Однозначная• 11 октября в 23:04

Сумно доживати...

Мені п´ятдесят. Живу з батьками, піклуюся про їх здоров´я, останні п´ятнадцать років часто і суттєво хворіють. Якось так швидко життя пройшло. По суті, я одна. Завжди одна. І по життю так складалося, що все треба виборювати, нічого легко не давалося. Є, звісно, подруги. Але загалом у всіх свої сім´ї і свої інтереси. Великих грошей не заробила, статків і шикарної нерухомості не маю. Натомість маю купу проблем, хронічні хвороби і страшну неремонтовану квартиру, на яку ніколи не вистачає коштів. І чим далі, тим страшніше мені жити, бо за який кошт існуватиму на пенсії, одному Богу відомо.
Нічого не прошу. Просто треба виговоритися.
Джинци на Флісі• 12 октября в 00:25
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А батьків літніх з собою взяли ?
Мої приїхали побули 3 місяці, не зайшло. Повернулися назад. Їм 77 і 72. Але вони у маленькому місті Дніпропетровської області, яке не бомблять. Чоловікові батьки відмовилися. Мама нажаль вже померла. Батько в Києві, йому 82
Джинци на Флісі• 12 октября в 00:26
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Напишіть країну, будь ласка .
Німеччина, Швейцарія
Вчителька з мікрорайону• 12 октября в 00:30
Ответ дляДжинци на Флісі
Він сам в місті? Справляється?
Джинци на Флісі• 12 октября в 00:31
Ответ дляМанкоголік
у нас з малечку дитину ’натаскують рефлекс’ на добровільний догляд батьків , навіть в ущерб собі..
ущербна країна,не має практики нормального соціального догляду пожилих, діти повинні викидати своє життя в трубу, так як тупо немає грошей на доглядальницю. От тут рефлекс і просинається .. ,
Повністю погоджуюся. Людину, яка все життя пропрацювала на цю країну, у старості викидають на смітник. Чим скоріше здохне, тим краще. Не треба буде пенсію платити
Джинци на Флісі• 12 октября в 00:34
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Він сам в місті? Справляється?
Так, справляється. Ми йому неодноразово казали приїздити до нас хоча б у гості на декілька місяців. Подивитися, сподобається - то залишиться. Не сподобається - назад повернеться. Не хоче. Але то його життя. На телефоні дуже часто, декілька разів на тиждень обов´язково. А іноді і кожного дня
Джинци на Флісі• 12 октября в 00:37
Ответ дляОднозначная
Інших версій немає у вас? Бо тут житло є, город, місто, де все життя пройшло. Бо немає здоров´я і немає коштів зайвих тупо. Куди їхати?? Хто де нас чекає? Хто виїхав - вже додому повернулися, бо там жити немає за що.
Не туди значить виїздили. Їдьте туди де є соціальний захист. Тільки не пишіть тут, що такого не буває. Буває. І лікують, і житло надають, і гроші на життя. Ваша задача - доїхати до розподільчого табору. Перевізники везуть прямо до дверей. Гроші по суті потрібні тільки на дорогу. Далі вам вже не дадуть з голоду померти
Вчителька з мікрорайону• 12 октября в 00:39
Ответ дляДжинци на Флісі
Він молодець, що у такому віці самостійний. І він вас не хоче обтяжувати. От і тримається, і вам дає можливість жити своїм життям.
Джинци на Флісі• 12 октября в 00:41
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну, він не зразу до цього прийшов. Також істерики катав і не хотів, щоб ми виїздили. Але поступово звик до цієї думки.
Борщик• 12 октября в 00:43
Ответ дляОднозначная
Що про совки, не зрозуміла. І що де шукати?
А сколько ж вашим родителям лет?
Ліплю вареники• 12 октября в 00:45
Це все тому, що думається от завтра-післязавтра, колись-то там щось почну, зароблю, поїду на відпочинок, вилізу нарешті на гору, куплю собі кросівки, зроблю ремонт, а життя пролітає, як один день, особливо останні чотири роки.
Борщик• 12 октября в 00:45
Ответ дляПросто красавица
Лично мне жаль что вы отдали свои 15 лет минимум родителям. Столько могли бы успеть:( Видно что-то у вас надломилось еще в детстве- раз не смогли от них отойти и начать создавать свою жизнь, с человеком который вас любит :(
Шо ? Я тоже всю жизнь с родителями, мне 40, но папа быстро умер , мать с сестрой сейчас живёт, мы все бедные. Мне хорошо было жить с родителями
Просто красавица• 12 октября в 00:46
Ответ дляБорщик
Эта тема не про вас была. Я автору писала
Ліплю вареники• 12 октября в 00:46
Ответ дляДжинци на Флісі
Ми й зараз нікому не потрібні, якщо щось сталося, хто кому допомагає чи вирішує, все добре, поки сам здатен ’гребти’, нажаль.
Борщик• 12 октября в 00:49
Ответ дляОднозначная
Під 80. Серц-суд. Прикордоння
С сердцем долго не живут
Все будет, но потом• 12 октября в 00:49
Ответ дляДжинци на Флісі
Мені 49. Розпочала життя у новій країні з нуля. Знайшла роботу. За рік отримала невеличке підвищення. Маю наполеонівські плани. Ви що? В 50 це кінець життя. Люди і в 80 живуть, а не доживають. Але щоб це зрозуміти, мені довелося виїхати з України
Чому ви це в Україні не усвідомлювати? Що і чому саме змінилось у розумінні після виїзду?
Борщик• 12 октября в 00:50
Ответ дляМексиканочка
мне однажды мой начальник сказал: ’если тебя твоя жизнь не интересует - то других она интересует еще меньше ’

