Варена цибуля• 15 октября в 11:50

Потрібна зараз жінка в ЗСУ чи ні?

С одной стороны замена всех мужчин в тыловых частях позволит увеличить количество личного состава в пехоте и штурмах.

С другой женщина в армии представляет собой огромную проблему для командования даже в тылу. Например декретный отпуск, месячные с гигиеной,постоянные болезни детей.
АсобеннАя• 15 октября в 12:21
Ответ дляЛеньГуглить_правда
зачем? уже написали что в конце ноября возможна остановка военных действий...
Ну раз там написали, то точно
автор Варена цибуля • 15 октября в 12:30
Ответ дляАсобеннАя
Ну раз там написали, то точно
То они с отоплением перепутали
Укр_жіночка• 15 октября в 12:48
В нашу часть и добровольно пришедших женщин не берут. Командир прямым текстом говорит, мол, хватит с меня. Толку ноль, а хлопот выше крыши 😂 я его в чем-то понимаю
Укр_жіночка• 15 октября в 12:51
Ответ дляВарена цибуля
30 и выше, зависит от должности, секретки, надбавок командования, премий и т.д.
😂 если призвана, то, скорее всего, солдат. Это от 20000. И должности там не очень, на войне, конечно, больше.
автор Варена цибуля • 15 октября в 13:19
Ответ дляУкр_жіночка
Сколько примерно?
Безпринципова• 15 октября в 13:20
Ответ дляВарена цибуля
В тылу мешают?
у відділі соціальної підтримки при тцк їх багато ,половина вічно то хвора то на лікарняному ,просто без кінця .По факту штат працівників є ,а на місці їх нема .З 7 людей присутні постійно 3 постійних (2 чоловіки і 1 жінка )а інші вічно відсутні .Нахіба такі працівники ? Купа робити стоїть незроблена .Звісно це тільки один приклад і десь може не так .
автор Варена цибуля • 15 октября в 13:21
Ответ дляБезпринципова
Так везде с женщинами, не только в армии.
Безпринципова• 15 октября в 13:26
Ответ дляВарена цибуля
ну от чоловіків нема ,є тільки частково придатні і був приказ замінити жінками .Чоловіки організовують похорон ,сповіщають про смерть ,супроводжують в морзі (все де емоційно жінкам важче і може бути фізична небезпека) а ті мають в кабінеті заповнювати папери .Сумлінно працює лише одна ,нахіба прийшли інші ? звісно за 21 тисячу ніхто не хоче працювати багато і сидять на лікарняних .У мобілізованих працівників -чоловіків вибору нема )
автор Варена цибуля • 15 октября в 13:27
Похорон ,сповіщають про смерть ,супроводжують в морзі

Какая может быть физическая угроза женщине на таких мероприятиях?
Мальчун-задирун• 15 октября в 15:40
Ответ дляВарена цибуля
Автор, я служу більше 20 років
Дітей моїх часто бабуся няньчила, куми завозили в садок бо служба і я біля дому служила
На лікарняних рідко була як згадаю то шкода стає
У суботу вийди то наряди
Тим паче зараз війна
У бойових вч без вихідних
І так жінка часто проблема для командира
Бо її роботу хто буде виконувати
Інші виходить
Безпринципова• 15 октября в 15:47
Ответ дляВарена цибуля

Від родичів , реакція на погані новини . Дуже часто трапляється , особливо на сповіщенні про полон -загибель. ну а морг ... Близькі просять показати , а там тіло героя 2 річної давнини...