Пампушечка• 12 октября в 22:00
Дівчатка як спілкуватися з аб´юзером дайте лайкфкахи?
Часом сама даю поради, все ж хочеться може хтось поділиться які методи використовує.
Дуже втомлююсь від нього на вихідних. Клює постійно мозок, чіпляється до всього. Вишукує недоліки указує потребує щоб погоджувалася а не огризалася. Продавлює і продавлює. Як зливає негатив на мені. Осажую але напрягає.
Можливо це пов´язано з цінами, погодою війною, але почуваю вже натягує.
Але влітку такого не було.
Ще є його мати, до неї теж таке відношення. Вона терпить. Всюди погоджується з ним, але і їй важко.
Балакаємо і все одно це є.
Якісь образи на рівному місці , вказування і керування як на роботі з підлеглими.
Ще дитина є, теж це все бачить, огризається, інакше з´їсть з потрохами.
Намагається довести щоб психували , підкорювалися але не вдається йому це від цього його це ще більше бісить.
Підкажіть щось новеньке як можна таких на місце ставити ?
У будні ще нічого в на вихідних дискомфотно, йому все не так.
Але влітку такого не було.
Балакаємо і все одно це є.
Дай подивлюся• 13 октября в 02:28
Ответ дляПампушечка
Можу і не спілкуватися ,якщо до цього дійде. Від дуже цього не любить. Його це бісить , вважає мене неадекватною що я не спілкуюся
Яка вам різниця як він вважає? Чому вас це хвлює?
Пампушечка
• 13 октября в 07:00
Ответ дляДай подивлюся
Ну різниця все ж є. Це ненормальні стосунки і з них нічого гарного не вийде.
Якщо промовчати кілька днів може ще нічого але якщо більше то потім все сніговим комом покатиться. Якось треба налагоджувати зглажувати відбрехуватися відходити від цього.
Дитина ходе у розпачі якщо батьки не спілкуються
Пампушечка
• 13 октября в 07:01
на зараз теж ненормально але з одного чоловікового боку а так ще в з мого бо не спілкуюся
На пів ставки• 13 октября в 12:06
Ответ дляПампушечка
Тимчасовий період
И сколько лет или десятилетий длится єтот ’временный период’?
На пів ставки• 13 октября в 12:10
Ответ дляПампушечка
Вночі неможливо до туалету піднятися він одразу просинається робить зауваження
Йому усі звуки здаються набагато гучнішими ніж є.
Вы дура? Хотя знак вопроса тут лишний((( хот бы ребенка пожалели, если свою психику не жалко(((
Дай подивлюся• 13 октября в 13:34
Ответ дляПампушечка
Дитина також в розпачі від того, що мама руйнується морально, але ж вас це не хвилює. Чому? ТОму що маєте вторинну вигоду від таких стосунків’.
От над тим і працюйте.
Пампушечка
• 13 октября в 14:41
Ответ дляНа пів ставки
Восени
Пампушечка
• 13 октября в 14:41
Ответ дляНа пів ставки
І що робити порадите?
На пів ставки• 13 октября в 14:42
Ответ дляПампушечка
І що робити порадите?
Вы сами прекрасно знаете ответ. Но вы им не воспользуетесь((
Крошечка-хаврошечка• 24 октября в 22:39
На ютубе ищите видео психолога «Измененный контакт». Это техника общения с нарциссами и абьюзерами.