Тоскующая• 15 октября 2025

Только сегодня пицца Сильпо вся 99грн

Садова гойдалка• 15 октября 2025
Ответ дляДа Щас же
Від конкретного Сільпо залежить, в мене біля роботи просто виняткова, а в тому, що біля дома щось таке собі
Дівчата, ну кажіть же адресу відразу, де класна, а де так собі🙏🏼
автор Тоскующая • 15 октября 2025
Ответ дляЯ Головна
Ну за 99 грн. можна ще взяти Пепероні або Сирну, інші не варто, дешеві складники, попчики від помідорів, гриби мариновані...соус барбекю взагалі жах.
Я пробовала с артишоком, фу мне не понравилось.
А остальные вкусные
С креветками вкусно
Вся така шо куди там• 15 октября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Иногда берем в Дриме, и то раз на раз не приходится. Вообще предпочитаю сама печь, с теми ингредиентами, с которыми хочу, а то дочка, например, не ест грибы и помидоры.
Я Головна• 15 октября 2025
Ответ дляТоскующая
А остальные вкусные
С креветками вкусно
Нічого собі, в нас таких немає:( Львів
автор Тоскующая • 15 октября 2025
Ответ дляЯ Головна
Нічого собі, в нас таких немає:( Львів
А Вы адреса в приложении поклацайте по Львову, везде разные.
По Киеву так же
автор Тоскующая • 15 октября 2025
Ответ дляЯ Головна
Нічого собі, в нас таких немає:( Львів
Я Головна• 15 октября 2025
Ответ дляТоскующая
По Киеву так же
Не має у нас з креветками незалежно від адреси....
Да Щас же• 15 октября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Та зараз напишеш, потім комусь щось не сподобається і напхають повну панамку)) В Києві на Січових стрільців дуже класна
УраганнаЯ• 15 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Наверное в поисковике когда заходите на советчицу, то писать Сильпо или Ева или АТБ и тд , возможно так найдёте темы, но это не точно
а в АТБ на найближчий час нічого особливо цікавого немає?))
автор Тоскующая • 15 октября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Сегодня среда , значит новая акция
Что-то да будет
УраганнаЯ• 15 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Сегодня среда , значит новая акция
Что-то да будет
Що я встигла ухватити в АТБ зато- це курячий рулет за 150 грн)) не всім подобається але мені норм. Іноді беру)
автор Тоскующая • 15 октября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Я в Ютубе всегда его смотрю он утрам выкладывает новые акции и скидки, очень удобно
УраганнаЯ• 15 октября 2025
а якщо пишете про Єву - то у якому розділі тут?

Якщо сільпо - то їжа кулінарія інше. А Єва та інші подібні?
автор Тоскующая • 15 октября 2025
Ответ дляУраганнаЯ

Спросить -Заказы покупки- шоп хелп кидстафф, про все пишу
УраганнаЯ• 15 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Добре. До зустрічі у нових ваших темах. Добраніч і тихої всім мирної ночі, всім дівчатам і вашим родинам 🙏🏻
автор Тоскующая • 15 октября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Добраніч, тихої ночі
Аноним_1857• 15 октября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
А коли він був. Я тільки тут за нього читаю і збираюсь спробувати а в атб забуваю глянути коли знижки
Гуру троллинга• 15 октября 2025
Ответ дляАноним_1857
в середу сьогодні тільки закінчилась на нього акція знижка -33 відсотка цілий тиждень була

не спіть))
забиякина• 15 октября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Купила хлібопічку, там роблю тісто для 🍕 і там є функція тонке або пухке тісто. Розкатать і покласти начинку в духовці 15-20 хв. Тепер не купую піцу в супермаркеті, бо вже якось задовбали, постійно щось не доложать, чи не смачне або пахне як той супермаркет.
А я купую готове дріжджове тісто
Намакушка• 15 октября 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Да. Мы с вами однаково подумали. Как раз вам написала подобное.

А вы и про АТб и Еву пишете тоже? Класс 🙌👏
Акції по всім маркетам можна дивитися на сайті gotoshop
Намакушка• 15 октября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Щось я не зрозуміла. Пишуть вся піцца по 99, а видає що тільки одна 99, а інші 169. Чи то вночі у них вчорашня акція ще?
До речі, хто пробував їхню піццу, як вона вам? З чимсь можна порівняти?
Піца там не дуже, як і у всіх маркетах
Неробименінерви• 15 октября 2025
Ответ дляТоскующая
А 14 было на туалетную бумагу и салфетки 1+1 с мастеркард
В мене не вийшло купити. До оплати писало : 750, але якщо мастеркард, то 375. Ок. Картку перевірено, в акції бере участь, через півгодини: до оплати 750, без акції і ціна на той папір, який я вибрала, вже інша на сайті. Ну таке
автор Тоскующая • 15 октября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Это не так работает, до оплаты 750, если написано заказ собран и вас ждёт, когда приходите забирать на точке выдачи , снимут с карты 375
Котомафия• 15 октября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
С подошвой от ботинка можно поривняти. С вкраплениями сухих колбасок и шкуркой от помидора
Неробименінерви• 15 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Дякую. Я натиснула оплатить он-лайн. Воно не вийшло. Я плюнула і відмінила. При чому ціна за упаковку була 375, а потім на сайті вже висвічувалося -500. А в акції беруть участь лише товари за повною ціною. А ця була вже за акційною, плюс вони мені порахували спочатку ще й 1+1 , тому було б вигідно. Ціна за рулон -15 грн виходила
автор Тоскующая • 15 октября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Там надо было в заказе ставить галочку платить картой мастеркард и подтвердить,а уже когда заказ соберут и вы пришли в магазин тогда снимут только деньги половину цены в заказе
Неробименінерви• 15 октября 2025
Ответ дляТоскующая
Все так і зробила. Але ось ця ціна мене збентежила. Ну, коротше, треба було тут відразу запитати. Буду тепер без запасів туалетного паперу