Ms. При теле• 15 октября 2025
Розлучитися вдруге через небажання кожного дня наготовлювати їжу?
Результат:
вже голосів:
167 (62.31%)
Норм
101 (37.69%)
Стрьом
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
А розкажіть - тиждень що готуєте?
ну там гречку зварила, до неї ніжки курячі запекла, салат помідор/огірок, яєчню, бутерброд, сир ну таке
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
ну це образно, такого щоб вони повністю забезпечували не було, тому їх придирання в баню
Ну тут треба розділяти повністю і дивитися хто що робить і скільки щоб домовитися
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
каже на мені авто
Ну добре, він вас кожного дня возив?
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
а шо ти мені даєш?
Якщо вдома є борщ м´ясо гарнір то все. Мінімум забезпечений.
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
В мене добра гарная але чоловіка розбалувала і посадила собі на шию закинути не може , дуже втомлюється і не відказую. А він їх грузить і грузить приносить м´ясо і требує готувати.
Приходить в не приготовила бо відпочивала або прибирала починає дорікати чому не приготовлено. Вона пояснює що прибирала прала від не розуміє показує дивний погляд..
Від до могили її доведе, вибісив через екран, стара жінка вже відпочивати пора, ні має як коняка пахать... бовдур
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
послала уже, швидко нову знайшов і одружився, в неї мама повариха і вага кг 120
У кого вага?
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Ну він мабуть дійсно голодний.
А борщ м´ясо шматками а не ніжки?
Я би варила борщ суп м´ясо і каші запіканка сирна
Залишкове сам.
А борщ м´ясо шматками а не ніжки?
Залишкове сам.
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Я з вами повністю згодна так і є
По типу я винна не я ж готую
Вона не відмовляє мовчить не признається що важко
Він не розуміє
Раніше мені докоряв типу мати для нас цілий день готує.
Я кажу не треба хай відпочиває раз ми робимо кожен собі приготує після роботи.
Через час я стала готувати собі бо він не їсть таке що люблю я.
Зараз 80-90 проц мати готує йому.
А я собі і 10 відсотків загальна їжа. Борщ суп каші.
М´ясне в нас різне.
По типу я винна не я ж готую
Він не розуміє
Зараз 80-90 проц мати готує йому.
М´ясне в нас різне.
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ну якщо в мене багато грошей то я би не працювала а готувала. А так в мене немає часу я на роботі
Я здаю квартиру не для того, щоб мужику жрачку наготовлювати
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ну добре, він вас кожного дня возив?
в тому то і справа, що ні
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
А він не їсть борщ, бо там капуста
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ну він мабуть дійсно голодний.
А борщ м´ясо шматками а не ніжки?
Залишкове сам.
А борщ м´ясо шматками а не ніжки?
Залишкове сам.
ніжка це не м´ясо?
хай сам готує без мене
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
в тому то і справа, що ні
Ну так тоді машина це його як і ваша зачіска . Ви ж не просите вам голову мити. Це його особисті справи
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я з вами повністю згодна так і є
По типу я винна не я ж готую
Він не розуміє
Зараз 80-90 проц мати готує йому.
М´ясне в нас різне.
По типу я винна не я ж готую
Він не розуміє
Зараз 80-90 проц мати готує йому.
М´ясне в нас різне.
Краще б сама жила одна окремо, ніж така старість, хто там переживає про одиноку старість без дітей
Та_все_ок_будет• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Тут треба дивитися скільки готувати як готувати з чого готувати.
Я вам розповім
Заходимо якось з чоловіком в магазин хотіли купити м´яса на пельмені. Я кажу 1 кг в він каже 3. Я кажу будеш допомагати бери 3 а не будеш 1. Сказав буду помагати.
Так задовбався більше не хоче.
Я вам розповім
Так задовбався більше не хоче.
Авторка не про пельмені. Її на роботі годують. То я згодна з її чоловіками. Врешті все як авторка хотіла, чоловіки знайшли собі кухарок і всі щасливі.
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Ну так кажу щоб зрозумів що в мене немає часу плюс є свої особисті потреби які він теж не закриває - лікарі одежа.
Щоб готувати як він хоче мені треба не працювати. Тоді за що я жити буду? Їжа, одяг, лікарі?
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
а колись же кудись возив? шось по дому зробив, все
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
у мамки і доці
Ну влаштовує і добре. Ви вільна самостійна жінка.
Та_все_ок_будет• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
То вам же добре. Ви не готуєте. Мозок вам не виносять. Чого тепер стресуєте?
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
ніжка це не м´ясо?
хай сам готує без мене
Куряча ніжка? - це жіноча їжа , мій не їсть , йому телятина , філе. Для нього ця ніжка на один зуб.
Голодний буде.
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я те саме кажу
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Суп?
а конина в шоколаді не хоче? сам хай наварює
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
це так давно було, що байдуже
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Вона не любить самотність це правда , але щось не навчилася кордони свої відстоювати, хоче бути потрібною. Це печаль але це так і є.
Я їх вже не навчу цьому. Можу тільки відокремитися щоб менше втомлювалася саме з-за мене.
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Ну давай записувати це не діло.
Ms. При теле
• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Голодний буде.
пару штук хай їсть, телятина дорога і довго готувать, філе те саме м´ясо, шо і ніжка
хай самі готують шо хочуть без мене
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Мені мій сказав що 10 років тому купляв сапоги і одежу в декреті , тому купляв забезпечував...
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Хоче зрозуміти чого так .