Luiza Deny• Изменено 13 октября в 20:24

Страх викидня

Може хтось з таким стикався, переслідує страх викидня. Вже були два на 6-7 тижнях. Ось знов вагітна, і кожен похід до туалета вдивляюсь чи не кровить. Розумію що як буде так буде, але це так коробить у душі. Може у когось таке було, як справлялися?
Чорт і Шо• 13 октября в 20:25
Вы выяснили причину?
Для драки• 13 октября в 20:27
Вы были у гинеколога уже?
Люблю кетчуп• 13 октября в 20:27
Всю беременность пролежала на сохранении, меня врачи выталкивали из больницы, хотя бы на выходные, я нет, ну вот такая паранойя была. Самое интересное как решила на выходные поехать домой, так и родила в 33 недели
автор Luiza Deny • 13 октября в 20:29
У тому то і справа, що була у лікарів і в мене показує все добре і у чоловіка. Тож проблему не виявили.
ТигрЛьвович• 13 октября в 20:30
Ответ дляЛюблю кетчуп
Секс був може? Спровокував
Чорт і Шо• 13 октября в 20:31
Ответ дляLuiza Deny
НК клетки норма? АФС отрицательно? Кариотипы нормальные у обоих?
НичеНипанимаю• 13 октября в 20:31
До 8 недель беременность на естественном отборе.
Люблю кетчуп• 13 октября в 20:33
Ответ дляТигрЛьвович
Секс був може? Спровокував
Не было конечно, я ходила потихоньку, не то что секс
автор Luiza Deny • 13 октября в 20:33
Ось так і кажуть , що до 8 тижня на відборі, але ж вдається завагітніти. До цього маю двох здорових дітей. Але вік був менший. Але всі аналізи проходила і все сказали у нормі.
автор Luiza Deny • 13 октября в 20:35
Ответ дляТигрЛьвович
Секс був може? Спровокував
В тому то і справа, в перший раз на це подумали, на другий вже не експериментували і все одно втратили, ось третій раз і тепер взагалі про інтим забуваємо. Поки все іде, але страх не покидає.
Люблю кетчуп• 13 октября в 20:36
Ответ дляLuiza Deny
Ну я не согласна с этим на отборе, сохраняла с первого дня задержки
Країна мрій• 13 октября в 20:37
Ответ дляНичеНипанимаю
Взагалі то до 12 неділлі. Ніхто навіть не розказує дуже родичам до 12-ї, а потім вже ризик низький. До 12 не варто зберігати - бо там буде точно патолігія
Люблю кетчуп• 13 октября в 20:37
Ответ дляКраїна мрій
Прям точно?
Країна мрій• 13 октября в 20:38
Ответ дляЛюблю кетчуп
Прям точно?
Так, це природа
автор Luiza Deny • 13 октября в 20:39
Ответ дляКраїна мрій
Ось і я так думала, але якщо сила є в дитинки і все робиться для її збереження то може і все добре бути. Так хочеться донечку, і вже думаєш як все буде…..
Без образів• 13 октября в 20:39
Багато молилася. Купила фетальний доплер, користувалася ним, коли накривало
Аноним ФЕЯ• 13 октября в 20:39
Автор, а прогестерон вам назначают для поддержки? Знаю, что сейчас некоторые скептически на это смотрят, но тем не менее.

Знаю также случаи частого невынашивания из-за крови (густая), вы проверяли кровь?
Люблю кетчуп• 13 октября в 20:39
Ответ дляКраїна мрій
Так, це природа
Серьезно, разве что в вашей голове. У меня сын абсолютно здоровый , без патологий
Кукарикуууууу• 13 октября в 20:40
У меня закровило буквально через неделю после положительного теста. Помню ставила уторжестан + кровоостанавливающего укол и осталась только мазня, которая была со мной до добрых недель 10-12. Итог здоровый малыш в 40 недель плановое кс. В больницу не ложилась, моя гинеколог была на связи и все препараты по ее назначению.
автор Luiza Deny • 13 октября в 20:42
Ответ дляАноним ФЕЯ

Все перевіряла, повний чек ап організма робила, не знають причину. Просто я знаходжусь за кордоном і тут інакші протоколи, ось буду на наступному тижні тільки у лікаря, навіть не знаю як дотриматися до візита, і щоб все гаразд було.
Країна мрій• 13 октября в 20:42
Ответ дляLuiza Deny
Автор, може бути все що завгодно, наприклад стать дитини матиме патології. У чоловіка є брат і сестра, у хлопців народжуються тільки хлопці, дівчатка завмирали. Сестра чоловіка в 18 років дізналась про рідкісне захворювання - в неї відмирають поступово легені. Має ще купу всякого різного - вагітність всю свекруха лежала і зберігала вагітність... мені моя гінеколог теж багато розказала історій, коли їдете до психолога, то часто питають, яка була вагітність у матері. За кордоном не зберігають теж до 12 неділлі
Країна мрій• 13 октября в 20:42
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ще не вечір
Люблю кетчуп• 13 октября в 20:43
Ответ дляКраїна мрій
Ще не вечір
А когда вечер будет ? В его 80
Країна мрій• 13 октября в 20:45
Ответ дляЛюблю кетчуп
А когда вечер будет ? В его 80
Я писала про сестру чоловіка - була абсолютно здоровою, почала займатися професійно греблею і в неї виявили хворобу. Скоріше за все вона не доживе до 50 років. Часто дітки, що хворіють на рак мали історію зберігання вагітності на раннії строках.
автор Luiza Deny • 13 октября в 20:46
Ответ дляЧорт і Шо
Была у гинеколога, она сказала что анализы, хоть в космос запускай, хотя мне 43. По точным показателям не могу сказать, хотя есть маленькая миома, но сказали что это не влияет на беременность.
Люблю кетчуп• 13 октября в 20:46
Ответ дляКраїна мрій
Хочешь почитать бред сумасшедшего, зайди вечером на советчицу
Країна мрій• 13 октября в 20:47
Ответ дляLuiza Deny
А чому ту міому не приберуть? Ви робили аборти?
Країна мрій• 13 октября в 20:48
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви просто думаєте що можете обхитрити природу - не можете. Хоча я бажаю щоб вам пощастило. Але це великий ризик.
автор Luiza Deny • 13 октября в 20:49
Ответ дляКраїна мрій
Ви знаєте мені минулі вагітності зберігали , в тонусі була матка. Прокапавали і потім все було добре, але діти дуже добрі! Перший 4100 по апгар 8 , другий менший, але теж по апгар 8 . Хоча першого сама народила, а другий кесарів.
автор Luiza Deny • 13 октября в 20:49
Ответ дляКраїна мрій
Аборти не робила