Все і одразу• 11 октября в 20:54

Не знаю, куди рухатися далі чи залишатись в цій сфері. Тільки не смійтесь

Наразі мені 23 роки, вже 3 роки я працюю офіс-менеджером у великій компанії.
Відкриваю нові офіси. Працюю зі своїми підрядниками. Займаюсь первичкою. Працюю в програмах. Маю підлеглих. 4 відкритих з пустої коробки офіси і 5 заводів. Там з моєї роботи замовлення меблів, заведення підрядників і купа організаційної роботи .
І останнім часом я починаю задумуватись про те, що я втрачаю час і займаюсь дурнею.
Що поки мої однолітки здобувають фах, і через пару років зможуть назвати себе спеціалістом, я хто? Я ніхто.
Заробляю для моєї роботи непогано.
І я думаю, чи варто залишатись далі в цій сфері і рухатися вище (до адмін директора, фасіліті менеджера і тд) чи йти туди, куди я хочу - в проджект менеджмент, бухгалтерію, менеджером з персоналу, у відділ продажів, закупки, фінанси?
Не знаю, що робити. Що б ви порадили? Що перспективніше?
Результат:
вже голосів: 21
12 (57.14%) Рости тут
9 (42.86%) Рухайся далі
Мульйонерша• 11 октября в 20:56
капец. третья тема .
Маурита• 11 октября в 20:58
Ответ дляМульйонерша
капец. третья тема .
Дайте ссылку
автор Все і одразу • 11 октября в 20:58
Ответ дляМаурита
Дайте ссылку
Мені теж, бо це моя перша тема 😀
Пампушечка• 11 октября в 20:59
А що вам заважає паралельно здобувати фах?
Маурита• 11 октября в 20:59
Ответ дляВсе і одразу
Мені теж, бо це моя перша тема 😀
Даже, если так, советую двигаться в профессию. Офис менеджер это ни о чем
Пампушечка• 11 октября в 21:00
У вас немає ніякої освіти? Доучіться заочно
автор Все і одразу • 11 октября в 21:00
Ответ дляПампушечка
Є освіта вища повна
МаксХмара• 11 октября в 21:00
Ответ дляВсе і одразу
Мені теж, бо це моя перша тема 😀
Зазвичай, коли немає що відповісти по темі, то таке пишуть. Не звертайте увагу.
Пампушечка• 11 октября в 21:01
Ответ дляВсе і одразу
Є освіта вища повна
То чому ви пишете що однолітки здобувають фах і будуть спеціалістами, а ви ніхто?
автор Все і одразу • 11 октября в 21:02
Ответ дляПампушечка
Бо те на що я вчилась не можна назвати фахом.
Я ні дня не працювала по спеціальності
Эскиз бесконечности• 11 октября в 21:02
Я б давно їхала з України і не займалась цією дурною діяльністю в 23
Мульйонерша• 11 октября в 21:03
Ответ дляМаурита
Дайте ссылку
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3767326
Пампушечка• 11 октября в 21:04
Я би не кидала, аби кинути і лишитися ні з чим.. ви молода, у вас вже є практичний досвід.. доучуйтесь тому, що ви вважаєте перспективнішим, і тоді шукайте нову роботу...
Моторошні троянди• 11 октября в 21:04
Ответ дляМульйонерша
капец. третья тема .
Это уже 333 от авторицы.
Маурита• 11 октября в 21:07
Ответ дляМульйонерша
Ну вот почему не признать, что это сотая тема? К чему эти внезапные амнезии. Все время как прижмешь-ой я только зарегистрировалась вчера
Хлопаю ресницами• 11 октября в 21:10
Ответ дляМульйонерша
капец. третья тема .
То вы редко на советчице. 25 уже эта тема.
Последний вагон• 11 октября в 21:17
Автор, рухайтесь в бік психіатра, бо ви ще трохи й повірите в свої казки
Пускаю бісики• 11 октября в 21:45
Ответ дляМульйонерша
капец. третья тема .
Ага))) только там ей было около 30, ай Ти компания, она уже там начальник таких админов и страдает от тяжести бытия))
Спасу мир• 12 октября в 01:45
Для того щоб рухатись, треба розуміти куди, по факту, ви непоганий організатор, можна спробувати у якусь велику компанію, щось на кшталт заступник директора з хоз питань. Чи своя справа . Конкретного фаху я не бачу, тобто по факту, скоріш за все у вас непоганий тайм менеджмент, комунікативні навички, знання деяких програм в рамках посади, тут скоріш за все продажі, можливо, ЗЕД. З приводу зросту у теперішній компанії, якщо там купа офісів і заводів, ви повинні мати розуміння куди.