Лапка• Изменено 11 октября в 17:03
Консервування грибів. Немає сил закрутити кришку
Дівчата, якщо чоловік через 10 хвилин приїде і дожме кришки - так буде ок? Не пропаде консервація? Бо перевертаю банку і вода трохи тече
Ангел-предохранитель• 11 октября в 17:06
Цю вже крути /не крути - діла не буде . Там же зусиль не потрібно , аби закрутити .
Апрель Ивановна• 11 октября в 17:33
Проблема в кришці, а не в вашій силі. бо ви берете не нову, а вже деформовану, навіть якщо чоловік докрутить, не буде герметично.
Шукайте іншу більш рівну кришку.
Апрель Ивановна• 11 октября в 17:34
Ответ дляЛапка
Зараз? Чи тоді через 10 хвилин?
Якщо через 10 хв, це ж гриби, наново стерилізуйте.
Покорительная• 11 октября в 17:52
Там сила не треба. Це, скоріше за все, кришка деформована (піддівав ножем хтось при відкриванні попередньому), треба замінити, бо травитиме