Ms. При теле• 15 октября 2025

Розлучитися вдруге через небажання кожного дня наготовлювати їжу?

Результат:
вже голосів: 268
167 (62.31%) Норм
101 (37.69%) Стрьом
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Розумію, сама чую. В нас трохи інша проблема. Я заміжня і живемо зі свекрухою. Вона добра і гарна людина і готує. Вона старенька не робить вже. Готує і день в ніч , я не потребую такого готування мені вдосталь меншого а чоловік хоче більшого, вона дуже втомлюється в він її грузить і грузить .
Мене дорікає чому його мати готує для нас. Я зрозуміла що треба щось робити тому я собі окремо готую те що я хочу, бо в них дуже багато йде на їжу.
Він знову дорікає тепер типу в нас окремо
Ну в хто йому винен. Я теж працюю.
Жити зі свекрухою ад, я б навіть не намагалася
талый снег• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Я йому так і сказала, обізвав меркантильною, щоб шукала мільйонера, який за все буде платити
А він хай шукає кухарку! Вибісив, гад!
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
саме так
До мами його
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
ні
Тоді побут навпіл
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
А воно перевзувається у повітрі краще Арестовича
Ааа
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ну я би сказала що так може дозволить жінка яка має квартиру до сдачі а не я.
при чому тут квартира до сдачі
бювет_в_обед• 15 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
Я не можу зрозуміти. Чоловік не хоче готувати?
Ну він оборзів!
Я бы тоже развелась, если бы муж не готовил😄
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
100%, плюс мені норм їсти одне і те ж 2 дні
Я би тільки базове готувала на 2-3 дні і усе. Залишкове самостійно.
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
а нахер ти мені нада тоді, якщо я сам собі готую
А тобі тільки для цього потрібна. А я думала що для гармонії.

Мені теж таке каже..
Жена миллионера• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Щоб свіже щойнонаготоване різне було
це він щось перегибає
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ще й так. Ви як скидалися?
ну це образно, такого щоб вони повністю забезпечували не було, тому їх придирання в баню
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
У мене є своє житло, тому мені не треба когось терпіти, якщо шо
У них теж є
Ну і усе. Ви самостійна жінка
Не виправдовуюсь• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Грошей немає на неї
Ну от вам і більш нормальний аргумент для розлучення. Нема грошей. А ви щось таке придумали)
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Тому я і розлучена
Не удивительно
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
До мами його
відправила
Не виправдовуюсь• 15 октября 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Навіть уявити не можу, як це не готувати їжу. Це такий стрьом. Людина не здатна себе забезпечити їжею, що не бажає забеспечувати їжею, це не здорова особистість.
Біле пальто вже купили обновили, якамододець
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Тоді побут навпіл
каже на мені авто
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж

Мені теж таке каже..
скоти вони
Жена миллионера• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
нахер він вам треба, який не забезпечує, а тільки вимагає. Нехай шурує
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Тут треба дивитися скільки готувати як готувати з чого готувати.

Я вам розповім

Заходимо якось з чоловіком в магазин хотіли купити м´яса на пельмені. Я кажу 1 кг в він каже 3. Я кажу будеш допомагати бери 3 а не будеш 1. Сказав буду помагати.
Так задовбався більше не хоче.
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж

Мені теж таке каже..
а шо ти мені даєш?
Не виправдовуюсь• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Ну тому я двічі ’розлучена’ стара діва
Стара діва, це не одружена ніколи незаймана жінка
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Я нормальна домогосподиня, враховуючи те, що працюю
А розкажіть - тиждень що готуєте?
Та_все_ок_будет• 15 октября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
До чого тут пальто? Піраміда Маслоу. Харчування основна потреба людства. Якщо у когось інші потреби вищі за харчування, то це викликає багато питань.
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
В мене добра гарная але чоловіка розбалувала і посадила собі на шию закинути не може , дуже втомлюється і не відказую. А він їх грузить і грузить приносить м´ясо і требує готувати.

Приходить в не приготовила бо відпочивала або прибирала починає дорікати чому не приготовлено. Вона пояснює що прибирала прала від не розуміє показує дивний погляд..
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляЖена миллионера
послала уже, швидко нову знайшов і одружився, в неї мама повариха і вага кг 120
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
а молоть язиком можно і таке
Белая котичка• 15 октября 2025
Я готовила и немало и с выпечкой так как то заявил что ему надо питаться 5 раз в день и он в этом не виноват просто он так хочет кушать. Я в шоке была. Сказала что я не буду мешать ему готовить что он хочет. Я готовлю завтрак, обед ужин + выпечка- остальное доготавливай. Нет, надо чтобы я после работы это делала
Сейчас живу с ребёнком и готовлю естественно, но если будет мужчина то готовить я буду по минимуму - манала я это все. Никто это не ценит. Бм недавно заявлял что он раньше сам готовил - о как!
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
при чому тут квартира до сдачі
Ну якщо в мене багато грошей то я би не працювала а готувала. А так в мене немає часу я на роботі
Байрактара• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
В чому тоді ваше питання, незрозуміло. Ви ж знаєте, що особисто вам робити, то нащо вам думка інших людей?