Мао_Мяо• Изменено 15 октября в 00:52

Хто в Німеччині по 24 параграфу - що далі ?

Як вже відомо, після березня 2027 року тимчасовий захист по 24 параграфу продовжено не буде. Вже зараз/ще вчора потрібно знати про свої подальші кроки у випадку, якщо хочете лишитись у цій країні.
І у мене питання до тих, хто нічого не робить, досі «вчиться/підтверджує диплом», Вам не шкода, що стільки часу, своїх власних ресурсів Ви та Ваші діти витратили на адаптацію, вивчення мови, а Ви все це кинете і поїдете додому, де незрозуміло, яке майбутнє очікує на країну та, саме головне, яке майбутнє чекає на дітей, які вже в іншій країні адаптувались, вивчили мову, звикли до життя без тривог та ракет, звикли лягати нормально спати та повноцінно вчитись, не сидячи по пів доби у підвалі. Звикли, що постійно є світло та опалення. Мають усі шанси у майбутньому отримати вищу освіту та згодом - нормальну роботу, яка прогодує їх та дасть високий рівень життя, а не виживання.
Поясніть, як вистачає у Вас зараз совісті сидіти на пʼятій точці рівно і нічого не робити для того, щоб лишитись?
Я спілкуюсь з багатьма українцями, які в статусі біженців, і практично всі кажуть щось накшталт: «якось воно буде», або «поки триває війна нікого не виженуть».
Але це не так, шановні, я маю подругу, яка працює в міграційній, вона каже, що параграф дійсно продовжено не буде. Тих, хто не вийде на роботу, будуть розглядати в індивідуальному порядку: матері з грудними дітьми, інваліди, літні люди - їх переведуть, можливо на Азюль (до речі, де ще нижчі виплати). Усіх інших працездатних, які не знайшли роботу, попросять додому. Або просто відмінять виплати і люди самі поїдуть через неможливість покривати свої потреби.
Цікаві Ваші плани у цьому напрямку.
Результат:
вже голосів: 404
277 (68.56%) Результат
53 (13.12%) Надіюсь, що якось воно буде
42 (10.4%) Займаюсь переходом на інший §
32 (7.92%) Хочу повернутись додому
Xвостокрутелка• 15 октября в 01:25
Ответ дляСколько_мне_лет?
А как обнаружили?
Случайно....сдала анализ, не поверила, перепроверила 2р, но таки да (
Сколько_мне_лет?• 15 октября в 01:25
Ответ дляРозвідка Маші
А если жилья в Украине уже нет, тоже не оставят? Я все это время сидела как ВПО в Украине и вот только собралась выезжать, так как не тяну сама с ребенком скитания в Украине.
Та кто знает как оно будет. Германия и сама, скорее всего, не знает, что будет и как поступить
Борисфенка• 15 октября в 01:40
Удалено администрацией...
Сколько_мне_лет?• 15 октября в 01:46
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Зря вы это написали, вам и рыбу, и овощи обязательно еще вспомнят 😂
Борисфенка• 15 октября в 01:51
Ответ дляСколько_мне_лет?
Так мені пофіг. Авторка ліпить байки про легалізацію, для молодих це ще якось реально, для тих, кому 45+, нереально. Толку смикатися?
Балаболка• 15 октября в 01:58
Ответ дляСколько_мне_лет?
А почему да? Хоть раз где-то об этом говорили власти Германии?
ВНЖ по работе и всё. Почему так нельзя
Електрохарчування• 15 октября в 02:05
Ответ дляЗвожу з розуму
Скоро конец войне
Не конец, а «передышка». И то, не факт. Но хотя бы даже подобия довоенной жизни уже не будет все равно.
Репетиторша• 15 октября в 02:06
Ответ дляЗайканалужайке
Простых рабочих не оставят?
Оставят. Главное условие - чтобы сам себя обеспечивал.
Електрохарчування• 15 октября в 02:08
Ответ дляМорожена_курка
Кто пишет? Чем закончится?
Юлия Тимошенко на днях вещала, что у нее «есть информация».
