Моська-слон• 13 октября 2025

А ви купуєте в інсті парфуми на розпив? довіряєте, що оригінал?

Останнім часом фанатів від парфумів
Але ж все не скуплю
Вирішила періодично нішу і не тільки на розпив купувати
У вас це не викликає сумнівів щодо оригіналу та якості ?
Пописанная парта• 13 октября 2025
Нет. Покупаю там только трусы и носки. Если пришла хрень, не так жалко
ДваДваВісім• 13 октября 2025
я купую на розпив. Але у фізичному магазині. Один раз у Києві брала а один раз у Хмельницкому . Все добре
Акукарача• 13 октября 2025
Ни разу не попадался распив шанелей...
Гимли• 13 октября 2025
Неплохой магазин
автор Моська-слон • 13 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
А де ви купуєте в Києві в фізичному магазині?
ДваДваВісім• 13 октября 2025
Ответ дляАкукарача
Ни разу не попадался распив шанелей...
Они шанель. А не шинели
Акукарача• 13 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Они шанель. А не шинели
Т9) он лучше знает 😂
Prervana• 13 октября 2025
Ответ дляМоська-слон
Их везде натыкали. И в Лавине, и в Блокбастере, и в Дримтауне. Везде эти разливочные уже есть
ДваДваВісім• 13 октября 2025
Ответ дляМоська-слон
на Антоновича. ПарфюмБюро якось так вони називаються. В інста вони також є
Акукарача• 13 октября 2025
Поделитесь местом, где можно купить шанель?
ГендиреХтор• 13 октября 2025
На Кремчику беру
ДваДваВісім• 13 октября 2025
Ответ дляМоська-слон
Вибачте — я неправильно вам написала вище. Parfumer org на Антоновича 18. ( а не парфюмбюро)
ФрекенБок• 13 октября 2025
На Кремчику брала, потім купувала повний об´єм в Брокарді - те саме, жодної різниці.
Не заздріть тьоті• 13 октября 2025
в инсте покупаю в єльмира арома и орг парфюмс, и на кремчике.
Сундучок с каникулами• 14 октября 2025
Бьюті тренд магазин в Інсті, зараз вже відкрили магазин в Дніпрі. Купую вже багато років
Гитта Ягг• 14 октября 2025
На пробу брала на Кремчике, там рейтинг есть. Можно про каждого продавца почитать.
Броніки для Моніки• 17 октября 2025
Тільки кремчик