували себе, поступаючись чужим ’хочу’, то саме час припинити робити це і поставити себе в приорітет.
Тому що ваші бажаня цінні.