Вельшановна• 15 октября в 02:10
Ответ дляСколько_мне_лет?
Автор, а уже точно известно, что те, кто работают, останутся в Германии?
Да что ж по-вашему, немцы совсем идиоты рубить сук на котором сидят? Плюс ко всему, до войны у нас они там ныли, что нация стареет, а тут столько молодняка понаехало. Даже и думать такую ерунду забудьте
Каляка маляка• 15 октября в 02:15
Звикли вже до життя а не виживання... Триндець. Соромно за таких співвітчизників
Якщо ви в Україні старцювали і ні до чого не прагнули, то і за кордоном не розбагатієте. Тільки і будете труситися за те, щоб подачку не забрали.
Борисфенка• 15 октября в 02:19
Ответ дляКаляка маляка
Удалено администрацией...
Посудомойка• 15 октября в 02:28
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
оце так цинічно про Неньку ? Оце так патріотизм істинний.
Є кому економіку в Україні піднімати, не всі повтікали з неї з простягнутою рукою, крокодилилячі сльози лити і збирати, що хто де тицне.
Не набридло дитиною прикриватися за старою методичкою? І щоб змінилося у ваших байках, якщо б він у вас був старший дванадцяти років? В Україні живуть і менші і старші діти. Не давіть на гниль.
Посудомойка• 15 октября в 02:29
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 15 октября в 02:35
Ответ дляПосудомойка
Удалено администрацией...
З родзинкою• 15 октября в 02:36
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 15 октября в 02:37
Ответ дляПосудомойка
Удалено администрацией...
Тримайте мене десятеро, вам також болить моя легалізація після відміни параграфу? Звідки така чуйність раптом?
Борисфенка• 15 октября в 02:38
Ответ дляЗ родзинкою
Удалено администрацией...
Говорю-балакаю• 15 октября в 02:48
Вам яке діло.
КвартираЧья• 15 октября в 03:03
Літні люді на Азюль? Зачем вы эту чушь пишете? Содержать их вы будете? Граждане своих родителей забрать не могут, работающих не оставят, а их на содержание возьмут?
КвартираЧья• 15 октября в 03:05
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ага, автору известно.🤣
КвартираЧья• 15 октября в 03:06
Ответ дляЗайканалужайке
Странно,в знакомая моей мамы говорила ,что наоборот до 2028 года в некоторых документах (она работала как волонтёр).
Ниволонтерам, ни «работникам миграционных служб» никто никакую информацию не дает. Не слушайте эти сплетни. Живите так, как считаете нужным.
КвартираЧья• 15 октября в 03:08
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ну, так хочется.🤣
Love_Love_Love_• 15 октября в 03:09
«Поясніть, як вистачає у Вас зараз совісті сидіти на пʼятій точці рівно і нічого не робити для того, щоб лишитись?» як так можна формувати речення?
Перепрошую, ти хто, воїн?
Борисфенка• 15 октября в 03:09
Ответ дляКвартираЧья
Ага, автору известно.🤣
Їй Юлька сказала
КвартираЧья• 15 октября в 03:10
Ответ дляРозвідка Маші
Да никто ничего не знает. Езжайте, а там видно будет.
Зайканалужайке• 15 октября в 03:14
Ответ дляКаляка маляка
Если пойти там на работу ,то можно норм заработать . 2000-2500 евро, а то и больше.
Розвідка Маші• 15 октября в 03:14
Ответ дляКвартираЧья
Мне не так просто уехать. Документы кошке сделать; вещи свои как-то перевезти с собой, а их очень много, так как с линии фронта практически все вывезла тремя машинами. На арендованной квартире не оставлю. Поэтому если ехать, то навсегда. Назад вернуться будет некуда и опять снова все тащить обратно...
КвартираЧья• 15 октября в 03:15
Ответ дляЗайканалужайке
А теперь нужно вычесть налог, страховку и заплатить за квартиру.🤣
Зайканалужайке• 15 октября в 03:16
Ответ дляXвостокрутелка
Так если нет никаких симптомов зачем это лечить вообще? Я бы забила.