Меня тогда это как обухом по голове( Но по сути так и есть- если мы ни к чему не стремимся- то ничего и не получим( Как Г по речке плывем
Я интересуюсь только чилить и ничего не делать
Мексиканочка• 12 октября в 00:50
Ответ дляБорщик
поясните вашу мысль ?
Борщик• 12 октября в 00:51
Ответ дляМоя улюблена страшко
Точно така ситуація в мене ,але я не кіну маму саму,вона не ходить на вулицю.Мені під 50 і я тоже доживаю
Родители не вечные
Джинци на Флісі• 12 октября в 01:09
Ответ дляВсе будет, но потом
Що можна активно жити і у 70-80. Я вже мовчу про більш молодший вік. Ходити у кафе, подорожувати, іздити на велосипеді, закохуватися, успішно лікуватися у разі необхідності довіряючи лікарям. А якщо навіть медицина безсильна, можна повноцінно жити пересуваючись на електричному візочку. І все навкруги для цього обладнано: пандуси, транспорт, ліфти. Чому бачення змінилося після виїзду, бо в Україні я цього не бачила. Яке хоббі можуть дозволити собі наші пенси? На городі раком стояти? Ви багато бачили пенсіонерів в Україні кафе чи ресторані? Подорожуючих у гори? Тих, що катаються на лижах навіть з електростимулятором у серці чи декількома коронарними стентами? А коли це бачиш, надихаєшся цим оптимізмом і появляється спрага до життя. А в Україні людина в 50 вже дивиться у бік цвинтаря
Джинци на Флісі• 12 октября в 01:15
Ответ дляЛіплю вареники
На жаль, така в нас ментальність
Я якось у Європі більш спокійніша за дитину стала. Було декілька випадків коли він з вєліка впав. То незнайомі люди підійшли допомогти, мені зателефонували. А іншого разу навіть швидку і поліцію визвали, бо на нього інший велосипедист наїхав. Всі доброзичливі, готові допомогти.
Пустощі-веселощі• 12 октября в 01:22
Ответ дляДжинци на Флісі
А ви в якій краіні? Ви молодець!
Гуру троллинга• 12 октября в 01:23
Ответ дляОднозначная
Обстрілюють місто кацапи не часто?
БЦАшка• 12 октября в 01:27
Ответ дляОднозначная
Ну, освіту хотілося - отримала, на яку грошей вистачало.
Роботу важко було знайти у 90-ті, якось сама влаштувалася, ще й заздрили)) Трохи нічого пожили, ремонт зробили, комунікації. Потім почали батьки хворіти, потім я... Ну, от так і живу.
Вы с другой стороны можете смотреть- у Вас есть жильё, живые родители, работа.
Значит к психологу - менять на позитивное мышление.
Мужчину тоже можно найти в этом возрасте, может он и с ремонтом подсобит.
Джинци на Флісі• 12 октября в 01:30
Ответ дляПустощі-веселощі
А ви в якій краіні? Ви молодець!
Швейцарія
долой_лама• 12 октября в 01:32
Ответ дляОднозначная
Я не можу нікуди виїхати. Але ви молодець
Чому не можете? В соц країнах за кордоном батьки матимуть велику пенсію, будете жити в домі з садочком, всі ліки безкоштовно! Я так виїхала з батьками, 75 і 80 років. Сусідка з мамою 85 років. Операцію на очі (катаракта) всім вже зробили безкоштовно. Живемо в селі, спокійно, чисто, грошей на все вистачає. Чого ви сидите? Як батьки не ходять, то можна оформити і більші виплати по догляду. Єдине - треба домовитися, щоб вас вивезли, організувати все.
df364tye3• 12 октября в 01:37
большинство одиноки , быть не одному это счастье , судьба , мало кому ,,,
в гробу карманов , нет ,,,
помогаете близким родным , бог не фраер все видит ,,,
счастья вам здоровья ,,,
А я с Рио-де-Житомира!• 12 октября в 01:38
Ответ дляДжинци на Флісі
це дуже правильно! давайте виїдемо всі, а Україну лишим москалям! це ж ваш меседж з методички? =кльоооовий
Джинци на Флісі• 12 октября в 01:40
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Всі все одно не виїдуть. Хтось відчуває себе щасливим в Україні попри все. Але це не випадок автора.
А я с Рио-де-Житомира!• 12 октября в 01:41
Ответ дляДжинци на Флісі
ага, це теж крута стратегія - ми тікать, а хтось інший МОЖЕ залишиться. Мені шкода, що у вас були такі батьки, що виростили монстра без жодних почуттів до батьківщини. Бо це ненормально - не відчувати прив´язаності до дому.
Джинци на Флісі• 12 октября в 01:43
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Давайте почнемо з того, що ця Батьківщина нам дала, щоб до неї відчувати прив´язаність?