Мандолина Бу• 13 октября в 08:49
Какие мигранты? В Киеве пробки на час и больше
Это жесть. Либо ездить не умеют, либо людей все таки очень много
задумчивая мордочка• 13 октября в 08:50
та ужас. Везде пробки. у утра в транспорт влезть невозможно
Бочка порохУ• 13 октября в 08:51
Киев - не вся страна. За пределами крупных городов пустота. Только старики и детки. Ехала на машине и поразилась, как пустынно стало за пределами мегаполисов. Сёла пустые стоят.
Мандолина Бу
• 13 октября в 08:52
Ответ дляБочка порохУ
Ну там делать нечего и мигрантам
задумчивая мордочка• 13 октября в 08:52
Ответ дляМандолина Бу
Ну там делать нечего и мигрантам
мигранты если что попрут в крупные города
Мандолина Бу
• 13 октября в 08:53
Ответ длязадумчивая мордочка
Вот именно
А тут они тем более нам не нужны
Хтомолодець? Я!• 13 октября в 08:53
Так, населення Києва побільшало через переміщених осіб.
Але як мігранти десь на чорних роботах і будівництвах працюють, то най буде, це допомога фірмам і податки в бюджет. Ви проти підприємств, які намагаються не закриватися і платять податки? Якщо там потрібні руки і вони їх знайшли, не закрилися,то добре економіці, бюджет міста отримує кошти, з них йде на соціальні нужди
Чи ви думаєте яке робоче населення може втримати витрати на пенсіонерів і інвалідів?
Ви проти щоб хтось тяжко працював замість Вас?
Хтомолодець? Я!• 13 октября в 08:54
Ответ длязадумчивая мордочка
Мігранти по трудовим договорам підуть, де їм запропонує бізнес платню, в столиці перенаселення в тут є своя робоча сила
НаБалКоніХодять• 13 октября в 08:55
Ответ дляМандолина Бу
Ну там делать нечего и мигрантам
Как сказать, землю кто то должен обрабатывать
Коплю на груди• 13 октября в 08:55
Ответ дляБочка порохУ
В західних областях людей і в селах повно.
задумчивая мордочка• 13 октября в 08:55
Ответ дляХтомолодець? Я!
там буде видно. чує моє серденько,що ціми мігрантами будуть українці,які будуть повертатися.
Бочка порохУ• 13 октября в 08:56
Ответ дляКоплю на груди
Недавно большой репортаж был про опустевшие сёла Львивщины и Закарпатщины. Что уже говорить о других областях...
Хтомолодець? Я!• 13 октября в 08:57
Ответ длязадумчивая мордочка
І так буде. Частково повернуться, ніхто не знає як воно буде далі в світі
Настасья Пицун• 13 октября в 09:00
Ответ дляБочка порохУ
Откуда у стариков детки?
Коплю на груди• 13 октября в 09:00
Ответ дляБочка порохУ
Ну ви меньше репортажі дивіться, людей повно.
задумчивая мордочка• 13 октября в 09:02
Ответ дляХтомолодець? Я!
ну я приблизно розумію. десь до кінця листопада з білораші буде спроба зайти знову. тому зараз бульбаш привів війська у бойову готовність. протягом місяця буде захід. Наведуть кіпішу,паніки,але нічого там не вийде.усіх покладуть.На сьогодні йде накопичення сили. Але пам´ятайте - спробу зайти вони не полишили. це їх ідея фікс. і вони це ще раз повторять з січня по квітень 2026 року.і точно знаю що в Європі буде війна.
Хтомолодець? Я!• 13 октября в 09:03
Ответ длязадумчивая мордочка
Куди зайти?
Хтомолодець? Я!• 13 октября в 09:04
Ответ длязадумчивая мордочка
в Україну.
З РБ? Не думаю. Провокації робити - так
задумчивая мордочка• 13 октября в 09:06
Ответ дляХтомолодець? Я!
З РБ? Не думаю. Провокації робити - так
от побачите. більше 15 км не пройдуть.але паніка буде страшна. це їх ціль. і вони будуть пробувати
После 18• 13 октября в 09:08
Ответ дляБочка порохУ
Навіть, якщо й так - навіщо завозити мігрантів, якщо українцям роботи немає !
Бо пусті села не через відсутність людей, а через відсутність роботи …
задумчивая мордочка• 13 октября в 09:08
Ответ дляБочка порохУ
це неправда))))) брехня. маю 2 села- львівщина і вінничина.людей повно))))) усі хати зайняті,навіть пусті
Хтомолодець? Я!• 13 октября в 09:10
Ответ дляПосле 18
Так туди мігрантів фірми і не везуть, ведуть де треба робоча сила, наприклад в Івано- Франківськ на будівництво
А щодо аграрїв вони вирішують питання самі, технікою, світ змінився, в селах вже не потрібно жити , а поля і так крупні концерни обробляють
Думаєте Нібулон якись в збитках через те що в селах пенсійного віку люди?
После 18• 13 октября в 09:12
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я не думаю про бізнес, я думаю про населення України - бо українців женуть воювати, а на їх робочі місця завозять дикунів ! Навіщо нам тут оце ?
І за що українські чоловіки гинуть ? Аби тут жили пакистанці ?
Раз одела не бу• 13 октября в 09:19
Ответ длязадумчивая мордочка
А чем подтверждена ваша уверенность?
Хтомолодець? Я!• 13 октября в 09:20
Ответ дляПосле 18
Хто вам сказав , щоб то щоб тут жили? Чи отримували громадянство? Щоб опрацювали контракт , і все.
Чи ви за то , щоб нікому не було працювати на тяжких роботах, а бюджет не наповнювався з доходів тих фірм? Ви від цього залежите, від місцевих і центральних бюджетів, куди той бізнес платить податки. Від цих податків залежить виживання людей похилого віку , інвалідів. Це ж просто
Раз одела не бу• 13 октября в 09:20
Ответ длязадумчивая мордочка
Фига се вы барыня, аж два села у вас. А сколько душ?
задумчивая мордочка• 13 октября в 09:28
Ответ дляРаз одела не бу
А чем подтверждена ваша уверенность?
знаннями. про те що буде війна я знала точно. і в лютому мене і моєї сім´ї в Києві вже не було. я вже була у Львові
Раз одела не бу• 13 октября в 09:31
Ответ длязадумчивая мордочка
Это ваше предположение или вам кто-то говорит информацию?
задумчивая мордочка• 13 октября в 09:33
Ответ дляРаз одела не бу
а вам то навіщо??? що вам це дасть? це не здогадки.